Dodaj do ulubionych

Co nowego dzisiaj w polityce?

14.09.21, 20:26

Beata Gosiewska: Dzięki katastrofie smoleńskiej Macierewicz jedynie rozwinął karierę polityczną
Antoni Macierewicz zaprosił rodziny smoleńskie na spotkanie, by przedstawić im tezy raportu końcowego. Wedle informacji Gazeta.pl przyszły dwie osoby. Raportu nie dostały. Jak mówi nam była europosłanka PiS Beata Gosiewska, "dzięki katastrofie smoleńskiej pan Macierewicz jedynie rozwinął swoją karierę polityczną".

Która to Gosiewska? ta rozwiedziona czy aktualna w chwili katastrofy? Jeśli mnie pamięć nie myli, to obie zgarnęły bardzo solidny "wdowi grosz". A wytyka karierę polityczną Macierewiczowi.
A swoją ścieżką tylko 2 osoby przyszły na podsumowanie? Dlaczego?!
Obserwuj wątek
  • estella50 Re: Co nowego dzisiaj w polityce? 15.09.21, 10:43
   Biuro pośrednictwa w zarabianiu w SKW. Nie chodzi o pracę! Tylko o zarabianie.

   Afera mailowa.
   Jak "pułkownik" Bączek posady załatwiał.   W Służbie Kontrwywiadu Wojskowego, kierowanej przez współpracownika Antoniego Macierewicza, funkcjonowało nieformalne biuro pośrednictwa pracy dla ludzi o sprawdzonych poglądach.

   "Cześć kol. Pułkowniku (Gratulacje!) Zgodnie z sugestią załączam kilka CV. Głową ręczę za każdą z tych osób i ich poglądy. Nadają się one ewentualnie do Rad Nadzorczych, a nie na stanowiska, gdyż każdy z nich ma już świetną pracę, co zważywszy na ich bardzo mocne CV nie może dziwić".

   wyborcza.pl/7,75398,27567109...EFoRaUGDn wTc

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka