Dodaj do ulubionych

Nawalny więzień sumienia

27.01.21, 17:11
amnesty.org.pl/akcje/uwolnijmy-aleksieja-nawalnego/?utm_source=Komunikacja&utm_medi
Obserwuj wątek
      • estella50 Re: Nawalny więzień sumienia 31.01.21, 14:01
        Nie widziałam takiej petycji.

Ty tak poważnie myślisz? Nie śledzę uważnie wydarzeń na wschodzie, jednak twierdzenie, że po niemal śmiertelnej próbie otrucia Nawalny musi odsiedzieć wyrok dyktowany przez Putina, to chyba żart z Twojej strony?
          • iryska2604 Re: Nawalny więzień sumienia 02.02.21, 19:47
            Aleksiej Nawalny, stojąc przed sądem, który wysłał go do łagru za starą sfabrykowaną sprawę, wygłosił oskarżycielską mowę niczym bojownicy z carem i odważni dysydenci w ZSRR, dla których sala rozpraw stawała się trybuną.

wyborcza.pl/7,75399,26749041,poruszajaca-mowa-nawalnego-w-sadzie-jestem-winny-bo-przezylem.html#s=BoxMMtImg3

Przyczyną tego, że jestem sądzony, jest nienawiść i strach jednego człowieka żyjącego w bunkrze. Wynikają one z tego, że przeżyłem, choć na jego rozkaz próbowano mnie zamordować bronią chemiczną.
            Zatrzymanie młodego uczestnika protestów w obronie Aleksieja Nawalnego, Moskwa, 31 stycznia 2021 r.
            Czytaj także:
            Jak Kreml prześladuje Rosjan biorących udział w protestach? Relegowanie z uczelni, groźba utraty praw rodzicielskich...

A potem obraziłem go jeszcze bardziej, bo nie ukryłem się w jakimś bunkrze mniejszym niż jego bunkier. A dalej doszło do czegoś jeszcze straszniejszego. Wziąłem udział w wyjaśnieniu swojego własnego otrucia. I dowiedliśmy, że to właśnie Putin, wykorzystując Federalną Służbę Bezpieczeństwa, dokonał tej próby zabójstwa. I nie tylko ja miałem być ofiarą. Dziś wielu wie już o tym i wielu się jeszcze dowie.

Resztę przeczytajcie sami i niech szlag trafi wszelkich dyktatorów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka