Dodaj do ulubionych

Aga - dobrze że nie na ciebie

21.09.20, 20:27
Z nieba spadł metalowy przedmiot - poinformował zaskoczonych policjantów mieszkaniec Lubonia pod Poznaniem. Wojsko potwierdza "samoczynne oderwanie się elementu". "Wyborcza" poznała szczegóły zdarzenia.

poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,26323201,metalowy-element-spadl-na-samochod-pod-poznaniem-to-fragment.html#s=BoxOpImg10
Wyborcza" dotarła jednak do szczegółów nietypowej policyjnej interwencji w Luboniu pod Poznaniem. To niewielkie, ale bardzo gęsto zaludnione miasto. Żyje tu ponad 30 tys. mieszkańców. Jeden z nich w czwartek 10 września wezwał policję na swoją posesję. Poinformował, że z nieba spadł metalowy przedmiot, odbił się od bramy i uderzył w jego samochód. Na przedmiocie mężczyzna dostrzegł napis "Lockheed Martin".
Obserwuj wątek
    • estella50 Re: Aga - dobrze że nie na ciebie 21.09.20, 20:45
      Całe szczęście, że tylko w samochód, a nie w człowieka uderzyło. Jednak to chyba nie jest normalne, żeby samolot rozpadał się w powietrzu? 100 lat temu to mogłoby się zdarzyć, ale dzisiaj? I to z importu od Amerykanów?!
    • aga-kosa Re: Aga - dobrze że nie na ciebie 21.09.20, 21:11
      Dzisiaj o tym przeczytałam. Zastanawiam się co jeszcze może z takiego amerykańskiego odpaść. Startują z lotniska tuż za Wartą i potem zataczają kręgi nad naszą częścią Lubonia. Lecą zawsze najpierw lekko na zachód potem na północ, wschód i wracają do siebie. Jak patrzę przez okno to widzę jak się nad świerkami zniżają do lotniska. Nowi mieszkańcy twierdzą, ze im przeszkadza - starzy się przyzwyczaili. wink aga

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka