Dodaj do ulubionych

Czy minister powinien być mądry?

22.07.21, 18:15
Bo ja nie mam pojęcia co mysleć o takim, który plecie takie bzdury .A mamy XXI wiek...

One będą stacjonowały na równinie. To jest taka równina, która nazywana jest przez strategów "Bramą Smoleńską" - powiedział Mariusz Błaszczak o czołgach Abrams. Jak dodał, "będą po prostu broniły Warszawy i Polski". - Mają odstraszyć Rosję od ataku na Polskę - podkreślił minister obrony narodowej.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27354828,blaszczak-czolgi-abrams-beda-bronily-warszawy-maja-odstraszac.html#do_w=46&do_v=142&do_st=RS&do_sid=287&do_a=287&s=BoxNewsMT
A Putin i jego świta chyba sie sfajdali ze strachu...
Obserwuj wątek
     • aga-kosa Re: Czy minister powinien być mądry? 22.07.21, 20:02
      Fragment wiersza M Załuckiego "Wszystko o mężczyźnie"
      Z mądrością to także przesądy
      - intelekt to - dziecko - nie wszystko ...
      Mężczyzna nie musi być mądry
      - wystarczy, jak na stanowisku.
      ****
      Mężczyznę nam z nieba zesłali,
      córeczko, nie po próżnicy:
      mężczyzna i w sercu
      płomień rozpali,
      i węgla przyniesie z piwnicy ...
      O ministrach nic Załucki tu nie napisał, ale podobno w rządzie jest tylko jedna kobieta ; ) aga
      • iryska2604 Re: Czy minister powinien być mądry? 22.07.21, 20:06
       A teraz z grubszej rury...
       polityczek.pl/uncategorised/15524-dziwne-slowa-dudy-mowi-o-braterstwie-polsko-japonskim-w-czasie-wojny?fbclid=IwAR270UIsyI7SWIrF_wvNTT9TfRsGk6KnK--3nD2wMLHJYNnBez_DKdv0ryA

       Przeczytajcie - ludzie , to się w głowie nie miesci. Do tej pory Wałęsa słynął z tego ,ze potrafił gdzies coś chlapnąć - no ale on studiował tylko w "zawodówce" a tu???
        • dociek Re: Czy minister powinien być mądry? 23.07.21, 09:08
         Jak to już wielokrotnie się okazywało, w wyborach do Sejmu i prezydenckich nawiedzony motłoch polski wybrał swych najbardziej hm... deputowanych na władców nieszczęsnej Polski. Czego konsekwencje będziemy ponosić nie tylko my, ale i nasze dzieci oraz wnuki, jeżeli w tej paranoi dożyją.
            • dociek Re: Czy minister powinien być mądry? 24.07.21, 10:58
             Premier też jest ministrem, tyle, że tzw. pierwszym (z fr. premier – pierwszy, od łac. primus – pierwszy). Zatem pytanie może dotyczyć i tego pierwszego.
             I teraz coś o drewnianym bohaterze książki Carlo Collodi.


             W czwartek Mateusz Morawiecki odwiedził Podlasie, gdzie opowiadał o trwającej budowie "wielkiego centrum logistycznego dla policji". Problem w tym, że o takim projekcie nie słyszeli nawet sami policjanci - podaje TVN24.

             Nie trwa budowa żadnego wielkiego centrum logistycznego policji. To byłoby po prostu absurdalne, by taką inwestycję umiejscawiać gdzieś indziej, niż w centrum Polski. Ale pomijając to, nad taką inwestycją nawet się nie zastanawiamy - mówi źródło TVN24 w pionie logistycznym Komendy Głównej Policji.

             Były wiceminister od służb mundurowych, Jarosław Zieliński, który miał powiedzieć premierowi o projekcie, odpowiada, że chodziło mu o zbudowanie "wielofunkcyjnego zaplecza logistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku".

             Taka inwestycja faktycznie rozpoczęła się w 2019 r., tyle że została już zakończona. Jak informuje TVN24 w ramach projektu m.in. zmodernizowano warsztaty i myjnię radiowozów. Co z nowymi miejscami pracy, o których wspominał Morawiecki? - Nie przyniosło to żadnych nowych etatów, chyba nawet oszczędziliśmy dwa czy trzy etaty - mówi źródło stacji w podlaskiej komendzie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka