Dodaj do ulubionych

Czy zgadzacie się z tą opinią

11.11.20, 12:23
Przed kilku laty poirytowany niesprawiedliwą krytyką uważałam że ludzie powinni zakosztować rządów PiS żeby docenić to co mają teraz. W jakimś sensie miałem rację. Teraz prof..Markowski twierdzi coś podobnego. Ma rację?

wiadomo.co/prof-radoslaw-markowski-ludzie-powinni-zakosztowac-pis-u-do-konca/?fbclid=IwAR3OWZhmPPSQ8BA84T74sCyqB_QKJXExEM_3z1Ln3URgW0OgBXIn18ECj7s
Obserwuj wątek
        • estella50 Re: Czy zgadzacie się z tą opinią 11.11.20, 18:57
          Być może lekarstwo gorsze od choroby.
          Nie zauważyłam nikogo, kto spodziewał się aż takiej dewastacji naszego życia. Prawnego i społecznego. Stąd też nie sądzę, że ktoś świadomie chciałby skazywać współrodaków na rządy pod butem pis pod hasłem: "zobaczcie sami, jak wam dobrze będzie z prezesem, jeśli ciepła woda w kranie wam nie pasuje".
          Tym niemniej od początku mówię: należało zamiast stadionów budować tanie domy. Należało dostrzec tych współrodaków, którym okoliczności, intelekt, zdrowie nie pozwalały na udział w dobrostanie w czasach Tuska. A Kaczyński ich dostrzegł! I dzięki temu wygrał. Konsekwencje ponosimy my wszyscy.
          • dociek Re: Czy zgadzacie się z tą opinią 12.11.20, 10:13
            Dodam, że wszyscy ci, co będą naprawiać poPiSowskie szambo nie utrzymają się długo, bo taka naprawa będzie zmuszała do ogromnego wysiłku i wyrzeczeń, a to w konsekwencji będzie wywoływało nieustające protesty i bunty, żądania zmiany władzy, oskarżenia i prowokacje.

Po prawdzie, czarno to widzę. Zjednoczona Prawica zrzuciła nas do narodowej, katolickiej, populistycznej czarnej dziury. A z takich dziur nic się nie wydostaje. I wole w to się nie zagłębiać, bo mam dzieci i wnuki, których przyszłości w Polsce wolę sobie nie wyobrażać.
            • estella50 Re: Czy zgadzacie się z tą opinią 12.11.20, 10:49
              W tym roku już ponad ćwierć miliona Polaków zrzekło się polskiego meldunku. Sądzę, że bardzo wielu z nich z powodu tej właśnie "czarnej dziury", w którą wepchnął nas pis.

Polacy wymeldowują się z kraju. Polityka podatkowa rządu ułatwia im decyzję

W tym roku ponad ćwierć miliona Polaków pozbyło się polskiego meldunku. Część z nich jest już poza granicami kraju.

Rośnie liczba osób, które wybierają emigrację na stałe, a nie tylko dorywczą, żeby uzbierać trochę pieniędzy. Podatkowe decyzje rządu mogą ten trend pogłębić.

www.money.pl/gospodarka/cora...58864512a.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka