Dodaj do ulubionych

Przekaz dnia dla gwardii prezesa.

31.10.20, 12:37
To ewidentna przesłanka do spowodowania całkowitej zmiany w Polsce. Zarówno Tronu jak i Kościoła!


PRZEKAZ DNIA.

Politycy Prawa i Sprawiedliwości, którzy będą się wypowiadać w weekend w mediach, dostali już przekaz dnia o tym, co mają mówić o Strajku Kobiet, który wyległ na ulice po odebraniu kobietom prawa do przerwania ciężko uszkodzonej ciąży. Jedną z takich ściągawek zdobył portal Onet.pl.
Przede wszystkim, jak wynika z przekazu dnia, którego treść ujawnia Onet.pl, reprezentanci Zjednoczonej Prawicy mają ostro potępiać kobiety strajkujące po oświadczeniu Trybunału Julii Przyłębskiej. Mają mówić, że mamy epidemię koronawirusa, a na takich protestach ryzyko zakażenia się jest bardzo duże.

Mimo że Strajk Kobiet jest inicjatywą, za które nie odpowiada żadna partia, to i tak winę za ich organizację politycy PiS mają zrzucać na sejmową opozycję i twierdzić, że protestującym nie chodzi o dobro kobiet. Mają też atakować media.

Zaangażowane politycznie redakcje domagają się, by PiS zrobił krok wstecz przed protestującymi i ich postulatami. Można spytać wprost: wobec jakich postulatów? Protestujący chcą robić burdy, profanować świątynie, zakłócać msze, niszczyć mienie publiczne i prywatne. To są te postulaty? Na pewno nie będziemy szli krok wstecz w stosunku do tego, co się dzieje i przed takimi postulatami nie ustąpimy – głosić ma przekaz dnia.

Politycy PiS mają także nawoływać do konstruktywnych rozmów w atmosferze spokoju i informować rozgniewane kobiety o dobrodziejstwach programu Za życiem, który partia wdrożyła w poprzedniej kadencji Sejmu. To także dla PiS kolejny dobry moment do ataku na opozycję.

Opozycja zamiast informacji minister wolała urządzać kolejną próbę puczu i majdanu. Zamiast rozmowy opozycja zaproponowała Polakom awanturę, przepychanki, szopkę – można znaleźć w komunikacie. Członkowie PiS mają także zarzucać opozycji cynizm.

Manipulowanie osobami niepełnosprawnymi to rzecz, która przynajmniej części tego Sejmu wychodzi znakomicie. Natomiast takie rozwiązania jak Dostępność Plus, Fundusz Solidarnościowy, opieka wytchnieniowa, pojawia się dopiero za rządów PiS – głosi ściągawka dla posłów PiS. Zawiera on także wskazówki, jak tłumaczyć kobietom zakaz aborcji embriopatologicznej.
Trybunał stanął w obronie najsłabszych – niepełnosprawnych, nienarodzonych, bo oni sami bronić się nie mogą – mają mówić politycy PiS.
Obserwuj wątek
  • iryska2604 Re: Przekaz dnia dla gwardii prezesa. 31.10.20, 16:58
   Trybunał stanął w obronie najsłabszych – niepełnosprawnych, nienarodzonych, bo oni sami bronić się nie mogą – mają mówić politycy PiS.

   Przecież jeszcze praktycznie nie istnieją - to o jakiej obronie mówią? Jacy biedni i śmieszni są ci ludzie ,których nawet własnego zdania pozbawiono, i nie dostrzegają tego? Tym bardziej biedni...Po trzykroć...
   • dociek Re: Przekaz dnia dla gwardii prezesa. 01.11.20, 18:40
    Po ogłoszeniu "orzeczenia" Trybunału Przyłębskiej właśnie w czasie narastającej pandemii , byłaby to kolejna bezwzględna zagrywka kaczora.

    Od bardzo dawna wirusolodzy namawiali rząd na to, żeby ogłosił zamknięcie cmentarzy. Gdyby zrobił to wcześnie może uniknięto by problemów, bo ludzie mogliby wcześniej odwiedzić groby bliskich, a sprzedawcy nie gromadziliby towaru. Ale PiS z decyzją czekał do ostatniej chwili. Dlaczego?

    Nowe światło na sprawę rzuca wpis posłanki Violetty Porowskiej. Zamknięcie cmentarzy to dobra decyzja Premiera Morawieckiego. Za przyrost zakażeń nie będą odpowiadały osoby odwiedzające groby bliskich, a tylko protestujący i politycy PO i Lewicy, którzy ich do tych protestów podżegają – napisała na Twitterze Porowska.

    Jeśli to prawda, to wychodzi na to, że PiS specjalnie zamknął cmentarze, a tak późny termin wskazuje, że nie zamierzał tego w ogóle robić. Powstała jednak idealna okazja, żeby zrzucić winę na protestujących za galopującą liczbę nowych przypadków koronawirusa.
    • iryska2604 Re: Przekaz dnia dla gwardii prezesa. 01.11.20, 18:49
     No i bardzo dobrze - oby tak dalej
     Znaczny spadek poparcia dla Prawa i Sprawiedliwości pokazuje nowy sondaż IBRIS dla WP. Badanie przeprowadzono w piątek 30 października, po tygodniu protestów wywołanych orzeczeniem TK ws. aborcji. Partia rządząca zachowuje w nim prowadzenie w Sejmie z poparciem 29 proc. badanych. Jednak to o ponad 7 punktów procentowych mniej niż w poprzednim sondażu.

     wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26468143,ostry-spadek-poparcia-dla-pis-w-nowym-sondazu-przekroczenie.html#do_w=57&do_v=67&do_a=330&s=BoxOpLink

     To absolutne tąpnięcie dla PiS, przekroczenie Rubikonu
     • estella50 Re: Przekaz dnia dla gwardii prezesa. 01.11.20, 20:50
      Dla poparcia wyborców zrobią wszystko. Zamkną lasy, ale otworzą kościoły. Nieważny wirus, który w lesie nie ma czego szukać, ale w kościele, to i owszem! Ofiar do wyboru i do koloru.
      A teraz doskonałą przykrywką dla usprawiedliwienia wzrostu zakażeń są demonstracje uliczne. Żeby jednak nie było, że może i gromadne wizyty i obrzędy na cmentarzach jakoś na to wpłynęły, no to z nagła i bez uprzedzenia cmentarze się zamknie, a całą winę na głupie awanturnice się zrzuci! Wilk syty i owca cała.

      Mam wrażenie, że to jednak jest kaszanka po obiedzie. Ludzie, z trudem bo z trudem, jednak otworzyli nareszcie oczy na pisowską rzeczywistość i w badaniach popierają demonstracje, ale nagłe zamknięcie cmentarzy to już nie!
      A co ważniejsze - manifestują młodzi! Studenci, nastolatki, młode rodziny. Dziewczyny i chłopaki. Nie jak w obronie Konstytucji i praworządności osoby starsze, nobliwe, zasłużone. Ci starsi grzecznie podpisują petycje i klaszczą zasłużonym opozycjonistom, a młodzi? Młodzi przeklinają, piszą hasła na literackiej znamienitej kanwie i podskakują, bo nie są z Pisem smile
      Z takimi demonstrantami żaden przekaz dnia nie ma szans! Chyba że posługiwałby się Kochanowskim z Czarnolasu albo Fredrą. No ale to za wysokie dla pisowców progi wink
      • alfredka1 Re: Przekaz dnia dla gwardii prezesa. 01.11.20, 21:29
       - W państwie prawa nie może być zgody na łamanie prawa, w związku z czym prokurator generalny Zbigniew Ziobro wydał jednoznaczne wytyczne - poinformował w piątek wieczorem na antenie Radia Maryja wiceminister sprawiedliwości i polityk Solidarnej Polski Michał Woś.
       NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
       "Siewcy śmierci na ulicach Warszawy". Kompletny odlot TVP [Dziennik czasów zarazy, odc. 27.]
       WARSZAWA
       "Siewcy śmierci na ulicach Warszawy". Kompletny odlot TVP [Dziennik czasów zarazy, odc. 27.]
       Potrzebuję spokoju i wyciszenia
       MATERIAŁ PROMOCYJNY PARTNERA
       Potrzebuję spokoju i wyciszenia

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka