Dodaj do ulubionych

Po kolejnej porażce ludziom Ziobry puszczają...

03.12.21, 17:02
hamulce
Warszawski sąd okręgowy - uznając, że bankier Leszek Czarnecki nie jest osobą podejrzaną - ostatecznie zdemolował kuchnię Ziobry, a przyrządzone przez niego potrawy wywalił do kosza.

wyborcza.pl/7,75398,27822671,po-kolejnej-porazce-ludziom-ziobry-puszczaja-hamulce.html
Obserwuj wątek
  • estella50 Re: Po kolejnej porażce ludziom Ziobry puszczają. 03.12.21, 18:41
   Pamiętam, jak żona Carneckiego, dziennikarka Jolanta Pieńkowska, wywoziła męża w bagażniku samochodu, żeby Ziobro nie mógł go zamknąć w więzieniu.
   Nie znam się na kruczkach prawnych, nie przesądzam, czy Czarnecki winien czy nie, ale bardzo się cieszę, że Ziobro dostał solidnie po łapach smile
   • estella50 Re: Po kolejnej porażce ludziom Ziobry puszczają. 12.12.21, 18:21
    I jeszcze coś o panu zero:

    Cytat:
    W listopadzie 2021 roku z dwudniową wizytą do Polski przyjechał Didier Reynders, unijny komisarz ds. sprawiedliwości. Polityk spotkał się m.in. z marszałkiem Senatu Tomaszem Grodzkim oraz prezesem NIK Marianem Banasiem. Spore kontrowersje miały wzbudzić rozmowy ze Zbigniewem Ziobrą. Z relacji agencji Reutera wynika, że jeden ze współpracowników unijnego polityka stwierdził, że ten został w Warszawie potraktowany brutalnie i był ewidentnie zszokowany zachowaniem przedstawiciela polskiego rządu.

    W oficjalnej depeszy Reuters stwierdził, że „bojowa postawa Polski na spotkaniu przekreśliła nadzieje na porozumienie, które może pomóc w odblokowaniu 36 miliardów euro w ramach stymulacji ożywienia po pandemii w Warszawie”


    I teraz nie tylko w Polsce, ale i w Europie Ziobro znany będzie z chamstwa i ignorancji.
    W kraju powinniśmy zapamiętać, że również dzięki niemu jesteśmy pozbawieni miliardów euro. My - bo oni - partia i rząd - są zaopatrzeni na pokolenia.
    • alfredka1 Re: Po kolejnej porażce ludziom Ziobry puszczają. 16.12.21, 19:52
     TO też świadczy o niedorozwoju !!!

     W stołecznej prokuraturze zostało zarejestrowane postępowanie, w którym śledczy mają badać, czy sędziowie z europejskiego Trybunału Sprawiedliwości nie popełnili przestępstw, gdy w wydanych przez nich wyrokach źle ocenili stan polskiej praworządności. — Sytuacja groteskowa, jak z Barei — mówi Onetowi sędzia Dariusz Mazur, rzecznik Stowarzyszenia Themis.
     • dociek Re: Po kolejnej porażce ludziom Ziobry puszczają. 18.12.21, 11:37
      Marzy mi się taki odcięty od świata, od wszelkich źródeł energii i mediów, strzeżony dzień i noc przez nieprzekupnych, uzbrojonych po zęby strażników, obóz koncentracyjny, w którym zostaną dożywotnio osadzeni wszyscy, obecni sprawcy polskich nieszczęść i porażek. Niech żrą korzonki i piją wodę z kałuż. Niech marzną na mrozie bez odzieży i ogrzewania i usychają z pragnienia. Niech sobie wymodlą u matki boskiej i z łaski rydzykowej lepsze warunki. Zarówno ci mordercy tysięcy ofiar związanych z pandemią, jak i zubożonych do dna nędzy rodaków. Tak marzy mi się, choć wiem, że to nierealne. Za to upodlenie mojego kraju.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka