Dodaj do ulubionych

Co jest w teczusi Kaczyńskiego?

29.08.21, 19:22
Filozoficzny kamień, bo wnet tralala siup i jest reasumpcja, siup i są zagubione głosy Ponieważ sytuacja jest poważna, a granice Polski zagrożone, uznałam, , , że czas najwyższy obejrzeć w TVP "Wiadomości".
Od pewnego czasu prowadzę ranking wydarzeń sejmowych i innych. Pierwsze miejsce przez długi czas zajmował w nim wicemarszałek Ryszard Terlecki. Bardzo podobało mi się na przykład, jak dał się skusić na krótką pogawędkę z dziennikarzami sympatyzującymi z totalną opozycją i nazwał TVN 24 „stacyjką". Było to już jakiś miesiąc temu, więc nikt tego nie pamięta, ale mnie zmiękczanie rzeczowniczków urzekło i odtąd z uciechą obserwuję, jak pan Terlecki pomyka po korytarzu sejmowym, a dziennikarze „stacyjki" za nim. Nie mniej miłe wrażenie robi na mnie pan Marek Suski. Niestrudzony milczący wędrowiec korytarzy sejmowych. Mówią do niego, pytają, dręczą, a on godnie kroczy przed siebie ku ważniejszym sprawom.

wyborcza.pl/magazyn/7,124059,27499091,co-jest-w-teczusi-kaczynskiego-filozoficzny-kamien-bo-wnet.html#S.W-K.C-B.1-L.1.duzy
Warto przeczytać
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka