Dodaj do ulubionych

"Duch puszczy" przenika rząd. PiS wściekłe na Gowi

29.06.21, 21:20


Wiadomości Polityka - Informacje Gowin jeszcze nigdy tak mocno nie uderzył w PiS. Niech nikogo nie zwiedzie wybuch śmiechu

"Duch puszczy" przenika rząd. PiS wściekłe na Gowina, który zaatakował ostro jak jeszcze nigdy
Jacek Gądek Jacek Gądek 29.06.2021 17:55
Jarosław Gowin nigdy publicznie tak mocno nie uderzył w PiS. - Dolewa oliwy do ognia. Wszystko, co robi, jest już wybitnie irytujące - mówi współpracownik Jarosława Kaczyńskiego. Po weekendzie Gowin jest jednak silniejszy. Nie powalił go PiS ani "duch puszczy". Mimo uśmiechów w Zjednoczonej Prawicy PiS wciąż poluje na "gowinowców".


wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27267022,duch-puszczy-przenika-rzad-pis-wsciekle-na-gowina-ktory.html#s=BoxOpImg1
O, idzie na ostro...
Obserwuj wątek
     • iryska2604 Re: "Duch puszczy" przenika rząd. PiS wśc 03.07.21, 16:34
      To jest bardzo ciekawy artykuł
      Donata Subbotko: Panie generale, kto dzisiaj rządzi Polską?

      Generał Piotr Pytel: PiS, z efektem mimikry, realizuje strategiczne cele Rosji, która wcześniej robiła to w naszym regionie głównie za pomocą służb specjalnych, dyplomacji i oddziaływania w przestrzeni informacyjnej. Opozycja, ludzie mediów wciąż nie zdają sobie sprawy ze skali zagrożenia. Mało kto traktuje to poważnie: "Gdzie u nas Rosjanie? Pisowcy wyprowadzają nas z Unii, bo są głupi". Ale wpływ Rosjan to uprawniona hipoteza kontrwywiadowcza. Często jest wręcz tak, jakby u nas rządził gubernator rosyjski.

      My się do Rosji upodabniamy. Jesteśmy nadal społeczeństwem prozachodnim, ale jeśli przyzwyczaimy się do państwa PiS, to Rosji będzie łatwiej modelować postawy Polaków, a za 15 lat – Rosjanie myślą w takich kategoriach – mogą przejść do fazy bardziej zaborczej. Teraz ćwiczą destabilizację – jest ten PiS, który ich szanuje i którego kopną, jak będą chcieli.


      Ciekawie to brzmi,nieprawdaż?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka