Dodaj do ulubionych

Kobiety poszukiwane przez policję za alimenty

26.02.21, 22:56
W poniżej galerii znajdziecie zdjęcia poszukiwanych kobiet za niepłacenie alimentów.

Wiesz gdzie są poszukiwani? Poinformuj o tym najbliższą komendę, komisariat lub posterunek policji. Zgłaszającym osobom policja z całego kraju zapewnia anonimowość.

Przypominamy, że za ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

warszawa.naszemiasto.pl/oto-kobiety-poszukiwane-przez-policje-za-nieplacenie/ar/c1-8157869


Zaintrygowało mnie to bo o mężczyznach pisze się często o kobitach chyba nie.
Obserwuj wątek
   • dociek Re: Kobiety poszukiwane przez policję za alimenty 27.02.21, 10:34
    Czy to mamuśki, czy tatuśki. Takich cwaniaczków u nas pełno. Niemalże narodowa, tu akurat pasuje idealnie to słowo, specjalizacja. Wydaje się, że brak poczucia osobistej odpowiedzialności za własne czyny jest dla nas swoisty. I zauważalny na każdym poziomie narodowego lumpenproletariatu, od ciemnego ludu poczynając, po bezpodstawnie tak zwaną "klasę", bo jakaż to klasa zupełnie bez klasy, "polityczną".
    Przecież i tak przy konfesjonale da się załatwić grzechów wszystkich odpuszczenie.

    Wielokrotnie to potwierdza ukraińskie spostrzeżenie, że Polacy to Rosjanie, którzy udają Francuzów. Jak też, coraz bardziej uświadamiana wiedza, że korzenie najgrubsze naszego obecnego "narodu" wywodzą się z czworaków i prostackich parobczaków, a nie ze szlacheckich dworków i arystokratycznych pałaców.
    Jak się większości wydaje, a literatura szkolna oraz media to jeszcze mocniej utrwalają.
     • estella50 Re: Kobiety poszukiwane przez policję za alimenty 27.02.21, 15:20
      No właśnie. Popęd seksualny mają niemal wszyscy. Takimi nas natura stworzyła. A zdecydowanie nie wszyscy chcą i nadają się na rodziców. To po co ich do tego zmuszać! Aga ma rację co do zapobiegania. A że u władzy mamy kogo mamy (szukam odpowiedniego słowa, ale nie znajduję), to efekty są jakie są. Tylko tych dzieci niechcianych mocno żal.
      • iryska2604 Re: Kobiety poszukiwane przez policję za alimenty 27.02.21, 16:53
       Taki jeden z drugim mądry (ostatnio jakas posłanka, nie pamiętam nazwiska) mówi ze przecież matka moze zostawić dziecko ,To gdzie tu rola matki, te wartosci które głoszą , rodzina itp. A czy taki tuman jeden z drugim wie na jakie zycie skazuje takie dziecko ? Jakie perspektywy na przyszłosc? No dobrze - jesli jakas porządna rodzina zaadoptuje .a co jak bedzie przechodziło z rąk do rak albo zyło w bidulu prowadzonym nie daj Boże przez zakonnice.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka