Dodaj do ulubionych

Znalezione w sieci

03.12.21, 19:15
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/263668151_1250426775434511_6840216160900486158_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_rgb565=1&ccb=1-5&_nc_sid=825194&_nc_ohc=IuL-MFt_VdcAX_nP1CO&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=09c02115f58c53206906a75b38ab033e&oe=61AECFF5

Podpisuję się (z wyjątkiem wulgaryzmów).
Obserwuj wątek
            • estella50 Re: Znalezione w sieci 14.12.21, 08:48
             To dopiero przestępstwo wobec jedynie słusznych ale wygląda na to, że jedynie słuszni mogą ewentualnie na hasiok jak mawiają ślązacy.
             "Z Finlandii wieje teraz wiatr tolerancji.
             Oto koszmar polskiej prawicy: nowa premierka Finlandii Sanna Marin.
             - ma 34 lata, a przewodzi rządowi Finlandii.
             - była wcześniej ministrą transportu i jeździła transportem publicznym z wózkiem dziecięcym.
             - jest wychowana przez jednopłciową parę dwóch kobiet (sama jest hetero).
             Finka Sanna Marin jest najmłodszym szefem, znaczy szefową, rządu na świecie. Co "gorsza", ma ona w swoim rządzie trzy młode minstry:
             finansów - Katri Kulmuni (32), oświaty - Li Andersson (32), spraw wewnętrznych - Maria Ohisalo (34).
             Świat idzie do przodu, a my do tyłu! Nowa premierka Finlandii, Sanna Marin, ma dwie mamy. W Polsce nie dostałaby nawet paszportu.
             Kto się utożsamia z hasłami PiS-u, ten się dzisiaj chyba upije na smutno.
             Zanurzonym po uszy w zatęchłym grajdole między Odrą, a Bugiem trudno to zrozumieć, ale są miejsca w Europie, gdzie kobieta wychowana w tęczowej rodzinie zostaje premierką i nikogo to nie dziwi. Finlandia, Sanna Marin-nowa szefowa rządu.
             Gratulacje!����
             Autor: Damian Qb
               • dociek Re: Znalezione w sieci 15.12.21, 23:39
                Znalezione w sieci: tzw. Związek Zawodowy "Solidarność" może wylecieć na pysk z Federacji Związków Zawodowych za skrajnie prawicowe zachowania i skłonności.
                Ze Szkiełka Kontaktowego za Daukszewiczem: "czym się różni faszysta od nacjonalisty? Faszysta zabija od razu, nacjonalista potem."

                Francuscy związkowcy oburzenie prawicowym skrętem polskiej Solidarności. Nie chcą polskiego związku zawodowego Europejskiej Konfederacji Związków Zawodowych. Wszystko przez jak pisze OKO.Press, poparcie skrajnej prawicy.
                Solidarność może wylecieć z Europejskiej Konfederacji Związków Zawodowych. Powód? Wspieranie skrajnej prawicy. O sprawie informuje portal OKO.Press. Według dziennikarzy, powołujących się na materiały udostępnione przez Piotra Ostrowskiego z OPZZ, francuscy związkowcy mają ma dosyć promowania skrajnej prawicy i nietolerancji dla odmienności. Francuskie związki CFDT, CGT, FO, CFTC i Unsa złożyły skargę do Europejskiej Konfederacji Związków Zawodowych.
                  • dociek Re: Znalezione w sieci 18.12.21, 11:25
                   Najgorsza dla mnie jest świadomość, że ta Polska i ci obecni Polacy to nie tamci prawdziwi Polacy i niestety nie moja ojczyzna, w której wyrosłem. To kraina świrów, złodziei, kombinatorów, zakłamanych obłudników i nawiedzonych niedouków.
                   • estella50 Re: Znalezione w sieci 18.12.21, 13:49
                    W dzisiejszej Polsce do władzy dorwali się pozbawieni hamulców moralnych złodzieje, kłamcy, uzurpatorzy.
                    I najgorsze chyba jest nie to, że oni kradną, oszukują itp, ale to, że wyzwalają ze społeczeństwa jego najgorsze, najciemniejsze strony. Nie trzeba mieć kwalifikacji, zasobów intelektualnych żeby zajmować intratne bardzo stanowiska. Nie trzeba starać się już o dobro wspólne, o przyrodę, o chorych, starych, słabszych. Można bezkarnie obrażać i bić tych, co nie po myśli władzy. Można bezkarnie oszukiwać i kłamać. Można być jawnym antysemitą, poniżać ludzi o innym kolorze skóry. Teraz można już to wszystko i wcale nie bać się kary, a nawet odczuwać wstydu.
                    I to jest najgorsze!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka