11.04.21, 16:37
Kliknij w - rozpocznij wątek - i beze mnie rozpocznij jakis ciekawy temat,.
Obserwuj wątek
      • pia.ed Re: Alfredko 12.04.21, 12:05
        alfredka1 napisała:
        ...gdy chciałam wstawic tekst ukazał sie napis: SPAM ki licho? skasowalam.

Alfredko kochana, sprobuj jeszcze raz, bo nie moge pojac, dlaczego ukazalo sie to slowo...
        Napisz, gdzie probowalas wstawic, to moze cos wyjasni?

Mnie ostatnio zdarzylo sie kilka razy, ze kiedy na "Gazeta" wkleilam caly (krotki) tekst artykulu,
        to ukazala sie uwaga, ze to jest niedozwolone, ale wystarczylo, ze skreslilam kilka slow
        i wyslalo sie bez problemu...
        Wklejanie czegos co najmniej dwa razy i wysylanie, wchodzilo kiedys w definicje SPAM wink
        • iryska2604 Re: Alfredko 12.04.21, 19:04
          Najlepiej zatytułuj, napisz od siebie parę słów wprowadzenia i skopiuj link artykułu (z paska adresu) I WKLEJ. CAŁEGO ARTYKUŁU W ZASADZIE NIE POWINNO SIE WKLEJAĆ. Ale w końcu kazdy czytać umie i jak tytuł jest zachęcający to przeczyta.
            • alfredka1 Re: Alfredko 14.04.21, 15:10
              walbrzych.wyborcza.pl/walbrzych/7,178336,26962060,mieszkancy-maja-dosc-wybuchow-przy-budowie-najdluzszego-tunelu.html#s=BoxOp

wiedzieliście ?????
              ale ciekawostka !!
                • pia.ed Re: Alfredko 14.04.21, 22:33
                  alfredka1 napisała:
                  > Bożenko, to co ostatnio wstawiłam ukazało się /to o tunelu/.

Przeczytalam o tunelu... ale do glowy mi nie przyszlo, ze wlasnie z ta wiadomoscia mialas az tak ogromny problem! Przeciez takich linkow wstawiamy codziennie dziesiatki... i nic ani nikt nie przeszkadza nam w wysylaniu. Mialas po prostu pecha.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka