Dodaj do ulubionych

Co sądzi Donald Tusk

20.09.20, 20:37
Dla tych co nie oglądali

Jestem prawie pewien, że Jarosław Kaczyński nie odważy się w tej chwili rozpisać wcześniejszych wyborów. To trochę gra pozorów, szantaż bez pokrycia - stwierdził w "Faktach po faktach" w TVN24 przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej Donald Tusk. Jak dodał, prezes PiS "dobrze pamięta przegraną" z 2007 roku.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26321739,tusk-o-kryzysie-w-koalicji-kaczynski-cierpial-fizycznie-jesli.html#s=BoxOpImg4
Ta formacja polityczna wisi na hakach, jej sukces wisiał zawsze na hakach i na grze politycznymi i kryminalnymi pułapkami i instrumentami. Ten strach w oczach Kaczyńskiego i jego współpracowników też widać. Zdaje się, że doszło do takiej granicy. Przypomina to trochę filmową rozmowę gangsterów, a nie polityków w europejskim kraju. To rozmowa: "kto zrobi komu więcej krzywdy, kto użyje jak mocnych haków czy narzędzi tortur wobec oponenta" - skomentował były premier.
Obserwuj wątek
    • alfredka1 Re: Co sądzi Donald Tusk 20.09.20, 20:53
      Jak podaje nieoficjalnie Do Rzeczy, Z. Ziobrę miałby zastąpić P. Czarnek, który zasłynął tekstem:" Brońmy nas przed ideologią LGBT i skończmy słuchać idiotyzmów o jakichś prawach człowieka, czy jakiejś równości".

      Dżuma zamiast cholery?!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka