Dodaj do ulubionych

Calkiem mu odbiło??? Oj, caryca...

09.09.21, 20:39
"Walczyliśmy z okupantem niemieckim. Walczyliśmy z okupantem sowieckim. Będziemy walczyć z okupantem brukselskim" - miał powiedzieć wiceszef PiS Marek Suski podczas uroczystości 76. rocznicy uwolnienia żołnierzy AK z więzienia UB, które odbyły się w czwartek w Radomiu. Obrażał też władze miasta. "Wyborcza" ma oryginalne nagranie - radomscy urzędnicy potwierdzają jego autentyczność.

wyborcza.pl/7,75398,27553198,marek-suski-mowi-o-brukselskim-okupancie-podczas-uroczystosci.html#S.DT-K.C-B.1-L.1.duzy
Władza pewnie dziala odmóżdżająco ale żeby aż tak???
Obserwuj wątek
  • dociek Re: Calkiem mu odbiło??? Oj, caryca... 09.09.21, 20:54
   Żeby tylko jemu! Oni wszyscy są gigantycznie popier*oleni.

   Dzisiaj o polexicie całkiem poważnie mówią marszałek Ryszard Terlecki i poseł Janusz Kowalski. Jeden jest prominentnym politykiem partii rządzącej, drugi prominentnym politykiem partii formalnie współrządzącej, a faktycznie: mającej w koalicji do powiedzenia o wiele więcej, niż wskazywałby aktualny układ sił i zdrowy rozsądek. I absolutnie nie można tych wypowiedzi zignorować, nawet jeśli pojawią się próby zmiękczania przekazu.

   Poseł Janusz Kowalski opublikował tweet, w którym sugerował, że Polska powinna zastanowić się nad wyjściem z Unii Europejskiej. Jako argument za taką dyskusją podał m.in. informację, że nasz kraj traci finansowo na członkostwie w UE.

   Kowalski wyraził również opinię, że w UE faktyczną władzę sprawują Niemcy, których największym sojusznikiem jest Rosja i stwierdził, że Komisja Europejska łamie traktaty, atakując polski rząd.

   Na opinię posła Zjednoczonej Prawicy szybko zareagowała Komisja Europejska. Na jakiej podstawie twierdzi Pan, że Polska traci finansowo na członkostwie w UE? Zestawienie transferów finansowych pomiędzy Polską a budżetem UE wskazuje na tendencję dokładnie odwrotną - czytamy w odpowiedzi na wpis Kowalskiego.

   Do odpowiedzi KE załączony został link do strony Ministerstwa Finansów, na której znajduje się wykaz wszelkich transferów finansowych między Polską a budżetem Unii Europejskiej.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka