Dodaj do ulubionych

Polska przegrywa najazd Rosji

03.02.21, 16:31

tech.wp.pl/rozanski-porazka-wojska-nie-jest-przegranie-cwiczen-ale-to-ze-ta-informacja-wyciekla-do-mediow-6604204203547232a
Według informacji, do których dotarła Interia ćwiczenie zakończyło się “przegraną” Polski, a wróg dotarł do Warszawy w ciagu 4 dni. Informacja o “porażce” szefa Sztabu Generalnego WP, generała Andrzejczaka obiegły największe portale informacyjne.

- Istnieją tylko dwie możliwości wypłynięcia informacji o ćwiczeniach ZIMA-20 - mówi gen. Różański. - Albo ktoś z niewiedzy złamał tajemnicę wojskową,

albo było to działanie celowe.

W pierwszym przypadku świadczy to o rażącym braku dyscypliny, w drugim o celowym działaniu na szkodę szefa Sztabu Generalnego WP, generała Rajmunda Andrzejczaka.

Smaczku sprawie dodaje fakt, że ćwiczące wojska miały mieć w dyspozycji sprzęt, który realnie dostaną dopiero za kilka lat.
Obserwuj wątek
   • dociek Re: Polska przegrywa najazd Rosji 04.02.21, 11:19
    Co do ewentualnego ataku ze strony Rosji, to od dawna wiadomo, że jednym ruchem nakryją nas czapką i "partyzanci" z WOT agenta Antona jeszcze im to ułatwią. Dzięki dywersjom rządowych i sejmowych kretów Putina i pozostałych, pożytecznych idiotów w jedynej, słusznej Zjednoczonej nie mamy bojowego lotnictwa, marynarki wojennej, naziemnej obrony rakietowej, a także doświadczonych dowódców, itd., itd.
    • dociek Re: Polska przegrywa najazd Rosji 06.02.21, 07:34
     A rezydent GRU w Polsce, szpion Anton dalej działa i roznosi swoją dywersję.

     Antoni Macierewicz, b. minister obrony (PiS) w wymownych słowach skomentował dzisiaj na antenie TVP pomysł Angeli Merkel stworzenia prawdziwej europejskiej armii. Idea utworzenia armii europejskiej to symbol reformy sprzecznej z ideą Unii Europejskiej niepodległych narodów – powiedział, cytowany przez PAP.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka