Dodaj do ulubionych

W Nowym Roku nadciągnie czas rozliczeń.

01.01.21, 19:37
W Nowym Roku zaś, kiedy pandemia ustanie, nadciągnie definitywnie czas rozliczeń. Te nie wypadną dla Zjednoczonej Prawicy korzystnie. Państwo z kartonu, dziurawe tarcze, chaos zarządczy, generowanie dodatkowych kryzysów i ordynarne kłamstwa („wirus jest w odwrocie, już nie ma się czego bać!”) - to Polak widział przez okrągły rok. Rządzący uczepili się jeszcze ostatniej deski ratunku, tj. szczepionek, ale nawet jeśli zaszczepimy się skutecznie, to pandemia i tak pozostawi po sobie pobojowisko.
A odpowiedzialnością za to - i słusznie - zostanie obarczony rząd.


natemat.pl/332559,pis-w-2021-roku-karolina-lewicka-nadciaga-czas-rozliczen
Obserwuj wątek
   • estella50 Re: W Nowym Roku nadciągnie czas rozliczeń. 04.01.21, 08:45
    O tym jak daleko nam będzie do normalności (czytaj: w Polsce wszystko zdarzyć się może), uzmysławia afera z prywatnym bankiem. Ostatniego dnia roku Bankowy Fundusz Gwarancyjny przejął Idea Bank należący do Leszka Czarneckiego i ogłosił, że przekazuje go w zarządzanie państwowemu Bankowi Pekao SA.

    I co ciekawe, wcale nie chodzi o pieniądze - tłumaczy w "Wyborczej" Czarnecki. - Otwartym tekstem dostałem propozycję, że jeśli pomogę przejąć TVN 24 i zmienić profil jego działania, a jeszcze lepiej, jak polską stację zamknę i zrobię z niej wyłącznie angielskojęzyczną, to wszystkie problemy moich banków znikną.

    Przeczytajcie.


    gazetawyborcza.link.snewsletter.com/k3/451/pah/3cu9k/0757f089297ab/kQnNA0lJ

    W tym przypadku (tj zagarnięcia prywatnego banku) pomocne bedą unijne instytucje. Już Giertych nie omieszka posłużyć się nimi z wielkim rozgłosem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka