Dodaj do ulubionych

Nowy sondaż na Premiera Techn. Hołownię winduje?

29.10.20, 08:26
Ciekawe, czy nowy sondaż na Premiera Technicznego Hołownię wywinduje?
To być może dobra propozycja dla obecnej opozycji, by się na Szymona H. zgodziła, - kraj by na tym zyskał!.

PiS, oby był przeklęty, - 26%
KO - 24%
Hołownia - 18%
Lewica - 8%
Konfabulacja - 8% Kartofle z kieliszkowym Pawełkiem - 3%.

Miłe to nieprawdaż?

Wasz Suender.
Obserwuj wątek
    • suender Re: Nowy sondaż na Premiera Techn. Hołownię windu 30.10.20, 17:09
      Feministki chcą by Hołownia WY.....DALAŁ!
      sportowefakty.wp.pl/sportowybar/907251/strajk-kobiet-marcin-najman-zakpil-z-kandydata-na-urzad-prezydenta-rp

""Szymon (Hołownia - przyp. red.), nie wiem czy to ważne, ale dziewczyny chcą abyś wyp... Damy" - napisał Marcin Najman na swoim instagramowym profilu, gdzie zamieścił skan wiadomości organizatorek Strajku Kobiet do kandydata w wyborach prezydenckich 2020.
      Wcześniej Hołownia poparł Strajk Kobiet, co nie spodobało się protestującym. "Czy ktoś mógłby od nas powiedzieć panu Hołowni, żeby wyp...? Bo my robimy rewolucję i nie mamy czasu zajmować się każdym politycznym palantem chętnym do powiezienia się na nas" - skomentowano na oficjalnym koncie na Twitterze Strajku Kobiet.

Wasz Suender.
      • iryska2604 Re: Nowy sondaż na Premiera Techn. Hołownię windu 30.10.20, 19:06
        A młodzi, - hmmm? Muszą dostać solidnie po pośladkach bolesną nauczkę, by się spamiętali. Czego im serdecznie .....

I co ty pleciesz? Oni dopiero teraz zaczynaja roaumieć gdzie zyją i jak im kazą zyć. Miernie , biernie ale wiernie ...i taki nacisk jest od rządu ,podporządkowanego jedynie słusznej i od koscioła,który ostatnio zapomniał jaka jest jego rola. Czy moze być autorytetem człowiek który podżega do wojny domowej? Nie denerwuj ty mnie ,bo czasem pleciesz. A młodzież kto wychowywał? Kto im dawał przykład? Skąd mają brać wzorce? Wystarczy ze za edukację obecnie odpowiada szowinista i mizogin.
        • suender Re: Nowy sondaż na Premiera Techn. Hołownię windu 31.10.20, 11:37
          iryska:

> Oni dopiero teraz zaczynaja roaumieć gdzie zyją i jak im kazą zyć.

Ja swoje wnioski o tych małolatkach czerpię z faktu, że nawet dorosłe i na poziomie kobiety, mają bardzo rozstrzelona zdania na aborcyjny problem, poniżej linkuję dowód:
          wydarzenia.interia.pl/polska/news-profesor-monika-platek-ogromna-pogarda-dla-kobiet,nId,4825623

Jest to tym bardziej zastanawiające, że obydwie panie są silnie lewicowej proweniencji.
          Pani Ola Jakubowska zwana "lwicą lewicy", oraz prof. Monika Płatek są kobietami, którym ich lewicowe środowiska nie są w stanie zarzucić braku logicznego myślenia, - a jednak rozdźwięk między nimi jest.

Zatem, skoro dorosłe i dobrze wykszatłcone emancypantki nie za bardzo wiedzą czego chcą, to tym bardziej owe zielone jeszcze licealistki.

Przepraszam bardzo, że moje stanowisko zbyt często logicznie i szeroko uzasadniam, ale jestem ścisłowcem naukowy, - i ot mam takie niestety "skrzywienie" zawodowe.
          Na dodatek prowadzę badania socjologiczne ludzi piszących na tematy światopoglądowe w necie, - stąd i niektóre forumowiczki i forumowicze z tego forum są mymi obiektami badawczymi..

Pozdrawiam sobotnio!

Wasz Suender.
            • dociek Re: Nowy sondaż na Premiera Techn. Hołownię windu 31.10.20, 18:16
              Jakubowska, była tzw. "lwica lewicy" jest obecnie polityczną i ideologiczną konwertytką.
              Po wielu sprawach sądowych i dwukrotnym wyroku w zawieszeniu, we wrześniu 2018 została publicystką portalu wPolityce.pl, a w lutym 2018 także dziennikarką kanału wPolsce.pl; autorka tekstów również w tygodniku „Sieci” (czyli w mediach o wyraźnie prawicowym profilu).
              • suender Re: Nowy sondaż na Premiera Techn. Hołownię windu 31.10.20, 20:28
                dociek:

Jakubowska, była tzw. "lwica lewicy" jest obecnie polityczną i ideologiczną konwertytką.
                Po wielu sprawach sądowych i dwukrotnym wyroku w zawieszeniu, we wrześniu 2018 została publicystką portalu wPolityce.pl, a w lutym 2018 także dziennikarką kanału wPolsce.pl; autorka tekstów również w tygodniku „Sieci” (czyli w mediach o wyraźnie prawicowym profilu).
                ========================== ================================================

A inni twierdzą, że jest tajnym KT (Koniem Trojańskim) wysłanym przez lewicę, by od wewnątrz boleśnie ugodzić Dobrą Zmianę.
                Podobno podobną rolę przypisują od kilku dni niedawnemu Szefowi TK niejakiemu Rzeplińskiemu, którego lewica do niedawna hojni wspierała.

A może jednak masz rację, że oni zawsze tacy byli od dawna, tylko ukrywali swoją wewnętrzną tożsamość.
                Kto wie, czy z prof. Płatkową, albo Środową tak docelowo nie będzie? Jak się to mówi: "Życie lubi zaskakiwać!'

Jestem chyba starszy od Ciebie i obserwuję uważnie ludzi i ich volty.
                Dziwię się bardzo, że tej prostej prawidłowości nie zauważasz.

Zatem komu tu teraz wierzyć, - komu Ty wierzysz?
                Czy wierzysz wszystkim protestantkom z obecnych marszów?
                Ja bym złamanego szezlonga za nie nie dał.
                A szczególnie te krzykliwe szkolne małolaty kiedy dorosną, mogą się zmienić jedne na gorące przeciwniczki aborcji, inne na średnio gorące, część z nich poumiera (a przed śmiercią jest różnie), - a pozostałe być może popadną w głęboki okultyzm, - bez możliwości ratunku.

Pozdrawiam wieczorową porą.

Wasz Suender.
            • suender Re: Nowy sondaż na Premiera Techn. Hołownię windu 31.10.20, 20:38
              alfredka:

> ma pan obowiązek powiadomić tych niektórych .....

1. Zdania uczonych na ten temat są podzielone, - ale większość twierdzi, że nie ma obowiązku.
              Nie ma obowiązku dlatego, że forumowiczów jadących tylko na nicku traktuje się jako osoby anonimowe.
              Natomiast, gdy ktoś występuje pod nazwiskiem i imieniem to taki obowiązek się pojawia.
              Taką osobę trzeba sprawdzić, że naprawdę imię i nazwisko do niej należy, a jeżeli tak, wtedy pytać go o zgodę. Tak właśnie zamierzam robić.

2. Jak wszystko pójdzie mi dobrze, to postaram się skrót wyników mojej pracy Wam podać. Niestety jestem dopiero na początku mojej drogi.

Wasz Suender.
                • suender Re: Nowy sondaż na Premiera Techn. Hołownię windu 01.11.20, 09:00
                  iryska2604:

> suender - ja ci żle nie zyczę ale otwórz oczy,Własnie te krzyczące małolaty zaczynają przewracać twój
                  > i nasz swiat .On juz nie bedzie taki sam.A dobra zmiana już chyba się nie pozbiera..

1. W pewnej części zgadzam się z Szefową.

2. Konflikt leżący u podstaw protestów (aborcja) widzę jako stracie dwu najważniejszych światopoglądów.
                  Materializm ((jońska filozofia przyrody, atomizm Demokryta z Abdery i Epikura) kontra Idealizm (Platon i jego Szkoła Ateńska).
                  Owe prądy myślowe są bardzo stare i stale aktualne i raczej żadne protesty (w tym młodzieży, tj, gimnazjalistów i studentów) ich nie wykreślą z tego świata. A jeżeli tak jest, to mamy gwarancję dużych wybuchów sporów światopoglądowych (w tym o aborcji) w niekończącym się okresowym cyklu.
                  Trzeba otworzyć oczy i mieć świadomość takich konsekwencji. A że nauka idzie naprzód, to obydwie strony konfliktu się uczą i poziom dyskusji zwolenników za i przeciw wzniesie się na wyższe piętro intelektualne, - ale sprawy niegdyś do końca załatwi!

3. Że świat się zmieni po protestach to prawda, gdyż on się cały czas zmienia. Dziś jest on inny niż przed 50 laty (z naszej młodości) a nie wspominając jaki był przed wiekami.
                  Natomiast nie przewiduję po protestach jakiejś wielkiej rewolucji w sporze o aborcję. Na takie zmiany nie ma dobrych koncepcji ani prawica ani lewica (o małolatach nie ma co liczyć, - za bardzo zielone umysły jeszcze mają. Problemu do ognia dolewa jeszcze fakt, że co do szczegółów prawa aborcyjnego podziały są w poszczególnych formacjach politycznych,. których przykłady podałem Dociekowi.
                  4. I na koniec o buntującej się młodzieży. To nie jst nowe zjawisko, lecz stare jak świat. Z czasów Faraonów zapiski wspominają jak ich młodzi nienawidzili świata dorosłych i zastanych praw. Ówcześni bardzo nad tym boleli!
                  Pewien leciwy, stateczny i mądry niemiecki profesor napisał: "Kto się w młodości nie buntował, też prawdziwej młodości nie przeżył!"
                  Zatem: "Nihil novi sub sole.", - ot co, .....

5. PiS się raczej jeszcze na pewien czas pozbiera, ale docelowo nie obecne protesty go obalą, lecz księżycowa ekonomia, którą uprawia, oraz urywanie kontaktów gospodarczych z Zachodem. Ot, - co, .......

Wasz Suender.
      • iryska2604 Re: Nowy sondaż na Premiera Techn. Hołownię windu 17.11.20, 22:48
        Też jestem ciekawa jak to sie skończy bo przeciez PiS ICH UŁASKAWIŁ I PRZYWRÓCIŁ DO ŁASK. Jak im cos obiecają to moze skruszeni wrócą pod skrzydełka prezesa. Pewnie sie wystraszył ze straci większosć - który będzie miał odrobinę godnosci to sie uniesie ale zalezy co im obiecają. A to polityka...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka