Dodaj do ulubionych

Źródlo wyschło?

28.11.20, 15:56
Jak informuje wp.pl, Mateusz Morawiecki podjął decyzję o wstrzymaniu do końca bieżącego roku wypłat nagród i trzynastych pensji dla urzędników w budżetówce. Minister finansów wystosował już pismo do ministerstw, w którym zawiadamia o decyzji premiera. Za zaoszczędzone pieniądze rząd ma kupić szczepionki na koronawirusa oraz opłacić odszkodowania dla przedsiębiorców.

next.gazeta.pl/next/7,151091,26555773,media-mateusz-morawiecki-wstrzymuje-wyplate-trzynastek-i-nagrod.html#s=BoxOpMT
Trochę późno sie ocknęli
Obserwuj wątek
  • czuk1 Re: Źródlo wyschło? 28.11.20, 23:33
   iryska2604 napisała: > Jak informuje wp.pl, Mateusz Morawiecki podjął decyzję o wstrzymaniu do końca bieżącego roku wypłat nagród i trzynastych pensji dla urzędników w budżetówce. [...] . Za zaoszczędzone pieniądze rząd ma kupić szczepionki na koronawirusa oraz opłacić odszkodowania dla przedsiębiorców.
   Trochę późno się ocknęli.
   Przykro mówić ale rząd jest merytorycznie słaby. Bez autorytetu na czele. Sterowany jest niefachowo i z zewnątrz Ostatnio mocno zagubiony w najważniejszych obszarach swojej działalności; głownie w resorcie finansów, gospodarki, sprawiedliwości i spraw zagranicznych. Jakość rządu pogarszana jest przez polityków
   którzy mają misję rozwalania ustroju demokratycznego. Nie potrafią zapewnić Polsce funkcjonowanie poprawne w UE a w Polsce Aktualnie pandemia mocno zaskoczyła rządzących i pokazała ich nie profesjonalizm. Zaś ciągłe wywoływanie przez partię rządzącą zamętu w kraju i dalszego podziału społeczeństwa może jej odbić się rykoszetem i .....może źle skończyć, wcześniej niż dotąd przewidywano.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka