Dodaj do ulubionych

Rząd nam daje, a my co?

18.07.21, 15:06
Morawiecki, Kaczyński, Ziobro własną krwawicę wydartą z ich prywatnych kieszeni dla ciemnego ludu wypłacają, a wy co niewdzięcznicy?! Tu jest Polska, a nie Unia!

I takie cóś jest z urzędu drugą osobą tym państwie. Co to jest za państwo?!Jestem ciekawa, czy któryś z nich nie korzysta z emerytury w wieku 60/65, a może ktoś nie bierze 500 plus, albo może zrezygnował z 300 plus, albo z darmowych leków dla seniorów. No nie, proszę państwa, biorą, bo mówią, że jak dają, to się bierze – mówiła w Otyniu Elżbieta Witek, w nawiązaniu do krytyków PiS, którzy zakłócili jej spotkanie w ramach promowania Polskiego Ładu.
Marszałek Sejmu stwierdziła nawet, że jakby nie zgadzała z decyzjami rządu, to nigdy od takiego rządu nic by nie wzięła. Zabrzmiało to tak, jakby nie wiedziała, skąd rząd ma pieniądze na realizację projektów socjalnych.


Media społecznościowe obiegło nagranie, w którym Witek zwraca się do jednej z demonstrujących osób słowami: „Tu proszę pani jest Polska, a nie Unia. Tu jest Polska. Tu jest Otyń, a Polska zawsze leżała w Europie, od ponad 2 tys. Lat
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka