Dodaj do ulubionych

Zyjemy w XXI wieku? Na pewno?

08.10.20, 22:08
Jeżeli dziecko będzie uważało, że długie włosy są OK, to wyrośnie na geja - lekarz o dwulatku

Oboje z mężem nie możemy uwierzyć, że żyjemy w XXI wieku i mieliśmy do czynienia z wykształconymi ludźmi, którzy na co dzień mają kontakt z pacjentami z różnych grup społecznych. Powinni więc stronić od wszelakiego typu uprzedzeń, homofobii, które bądź co bądź mogą szkodzić trafiającym im pod ręce pacjentom.

Piszę do państwa, ponieważ uważam, że opisany poniżej incydent nie powinien mieć miejsca, zachowanie lekarza oraz osoby nadzorującej jego pracę, tzn. ordynatora, jest absolutnie niedopuszczalne. Brakuje mi słów mogących opisać moje wzburzenie spowodowane tym wydarzeniem - zaczęła swój list czytelniczka.

Prawdziwy facet powinien być krótko ścięty

1 października mój niespełna dwuletni synek z powodu wysokiego skoku temperatury dostał drgawek, zesztywniał i nie reagował na otoczenie. Przewieziono go karetką do szpitala pediatrycznego w Cieszynie, gdzie po przejściu całej czasochłonnej procedury dotyczącej przyjęcia na oddział (pobranie wymazu do testu na COVID, oczekiwanie na wynik, kilkugodzinny pobyt w izolatce) badający mojego syna lekarz wyraził swoje krytyczne zdanie na temat jego fryzury (synek ma włoski do ramion), informując mojego męża, że ,, jeżeli od małego dziecko będzie uważało, że długie włosy są OK, to wyrośnie na geja". Swój wywód zakończył, mówiąc, że ,,w ten sposób robią się geje".
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka