Dodaj do ulubionych

Stołeczna policja, Babcia Kasia i osiem radiowozów

13.05.21, 20:23
Osiem radiowozów - w tym sześć nieoznakowanych - krążyło po ulicach Warszawy za samochodem z dmuchaną kaczką na masce. Kaczka miała w kuprze błyskawicę Strajku Kobiet.

warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,27080570,stoleczna-policja-babcia-kasia-i-osiem-radiowozow-nie-liczac.html#S.main_topic-K.C-B.3-L.1.maly
To był happening dwójki aktywistów: Babci Kasi i Tadeusza z grupy Cień Mgły Oddolne Wsparcie Strajku Kobiet. 3 maja Tadeusz i Babcia Kasia przez około 2,5 godziny krążyli po Warszawie samochodem z dmuchaną kaczką na masce. Czego to symbol - nie trzeba przypominać. Symbol, czyli kaczka, miał ponadto wbitą w kuper błyskawicę Strajku Kobiet.

Poczytajcie - posmiejecie sie trochę
Obserwuj wątek
      • alfredka1 Re: Stołeczna policja, Babcia Kasia i osiem radio 14.05.21, 12:52
       teraz nie na wesoło, zakląćby sie chciało ale nie wypada ....!!
       PiS chce urządzać Polski Ład, po tym jak przez ponad pięć lat demolował kraj, a teraz nie potrafi ogarnąć nawet własnego bałaganu w Zjednoczonej Prawicy. Jakie to wymowne, że twarzą nowego Polskiego Ładu ma być premier Mateusz Morawiecki. To polityk, który świadomie złamał prawo, bo na zlecenie prezesa PiS szykował nam nielegalne wybory prezydenckie. Tak orzekł prezes NIK Marian Banaś, ale prokuratury o popełnieniu przestępstwa przez premiera i kilku innych polityków z rządu, nie zawiadomił. Wolał zaszachować PiS oświadczeniem, że teraz czeka, aż MSWiA odniesie się do zarzutów. Dopiero wtedy zdecyduje, czy wysłać zawiadomienia do prokuratury.
       Jaki będzie ruch Prezesa? Jeśli czarnym koniem na tej szachownicy okaże się Zbigniew Ziobro, który zacznie grać przeciekami ze śledztw w sprawie "wyborów kopertowych", albo postawieniem zarzutów szefowi rządu, to Jarosław Kaczyński może zostać zmuszony do trudnego wyboru: strącić z szachownicy Ziobrę, albo poświęcić Mateusza Morawieckiego. Turniejowa rozgrywka trwa.
       • e-zybi Re: Stołeczna policja, Babcia Kasia i osiem radio 14.05.21, 13:51
        Myślę, że poziom nieufności między politykami ZP jest na tyle wysoki, że nie wróży to nic dobrego na przyszłość. Wdrożenie Nowego Ładu wymaga dyscypliny koalicyjnej. Jeżeli każde głosowanie ma być wielką niewiadomą, to prezesowi Kaczyńskiemu dużo łatwiej będzie podjąć decyzję o wcześniejszych wyborach.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka