Dodaj do ulubionych

Przyboczny Kaczyńskiego zdradza plan partii

22.04.21, 19:44
Seria spięć w koalicji. PiS oficjalnie zachowuje spokój. W kuluarach trwa wojna psychologiczna. Jarosław Kaczyński na razie odciął gowinowców od informacji. Według naszych ustaleń próbuje złamać opór ziobrystów wobec Funduszu Odbudowy. Rozmawia z posłami pojedynczo. Przyjęcie unijnego planu ratunkowego dla gospodarek jest kluczowe dla władzy.

- Taki jest plan, że ratyfikujecie Fundusz Odbudowy. Będą pieniądze, żeby ludziom obiecać 700 plus czy 1500 plus i według pana PiS odbuduje się w sondażach? - pytamy jednego z doradców politycznych premiera.

- Zapewne. I to przeraża niektóre media, że nastąpi stabilizacja polityczna. A to spowoduje zwyżkę PiS w sondażach - potwierdza Leonard Krasulski.


wyborcza.pl/7,82983,27009401,przyboczny-kaczynskiego-zdradza-plan-partii-wziac-pieniadze.html#S.DT-K.C-B.2-L.1.duzy
To juz ewidentne swiństwo. Pluć na Unię ale czekać aby wziąć pieniadze od nich, obiecać ludziom znów jakis + , rzucić jakiś ochłap i znów porządzic jeszcze trochę.Bo Polak nie pyta skąd te pieniadze, słyszy tylko masz. Do tej pory babiny na wsi mówią że rząd dał - jak sie pytam skąd rząd ma pieniądze żeby rozdawać to maja od razu odpowiedź zabrali złodziejom. O tym co to jest budżet państwa nikogo nie interesuje. I jak tu życ?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka