Dodaj do ulubionych

Rynce opadają.

19.06.21, 21:39
Wybaczcie ale nie wytrzymałem,mam szacunek do innych ,ale to co piszecie na tym forum to parodia .Mam 62 lata mam marzenia ,chcę żyć,cieszyć się ostatnimi latami,a może chwilami a tu.Pierdoły typu czy ,lekarz podał Hitlerkowi pervitin a może viagrę,ludzie się trzęsą i kangurki się trzęsą,Papież Franciszek ,czy będzie czy nie będzie.Myślałem że 60 latkowie to pełni wigoru,seksu, ludzie ,a tu kółko różańcowe,zresztą na forum 50 latków podobnie.A ja naiwny chciałem poznać tu drugą połówkę.
Obserwuj wątek
      • iryska2604 Re: Rynce opadają. 19.06.21, 22:36
        .Myślałem że 60 latkowie to pełni wigoru,seksu, ludzie ,a tu kółko różańcowe,zresztą na forum 50 latków podobnie.A ja naiwny chciałem poznać tu drugą połówkę.

Jurny 60-cio latku, to nie wiesz po co sa portale randkowe? Istnieją chyba tez takie dla seniorów ,poszukaj, popytaj.Skad ci przyszło do głowy że to jest tego typu forum?My tez mamy marzenia,umiemy sie cieszyć życiem i lubimy dyskutować - niekoniecznie o d...........Maryny. Tyle ze nie mamy w głowie tylko seksu , sa tu i samotni i w związkach. Może masz jakąś obsesję? Więc nie zapraszam- to jest moje forum i nie bede dla ciebie zmieniała zasad.
        • dociek Re: Rynce opadają. 20.06.21, 09:31
          Nie wiem, skąd ten pełen vigoru albo viagry 60-latek uzyskał zacytowane tematy, ale faktycznie pomylił adres forum. Fakt, że seks, pożądanie, namiętności wynikające z najsilniejszego instynktu zachowania gatunku potrafią wstrząsać naszym życiem i losami całego świata, stąd powiedzenie: cherchez la femme!

Ale w pewnym wieku rozum i mędrca oko przejmują u większości silniejszą władzę nad ludzkimi hormonami i popędami seksualnymi.
          Cbrxx1959 jeszcze nie doznał tej wyciszającej przemiany.

Miałem kiedyś możliwość poznania w sanatoriach dziarskich erotycznie dziadków i niemalże wzbudzali we mnie pewien podziw i zazdrość, ale i politowanie. Choć nie wiem, czy zachodziła wówczas sytuacja "mierz siły na zamiary", czy też były to "bajki z mchu i paproci", czy raczej "ostatnie podrygi zdychającej ostrygi"?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka