Dodaj do ulubionych

Jak się baby nie bije...(w Zakopanem)

22.12.20, 20:52
Baner przedstawia chłopca, który chowa twarz w dłoniach. Obok widnieje napis: "Kochany Mikołaju. Na święta chciałbym, żeby tata przestał na nas krzyczeć i bić mamusię". To nawiązanie tego, że Zakopane od około dekady odmawia przyjęcia uchwały antyprzemocowej. Tym samym jest jedyną gminą w Polsce, która jej nie uchwaliła.

Jak podkreśla "Gazeta Krakowska" ostatni raz rada miasta odrzuciła uchwałę o przeciwdziałaniu przemocy kilka tygodni temu. - Uchwały nie zostały podjęte, albowiem nie uzyskały wymaganej liczby głosów oddanych w głosowaniu, którego ważność nigdy nie była kwestionowana. Każdorazowo radni, w tym ja, przewodniczący rady miasta głosowaliśmy w pełni świadomie i swobodnie, zgodnie ze swoimi przekonaniami - powiedział, jak cytuje "Gazeta Krakowska", Jan Gluc, przewodniczący rady miasta. Odniósł się także do baneru. - Mogę na to odpowiedzieć jedynie: nie czas, nie miejsce, brak rozeznania w temacie - stwierdził.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26631965,zakopane-od-lat-nie-przyjmuje-uchwaly-antyprzemocowej-na-wjezdzie.html#do_w=46&do_v=142&do_a=286&s=BoxNewsLink
Szydłowa im osobiście gratulowała - aż sie prosi aby jej ktoś porządne manto spuścił.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka