Dodaj do ulubionych

Zaprzysiężenie rządu czy farsa?

06.10.20, 19:13
Długo wahano się, czy zaprzysiężenie w ogóle się teraz odbędzie. Prezydent postawił jednak na swoim i zdecydował się przenieść uroczystość do ogrodu oraz wprowadzić większy reżim sanitarny. Widać jednak, że nie wszystkie zasady dotyczą Jarosława Kaczyńskiego.
Świeżo upieczony wicepremier wyłamał się bowiem i nie dostosował do innych członków rządu, ponieważ nie założył rękawiczek, które miały być podobno obowiązkowe podczas uroczystości.
Ich brak było widać, zwłaszcza kiedy prezydent gratulował mu powołania do rządu. Ale to nie koniec. Do przeczytania słów przysięgi Kaczyński zdjął maseczkę ochronną, podobnie jak inni politycy. Sęk w tym, że oni później wkładali je z powrotem, a prezes PiS tego przez dość długi czas nie zrobił.

natemat.pl/322421,farsa-na-zaprzysiezeniu-rzadu-kaczynski-jako-jedyny-byl-bez-maseczki
Łukasz Kachnowicz
@kachno85
Kaczyński bez rękawiczki ochronnej. Prezydent też zdejmuje, żeby podać mu rękę. Nieodpowiedzialność, głupota, a zarazem poddaństwo. To Kaczyński jest zobowiązany zachować reżim i nie narażać prezydenta, a nie prezydent dostosowywać się do Kaczyńskiego. Ale wiemy kto kim rządzi.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka