Dodaj do ulubionych

Życie przerosło kabaret

11.10.20, 19:44
Adrian – tak prezydenta Andrzeja Dudę nazywają złośliwie jego krytycy. Wszystko z powodu serialu satyrycznego "Ucho Prezesa", w którym tak mało ważną głowę państwa nazywała przez pomyłkę pani Basia rezydująca przy Nowogrodzkiej. Teraz okazuje się, że życie przerosło kabaret. Andrzej Duda odniósł się do wpisu, w którym został nazywany Adrianem.
Wygląda na to, że przezwisko Adrian stało się przezroczyste także dla samego Andrzeja Dudy. Prezydent odpowiedział bowiem na tweet internauty, w którym został nazwany właśnie tym przekręconym imieniem. Użytkownik Twittera Alex Sachs porównał osiągnięcia Polski za prezydentury dwóch głów państwa. "Za Kwaśniewskiego weszliśmy do NATO i EU, za Adriana Iga wygrywa RG (Roland Garros – red.). Każdy ma swoje zasługi..." – napisał z ironią internauta.


natemat.pl/322903,andrzej-duda-reaguje-na-imie-adrian-prezydent-mial-wpadke-na-twitterze
Litości ! Jak to określić?
Obserwuj wątek
    • aga-kosa Re: Życie przerosło kabaret 12.10.20, 08:21
      Mój pies w schronisku nazywał się JAŚ. Szybo nauczył się reagować na BRYŚ i jest nazywany przez mieszkańców sołtysem - bo dba o wspólne dobro i jest najmądrzejszym psem na naszym fyrtlu . - czego o adrianie powiedzieć się nie da. aga

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka