Dodaj do ulubionych

Znów coś kombinuje?

18.06.21, 18:36
Pojawiają się kolejne nieoficjalne informacje na temat rzekomego odejścia Jarosława Kaczyńskiego z rządu. Według źródeł "Super Expressu" prezes PiS przed ewentualnymi przyspieszonymi wyborami chce skupić się na partii.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27216621,kolejne-doniesienia-nt-odejscia-kaczynskiego-z-rzadu-w-tle.html#do_w=46&do_v=142&do_st=RS&do_sid=288&do_a=288&s=BoxNewsImg4
Prezes ma dość sytuacji, w której przy kluczowych głosowaniach w Sejmie nie jest pewny do samego końca większości. Może jedynym wyjściem będą wcześniejsze wybory i ułożenie na nowo Sejmu dlatego Jarosław ma odejść z rządu do końca roku i szykować partię na wybory - mówi rozmówca "Super Expressu" przedstawiany jako "ważny polityk PiS".
Obserwuj wątek
  • alfredka1 Re: Znów coś kombinuje? 18.06.21, 21:11
   ... i znów się zacznie karuzela domysłów, napuszczania jednych na drugich a drugich na .... na kogo sie da. Jeszcze tego nam tylko potrzeba .Opamietaliby się ... jest tyle spraw, problemów do załatwienia, uregulowania, uzgodnienia ... kurczę !!! a oni zaczną mieszać w głowach bardzo delikatnie mówiąc naszego spoleczeństwa .
   Już jestem bardzo psychicznie zmęczona a "odciąć się" od tych spraw nie potrafię .
   Dobranoc : no tak ... jakie dobranoc??? gorąco nawet w mieszkaniu, może zdecyduję się spać w wannie.... nieee! przecież nie będę wyłaziła z niej gdy siusianie zmusi wodnika do obudzenia mnie .......
   • smutas13 Re: Znów coś kombinuje? 19.06.21, 09:08


    ... i znów się zacznie karuzela domysłów, napuszczania jednych na drugich na drugich na .... na kogo sie da. ... ku
    rczę !!! a oni zaczną mieszać w głowach bardzo delikatnie mówiąc naszego spoleczeństwa .


    ...i głównie o to chodzi Kaczyńskiemu. Zdezorientowanym społeczeństwem łatwiej się manipuluje.
    • wodnik33 Re: Znów coś kombinuje? 22.06.21, 20:06
     ... a jak świetnie manipuluje się "kochającymi ojczyznę" inaczej .....

     Dwie organizacje związane z Robertem Bąkiewiczem dostały łącznie 3 mln zł dotacji z Funduszu Patriotycznego. To kolejne wsparcie z publicznych pieniędzy dla środowisk narodowych i nacjonalistycznych.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka