Dodaj do ulubionych

Koń by się uśmiał !!!

24.11.21, 18:25
Trybunał Konstytucyjny orzekł, że Europejska Konwencja Praw Człowieka - a konkretnie jeden z jej zapisów - jest niezgodna z polską konstytucją. To umowa międzynarodowa, która gwarantuje obywatelom szereg praw i wolności. TK zajmował się tą sprawą na wniosek Prokuratora Generalnego i ministra sprawiedliwości, Zbigniewa Ziobry.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27840595,wyrok-tk-jeden-z-przepisow-europejskiej-konwencji-praw-czlowieka.html#s=BoxOpImg1
Nie skomentuję...
Obserwuj wątek
      • iryska2604 Re: Koń by się uśmiał !!! 24.11.21, 22:26
        Gdybyście mnie państwo zapytali, czego ja chcę dla swoich dzieci, to w pierwszej kolejności chcę, żeby się zbawiły. Wydaje mi się, że dramatem w czasach dzisiejszych jest odcięcie człowieka od perspektywy zbawienia - mówił w czasie Kongresu Edukacji Klasycznej Przemysław Czarnek. Minister nawiązał także do premiery "Dziadów" w Teatrze Słowackiego. - Nie wolno siedzieć cicho i milczeć w obliczu właśnie deformowania piękna i bezczeszczenia sztuki - mówił.

A co jego dzieci na to?

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27841221,czarnek-w-krakowie-zamiast-dziadow-powstalo-dziadostwo.html#s=BoxOpImg6
        • aga-kosa Re: Koń by się uśmiał !!! 25.11.21, 08:57
          Czarnek podepnie się pod słowa Konrada z Wielkiej improwizacji: ..".Nazywam się Milijon – bo za miliony
          kocham i cierpię katusze."
          Mnie odpowiada fragment : ..Niechaj podbiegą młodzieńce,
          Niech mię pochwycą za ręce,
          Niechaj przyciągną do ziemi,
          Niech poigram chwilkę z niemi.
          Bo słuchajcie i zważcie u siebie,
          Że według Bożego rozkazu:
          Kto nie dotknął ziemi ni razu,
          Ten nigdy nie może być w niebie.
          Stąd prosty wniosek trzeba na ziemi trochę poigrać. Idę dziś na Katarzynki a na Andrzejki kupiłam sobie butki na obcasach wink aga
          • dociek Re: Koń by się uśmiał !!! 25.11.21, 11:51
            Koń może by się uśmiał, ale dla nas normalnych Polaków, to niestety nie jest śmieszne. Albowiem dopuszczono do takiej sytuacji, gdy najgorszy, nawiedzony motłoch i jego "niespełna..." przedstawiciele, ustawiają życie pozostałym, normalnym obywatelom.
            • iryska2604 Re: Koń by się uśmiał !!! 26.11.21, 20:50
              Rozmówca z PiS znający "Kurę": - Jacek Kurski ma ogromne ambicje, ale też zdaje sobie sprawę z tego, że ciągle ma duży elektorat negatywny. Dodaje, śmiejąc się: - Tak w ogóle to chciałby jednak być premierem albo prezydentem.

Mówi jeden z ważniejszych polityków obozu rządzącego: - Jacek Kurski jest ważny w naszym obozie. Marzyć oczywiście może, ale jest bardzo inteligentny i myśli strategicznie, więc wie, że ani premierem, ani prezydentem nie będzie.

W PiS szepcze się o jego ambicjach i tym, jak chce odczarować siebie w oczach ludu. Od lat jest bowiem postrzegany jako "bulterier Kaczyńskiego" (sam zresztą tak się nazwał), który jednak potrafi czule śpiewać, przygrywając sobie na gitarze. Jest człowiekiem od czarnej roboty, acz obdarzonym poczuciem humoru. Skrajnym cynikiem, który dla wcielenia idei powierzonej mu przez pryncypała posunie się do kłamstwa i zaprzęgnie do jego krzewienia TVP. Jest też byłym zdrajcą Kaczyńskiego, który teraz jest jego usłużnym żołnierzem.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27845385,w-pis-drwia-z-celebryckiego-lansu-jacka-kurskiego-prezes.html#s=BoxOpImg4

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka