Dodaj do ulubionych

Polsko, słyszymy cię. Przeciwstawiaj się dalej"

11.10.21, 11:39
Niedzielne manifestacje sprzeciwiające się czwartkowemu orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego wywołały komentarze także na europejskiej scenie politycznej. "Poglądy ogromnej proeuropejskiej większości polskich obywateli muszą być wysłuchane i szanowane" - skomentował przewodniczący Parlamentu Europejskiego David Sassoli.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27674922,europejscy-politycy-komentuja-niedzielne-manifestacje-polsko.html#do_w=46&do_v=142&do_st=RS&do_sid=288&do_a=288&s=BoxNewsImg4
Obserwuj wątek
  • iryska2604 Re: Polsko, słyszymy cię. Przeciwstawiaj się dale 11.10.21, 17:42
   "Niech nauczy się dobrego wychowania. Niech nie będzie chamem"
   - Wie pan, ile mnie obchodzi, co mówi ten Bąkiewicz? Niech sobie bąka, co chce. Ja wiem swoje. On udaje, że jest od Dmowskiego, tymczasem on jest tak naprawdę od Kaczyńskiego, bo tak samo jak on myśli. W jednej ręce ma różaniec, a w drugiej ręce pałę, żeby bić kobiety - skomentowała powstanka. Jak stwierdziła, "pan Bąkiewicz i obecny rząd chcą nas wyprowadzić z Europy, ale przecież my nigdy nie byliśmy poza nią". - Nikt tu nie przyszedł nagle i się osiedlił. Tylko byliśmy, jesteśmy i będziemy w Europie. I nikt nas nie może z niej wyprowadzać. Dlatego ja się nie przejmuję tym, co gadają jakieś cymbały. Jakby byli ludźmi, którzy mają rozum, to by wiedzieli, gdzie jest interes Polski. Jak wyjdziemy z Unii, to nas zeżrą na surowo - powiedziała. - Jeżeli pan Bąkiewicz chce ze mną rozmawiać, to bardzo proszę. Ale niech wcześniej nauczy się dobrego wychowania. Niech nie będzie po prostu chamem. I nauczy się, że nie należy przerywać, gdy ktoś chce coś przekazać - dodała.


   wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27677587,wanda-traczyk-stawska-o-bakiewiczu-w-jednej-rece-ma-rozaniec.html#s=BoxOpImg3
   • iryska2604 Re: Polsko, słyszymy cię. Przeciwstawiaj się dale 12.10.21, 17:25
    Unia Europejska i działania, które mają, że tak powiem, wyprostować nasze relacje z Komisją Europejską - to, jak przekazał Ryszard Terlecki, jeden z tematów poruszanych podczas posiedzenia prezydium komitetu politycznego PiS. Wicemarszałek Sejmu stwierdził także, że "przedstawiciele naszej totalnej opozycji robią, co mogą, żeby nam zaszkodzić w Brukseli".

    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27679473,terlecki-o-ustaleniach-po-kolegium-politycznym-pis-chce-wyprostowac.html#do_w=46&do_v=142&do_st=RS&do_sid=287&do_a=287&s=BoxNewsMT

    Już rura zmiękła?
      • estella50 Re: Polsko, słyszymy cię. Przeciwstawiaj się dale 13.10.21, 11:11
       Czarna lista Facebooka – są trzy organizacje z Polski.
       Na liście Facebooka znajdziemy tysiące ugrupowań z całego świata, w tym również trzy z Polski:

       Obóz Narodowo-Radykalny (ONR) Narodowe Odrodzenie Polski (NOP) White Boys Wielkopolska
       Wszystkie trzy znalazły się na czarnej liście Facebooka w szczeblu 3, jako organizacje propagujące mowę nienawiści. Warto odnotować, iż żadna z nich nie jest w Polsce uznana za nielegalną, a ONR np. opisuje się jako ruch społeczny skupiający młodych Polaków, którym bliskie są takie wartości jak Bóg, Honor, Ojczyzna, Rodzina, Tradycja i Przyjaźń. Cóż, Facebook najwyraźniej ma na ten temat inne zdanie.

       Propagowanie mowy nienawiści, jak widać, nie przeszkadza ministrowi od kultury Glińskiemu, ministrowi od prawa Ziobrze, czy ministrowi od bezpieczeństwa Kaczyńskiemu. A wręcz przeciwnie! Takie właśnie organizacje są propagowane i nagradzane milionami z naszego budżetu!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka