Dodaj do ulubionych

"Przepraszam, Jarku...".

16.10.21, 18:50
A ja się pytam za co... No własciwie to dla świetego spokoju , mądry zrozumie

wyborcza.pl/7,75398,27696915,przepraszam-jarku-tusk-odniosl-sie-do-slow-kaczynskiego.html#S.main_topic_2-K.C-B.2-L.1.maly
Sprawę debaty skomentował też szef klubu KO Borys Budka. W rozmowie z PAP podkreślił, że Platforma Obywatelska proponuje otwartą debatę transmitowaną przez wszystkie media, bez stawiania warunków. Ocenił, że prezes PiS boi się takiego starcia. - Dlatego wymyśla warunki - powiedział. Dodał, że gdyby PO miała stawiać warunki, to Kaczyński musiałby najpierw przeprosić za kłamstwa, które doprowadziły go do władzy.
Obserwuj wątek
   • iryska2604 Re: "Przepraszam, Jarku...". 18.10.21, 20:26
    W PiS nikt nie dopuszcza myśli, by miała się odbyć debata Jarosława Kaczyńskiego z Donaldem Tuskiem. - My nie będziemy grać w grę Tuska - mówi jeden ze współpracowników prezesa PiS. A jeśli już ktoś miałby rozmawiać z liderem PO, to premier Mateusz Morawiecki przed wyborami w 2023 roku.

    Donald Tusk już parę razy mówił o tym, że chciałby debaty z liderem PiS. - Panie Kaczyński, wyjdź z tej swojej jaskini, stań ze mną twarzą w twarz na udeptanej ziemi wymienić się argumentami! - mówił w Sejmie w lipcu.

    W wywiadzie dla RMF FM prezes PiS odpowiedział, że owszem debata byłaby możliwa, ale najpierw Tusk musi przeprosić za to, że "jest w wielkiej mierze autorem wielkiej degradacji polskiego życia publicznego, z którą mamy dzisiaj do czynienia - degradacji języka i tej straszliwej fali nienawiści, która została wywołana w wielkiej mierze sztucznie". Oczekiwał też - uznając to za warunek debaty - od Tuska, by ten wezwał do "zaniechania [ruchu] ośmiu gwiazdek [oznaczających 'je… PiS' - red.]". Tusk wedle Kaczyńskiego powinien powiedzieć "byliśmy w błędzie". - Gdyby do tego wezwał, gdyby powiedział "przepraszam" - a ma za co przepraszać - to oczywiście tak - zapewnił wicepremier odpowiadając o możliwość odbycia debaty z Tuskiem.

    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27702449,nie-bedziemy-pompowac-tuska-debata-z-kaczynskim-nie-ale.html#e=RelRecImg2

    SPIETRAŁ SIĘ ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka