Dodaj do ulubionych

Dla mnie to cuchnie zdradą.

03.05.22, 13:45
Wracając do wątku podejrzenia władz moskalskich odnośnie bezczelnej propozycji dokonania rozbioru suwerennej Ukrainy przez jej kraje ościenne, poniższe informacje wpisują się w tę scenografię.

I jeszcze bardziej śmierdzi, w tym układzie, absurdalna, kijowska propozycja duetu anty-NATO'wskich i anty-Unijnych dywersantów z Polski - premiera i wice, o kontyngencie "sił pokojowych" na Zachodniej Ukrainie. Cuchnie mi to, a nawet raczej - po prostu jebie podjęciem akcji przez polską V kolumną Władymira Władymirowicza, w osobach obu panów z PiS.

Ale na szczęście dla Ukrainy i także dla nas, dla samych Polaków, plan się rozleciał dzięki bohaterskiej postawie naszych sąsiadów.

Putin liczył na Węgry. Nowy dowód kolaboracji Orbana.

Węgry zostały wcześniej ostrzeżone przez Rosję o ataku na Ukrainę - ujawnił sekretarz Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy. Ołeksij Daniłow nie wykluczył, że Putin liczył na przyłączenie się Viktora Orbana do wojny, a nawet zaanektowanie południowo-zachodniej części obwodu zakarpackiego.
Obserwuj wątek
  • estella50 Re: Dla mnie to cuchnie zdradą. 03.05.22, 18:21
   Orban jest zainteresowany powiększeniem terytorium Węgier kosztem Mołdawii. To jest na rękę Putina. Mówi się, że teraz wkroczy on do Naddniestra.

   Ukraińskie media cytują wypowiedź sekretarza Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Aleksieja Daniłowa, który miał powiedzieć, że premier Węgier Viktor Orban został ostrzeżony przez Rosję o planowanej wojnie. Co więcej, nie tylko miał wiedzieć, że wojna będzie, ale i dostać zapewnienie o przejęciu Zakarpacia - regionu na pograniczu kilku krajów, w tym Polski.

   Czytaj więcej na wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-ukraina-rosja/aktualnosci/news-aleksiej-danilow-viktor-orban-zostal-ostrzezony-przez-putina,nId,6000472#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

   Kaczyński miałby blisko do Orbana.
   • alfredka1 Re: Dla mnie to cuchnie zdradą. 03.05.22, 20:15
    Pod płaszczykiem "bratanka" krył się zdrajca obrzydliwy ...
    jeszcze się przekona gdy od Putina nic nie dostanie a zostanie wstyd !! sad
    i cooo ? bedzie skamlał ? tylko o co??? o pieniądze czy o wybaczenie czy ,,,,
    bedą się tłumaczyły, że to 0rban i tylko Orban tak ich biedaczków za mordy trzymał ..

    ..
     • dociek Re: Dla mnie to cuchnie zdradą. 16.05.22, 09:09
      Wracając pierwotnej treści do wątku, czyli podejrzenia władz moskalskich odnośnie bezczelnej propozycji dokonania rozbioru suwerennej Ukrainy na przykład m.in. przez Polskę (za Putinem i Żyrynowskim). Bo i taka konstatacja mogła się nasunąć.

      To idąc jeszcze dalej, czyli biorąc pod uwagę załączony link, że Polska po raz kolejny okazała się najbardziej homofobicznym krajem Unii Europejskiej, można by się zastanowić jakie postawy wobec ludności miejscowej wykazywaliby polityczni funkcjonariusze w ramach hipotetycznego, polskiego, tzw. "kontyngentu pokojowego" wg prezesa państwa?

      Polska po raz kolejny okazała się najbardziej homofobicznym krajem Unii Europejskiej, wynika z rankingu ILGA-Europe. Homofobiczne prawo w Polsce sytuuje nas tuż obok Rosji. Musimy natychmiast zmienić kurs obrany przez polskie władze — apeluje Kampania Przeciw Homofobii.

      Polska sięgnęła homofobicznego dna przez ostatnie 6 lat obniżając swoją pozycję w rankingu ILGA-Europe. W 2020 r. spadliśmy na ostatnią pozycję wśród krajów UE, którą konsekwentnie utrzymujemy. Polska jest krajem, którego prawodawstwo traktuje osoby LGBT+ najgorzej w całej Unii Europejskiej sytuując nas tuż obok Rosji. Musimy natychmiast zmienić kurs obrany przez władze, konsekwentnie wywierając społeczną presję na polski rząd — stwierdzają przedstawiciele KPH.

      W ciągu 12 miesięcy od publikacji ostatniego rankingu ILGA-Europe w polskim prawodawstwie nie zmieniło się absolutnie nic, by poprawić sytuację osób LGBT+ w naszym kraju. Starania aktywistów i aktywistek są ignorowane przez władze, nie zakazano sadystycznych terapii konwersyjnych, kodeks karny nie przewiduje kar za homofobiczną i transfobiczną przemoc, a możliwość zawierania związków małżeńskich jest tak samo daleko.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka