Dodaj do ulubionych

Hej, kto świrusował?

18.01.21, 21:07
Ja tak. Ciężko. Prawie bez pomocy tzw. służby zdrowia. Od 3 dni wychodzę, ale trasa dom -sklep-dom (ok. 3oom) jak maraton bostoński...
Obserwuj wątek
    • alfredka1 Re: Hej, kto świrusował? 19.01.21, 12:57
      Nikt juz nie ma chęci na świrusowanie ...
      wystarczy taka wiadomośc :
      tvn24.pl/polska/delegacje-prokuratorow-prokurator-ewa-wrzosek-o-przeniesieniu-do-prokuratury-w-sremie-4943196
      no cóż ?? może pod most???
      • ewa9717 Re: Hej, kto świrusował? 19.01.21, 19:28
        alfredka1 napisała:

> Nikt juz nie ma chęci na świrusowanie ...
        > wystarczy taka wiadomośc :
        > tvn24.pl/polska/delegacje-prokuratorow-prokurator-ewa-wrzosek-o-przeniesieniu-do-prokuratury-w-sremie-4943196
        > no cóż ?? może pod most???
        Właśnie przeczytałam, że sędzia Dariusz Wituszko ze Szczecina, którego zero zesłał do Rzeszowa, zmarł na zawał...
        • alfredka1 Re: Hej, kto świrusował? 19.01.21, 21:32
          Taka bezsiła .... co robić , jak protestować ,,, buntować ...
          gdy był stan wojenny to były siły na działanie poważne ,
          młodsi bylismy , zdrowsi..
          obyśmy teraz mieli na kogo liczyc ... wierzę, że jeszcze będzie sprawiedliwie ......
          obyśmy dozyły ....
            • estella50 Re: Hej, kto świrusował? 21.01.21, 14:42
              Prędzej czy później trafi. Karma wraca!
              Bardzo podziwiam tych prokuratorów czy sędziów wysyłanych na prowincję, daleko od domu. Mają rodziny, różne zobowiązania, a mimo to nie dają się złamać! To są bohaterowie naszych czasów!
              • alfredka1 Re: Hej, kto świrusował? 22.01.21, 21:29
                Heeeeeej !!! wszyscy zdrowi ??? szczepionek, niestety, będzie mniej ....

może przydałyby się 17 mln szczepionek, z których zrezygnował PIS i które, w związku z tym kupiły Niemcy? Jedynie 2 kraje w Europie zmniejszyły zamówienia: Polska i Bułgaria. Polska czekała widocznie na dostawy obiecane przedd wyborami przez Dudę, prosto z USA. Z przysługujących nam 51 mln dawek Pfizera PIS zamówił 40, a z 13 mln Moderny zamówił 6.
                  • adria231 Re: Hej, kto świrusował? 23.01.21, 16:12
                    Pamiętajcie jednak, że to wszystko, co nas spotyka, to wina tego "ciemnego ludu"; którzy wybrali tę bandę.
                    A ten lud, to nasi sąsiedzi, znajomi, niektórzy członkowie naszych rodzin.
                    Może do następnych wyborów przejrzą na oczy.
                    • alfredka1 Re: Hej, kto świrusował? 23.01.21, 17:10
                      Nie przejrzą ..
                      spotkałam znajomą /ze sklepu../ i ona z uśmiechem rzecze : jeszcze nie musze się szczepić bo dopiero we wrzesniu bedę miala 8o lat. Grecznie tłumaczę , że liczą sie roczniki anie dokladne daty . Usłyszałam, że ona wie lepiej bo sąsiadka !!! jej mówila .
                      Truudno .... na pewnien stan umysłu nie poradzą ani psycholodzy ani psychiatrzy .
                            • aga-kosa Re: Hej, kto świrusował? 24.01.21, 10:28
                              Córka rejestrowała nas oboje M 83 , ja 76 powiadomią w końcu marca albo w kwietniu kiedy.
                              Mąż był plusowy w październiku i kawałek listopada. Mnie nikt nie sprawdzał i siedziałam na kwarantannie.
                              Termin mi raczej obojętny - byle nie lipiec, bo będzie XX spływ po polskich rzekach , a dla mnie wyjazd takie wakacje jest powodem, ze mimo ograniczeń staram się być aktywna - najlepiej nad rzeką, w lesie i nie pozwalać by mnie depresja dopadła. smile aga
                              • dociek Re: Hej, kto świrusował? 25.01.21, 07:11

[url=https://natemat.pl/335613,smierc-po-szczepionce-przeciw-covid-19-wiadomo-kto-zmarl-ale-dlaczego]Wiadomo, kim jest osoba, która zmarła po szczepionce. "Trwa ustalanie przyczyn śmierci"
                                Tylko kwestią czasu była informacja o "pierwszej ofierze szczepionki przeciw covid-19". Zmarł pierwszy pacjent w Polsce, któremu podano preparat. Wszystko jednak wskazuje na to, że zgon nastąpił z zupełnie innego powodu.[/url]

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka