Dodaj do ulubionych

Prawie inkwizytor

02.02.21, 11:37
Kamil Bortniczuk w poniedziałek mówił o tym, że przerwanie ciąży "z niskich pobudek" należy traktować jak morderstwo. Poseł Porozumienia we wtorek wyjaśnił swoją wcześniejszą wypowiedź. Polityk mówił też o konieczności uregulowania kwestii wad letalnych płodu.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26746765,kamil-bortniczuk-o-karaniu-za-aborcje-ja-tego-nie-powiedzialem.html#s=BoxOpImg3
Powiedziałem, że można sobie wyobrazić sytuację, gdzie dokonanie aborcji mogłoby być związane z kodeksowym zabójstwem, to jest konkretna sytuacja związana z kodeksem cywilnym, kwestiami dziedziczenia przez dziecko, które jest już poczęte, ale dziedziczy w sytuacji, gdy urodzi się żywe. Jeśli interes matki finansowy, taki "niskich, podłych" pobudek, wymagałby żeby dziecko usunąć i matka by się do tego posunęła, to powinna odpowiadać za zabójstwo z premedytacją, dokonane z zimą krwią - dodał Kamil Bortniczuk.

Nawet kwestię dziedziczenia wyciągnął -a ciekawe jakby jemu i jego zonie sie tak trafiło...
Obserwuj wątek
    • dociek Re: Prawie inkwizytor 02.02.21, 12:01
      Zastanawiam się, jakby gadał po całkowitej kastracji. Wszak do płodzenia dzieci, jeszcze nadal, potrzeba obu stron ze swoistą produkcją ich organów rozrodczych.

      Chciałbyś Kamilu zapobiec aborcjom? Daj przykład. Nie zapładniaj. Chirurgicznie wyzbądź się tego zagrożenia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka