Dodaj do ulubionych

Kaczyński nie jest gejem?

22.07.21, 12:30
Sąd Okręgowy w Warszawie sprawdzi, czy Jarosław Kaczyński jest gejem. Szef Prawa i Sprawiedliwości chce dowieść w sądzie, że nie, a nazwanie go homoseksualistą uznał za pomówienie.

Jan Piński to znany w branży dziennikarz, który w swej karierze zaliczył kilka bardzo ważnych i dużych redakcji, pracował nawet w TVP - był szefem "Wiadomości" i dyrektorem Agencji Informacji Telewizji Polskiej. Od pewnego czasu pozostaje redaktorem naczelnym niezależnego serwisu Wieści24.pl i aktywnie komentuje rzeczywistość.

Niedawno Piński opublikował w kanale YouTube film, w którym dowodzi, że Jarosław Kaczyński jest homoseksualistą i twierdzi, że ma na to dowody i świadków. O tym, że prezes PiS jest gejem, pisał też na swoim Twitterze.

Czyjakolwiek orientacja seksualna jest mi najzwyczajniej obojętna. Ale chyba powszechnie wiadomo, że prezes jest gejem, lecz dla polityki rozstał się z partnerem i zaczął swoja orientację. Bo mogłaby nie spodobać sie wyborcom?
Ciekawe jak on przed sądem chce udowadniać, że jest hetero? I po co w ogóle ten sąd, nie lepiej byłoby przemilczeć?

Standardy według PiS - zastraszyć, przekupić, zniszczyć, okraść, opluć, poszczuć i pójść się pomodlić!
Obserwuj wątek
      • estella50 Re: Kaczyński nie jest gejem? 22.07.21, 15:32
        I jeszcze jedno spotkanie Kaczyńskiego z sądem:

Petru nazwał Kaczyńskiego oszustem
        "Żaden z Jarosława Kaczyńskiego biznesmen. Człowiek, który zleca wykonanie prac i po roku nie płaci jest po prostu oszustem" – napisał Petru na Twitterze w styczniu 2019 roku.

Za ten wpis Kaczyński domagał się przeprosin o treści: "Przepraszam pana Jarosława Kaczyńskiego za to, że w dniu 30 stycznia 2019 r., na portalu Twitter bezprawnie nazwałem pana Jarosława Kaczyńskiego oszustem. Oświadczam, że brak było podstaw do sformułowania takich określeń. Ubolewam, że w wyniku mojego bezprawnego działania bezpodstawnie naruszyłem. dobre imię i godność Jarosława Kaczyńskiego".

"Wygrałem proces, który wytoczył mi Jarosław Kaczyński. To dowód na to, że nie ma powodu bać się tej władzy. To sygnał dla tych wszystkich, którzy widząc krzywdę lub niesprawiedliwość nie powinni mieć obaw, aby o tym głośno mówić" – napisał w czwartek na Twitterze Petru
    • dociek Re: Kaczyński nie jest gejem? 23.07.21, 11:38
      Oskarżonemu o oszczerstwo Samuelowi sąd nakazał po trzykroć odwołać to, że nazwał bezpodstawnie swego sąsiada, Mojżesza - złodziejem.
      Samuel wykorzystując intonację pytająco-wznoszącą zawołał przed wysokim sądem trzy razy:
      Mosze nie jest złodziejem!?

Również zgodnie z aktualną techniką "redaktorów" witryn internetowych na przyciągniecie uwagi czytelników do byle jakich treści ich wypocin, można zastosować powyższe brzmienie wypowiedzi, niczym tytuł takiego tekstu: Kaczyński nie jest gejem!?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka