Dodaj do ulubionych

Prawica oburzona - a to niby czemu?

17.07.21, 19:13
Za słowa prawdy? Ale oni tak mają

Donald Tusk pojawił się w piątek w "Faktach po faktach" w TVN24. Jego słowa o Lechu Kaczyńskim wywołały poruszenie wśród publicystów, którzy sympatyzują z obecnym obozem rządzącym.
– (Jarosław) Kaczyński zawsze udawał polityka antyrosyjskiego. Prawdopodobnie pieniądze Unii i ciągle proeuropejskie nastroje wśród wyborców PiS-u to jedyne hamulce, które zatrzymują PiS i Kaczyńskiego przed jawnym wychodzeniem z Unii Europejskiej – stwierdził w piątek w "Faktach po faktach" Donald Tusk.
Polityk ocenił też, że Kaczyński "to idealny przykład psychiki autorytarnej". – Kiedyś Lech Kaczyński powiedział mi: "uważaj, Jarosław za bardzo Unii nie kocha". Mam wciąż w pamięci bardzo wiele ciekawych wątków tej rozmowy. Przyjdzie czas, gdy będę o nich opowiadał – wspominał p.o. przewodniczącego Platformy Obywatelskiej.

natemat.pl/364467,ziemkiewicz-i-pereira-oburzeni-po-slowach-donalda-tuska-o-lechu-kaczynskim

Oglądałam i w pełni popieram to co powiedział. Zresztą co oni mogą wiedzieć o tamtych czasach? Pereira jeszcze z jajka na jajko skakał kiedy Kaczyńscy zaczęli bruździć Ziemkiewicz trochę starszy ale w roku 80 miał 16 lat raptem...
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka