Dodaj do ulubionych

No i zaszczep się ,człowieku

06.10.20, 16:59
W poniedziałek pisaliśmy w TOK FM, że jedna z prywatnych przychodni oferuje szczepienie na grypę za 400 zł. Jednakże szczepionka, którą proponują, kosztuje w aptece nieco ponad 45 zł (to cena urzędowa, ustalona z góry - red.). Udało nam się dodzwonić do rzeczonej przychodni. Poinformowano nas, że szczepionka jest dostępna, a wizyta razem z zaszczepieniem kosztuje 400 zł. A ile kosztuje sama wizyta? - Około 160 zł - usłyszeliśmy. Przychodnia nie zaprzeczyła, że faktycznie pacjent musi zapłacić 240 zł za samo "udostępnienie szczepionki". Pracownik przychodni nie potrafił też odpowiedzieć na pytanie, skąd taka cena. Właściciele też nie odnieśli się do naszych pytań.

www.tokfm.pl/Tokfm/7,171710,26372780,szczepionka-na-grype-za-400-zl-sprawa-zajmie-sie-izba-lekarska.html#s=BoxMMtImg4
Obserwuj wątek
    • dociek Re: No i zaszczep się ,człowieku 08.10.20, 11:45
      Szczepionka dla seniora jest nieodpłatna, a dla młodziaków powyżej 65 lat w cenie 50%. Rżną równo.
      Za 400 zł to ja, pomimo wiekowych problemów, mógłbym próbować się szczepić z młodą, atrakcyjną pielęgniarką, co najwyżej.
      • anoagata Re: No i zaszczep się ,człowieku 08.10.20, 17:09
        dociek napisał:

> Szczepionka dla seniora jest nieodpłatna, a dla młodziaków powyżej 65 lat w cen
        > ie 50%. Rżną równo.
        > Za 400 zł to ja, pomimo wiekowych problemów, mógłbym próbować się szczepić z mł
        > odą, atrakcyjną pielęgniarką, co najwyżej.
        >
        Po marzyć możesz,co najwyżej !
        Ja się nie szczepiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka