Dodaj do ulubionych

"Mamy przemoc informacyjną"

18.11.21, 20:40
Czy to, co oglądamy w "Wiadomościach" należy jeszcze rozpatrywać jako absurdalne czy niebezpieczne?
O absurdzie w ogóle nie możemy mówić. Choć z pewnego punktu widzenia cała rzeczywistość, w której funkcjonujemy, jest absurdalna, ponieważ oparta na fundamentalnym kłamstwie.
Rządzący mówią, że są za demokracją, a przecież od początku, od kiedy PiS przejął władzę, cel działań był oczywisty: zniszczyć demokratyczne instytucje, zniszczyć demokratyczne państwo i wbrew woli większości obywateli przebudować nasz ustrój – zmienić go na ustrój monopartyjny.


natemat.pl/382289,manipulacje-tvp-jaki-wplyw-na-wyborcow
Bardzo ciekawa rozmowa
Obserwuj wątek
    • dociek Re: "Mamy przemoc informacyjną" 20.11.21, 11:27
      Rzeczywistość jest ponura i przerażająca. Rządzą nami przedstawiciele motłochu, bo im pozwolono. Generalnie ok. 30% polskiego ciemnego, nawiedzonego ludu bezgranicznie wierzy swoim przedstawicielom i mediom, które brutalnie przejęli. Z drugiej strony pozostałe 70% nie potrafi się zorganizować, by przejąć nasz skażony PiSsmańską zarazą, niszczony i okradany kraj i wziąć odpowiedzialność za jego ratowanie i naprawę.
      Najgorsza sprawą jest to, że ci przedstawiciele motłochu tak wbili swe zębiska w żłób, że bez chirurga szczękowego nie da się ich oderwać. A już świadomość, że mogą ponieść bardzo poważne konsekwencje swoich niepohamowanych rządów, choć w te konsekwencje nie bardzo wierzę, zaciska im te szczeny na żłobie jeszcze mocniej. Złodziejsko-pissmański szczękościsk!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka