Dodaj do ulubionych

PiS uzależniony od władzy, jak alkoholik

20.05.22, 19:16
przepije wszystko i zniszczy życie. Nie swoje, ale naszePieniądze z Planu Odbudowy zamiast interesowi kraju będą służyły interesowi PiS. A te dwa już dawno się rozjechały

Marcin Matczak: PiS ciągnie Polskę na dno kieliszka
Otóż PiS jest poważnie uzależniony od władzy. Jest ona dla niego absolutnie najważniejsza i odurzająca, jak wódka dla alkoholika. Nie jest środkiem (do czynienia dobra), ale celem samym w sobie, tak jak napicie się nie jest dla uzależnionego środkiem do zrelaksowania się, tylko sensem jego życia. Widać to po skutkach „reform" w sądach, które nie dały nic (oprócz zwiększenia władzy Ziobry), a zniszczyły prawie wszystko.

wyborcza.pl/magazyn/7,124059,28473822,pis-uzalezniony-od-wladzy-jak-alkoholik-przepije-wszystko-i.html#S.W-K.C-B.5-L.1.maly
Prof. Matczak wie co mówi. Przeczytajcie całosć.
Obserwuj wątek
  • dociek Re: PiS uzależniony od władzy, jak alkoholik 21.05.22, 18:04
   Wie doskonale. I wie o tym dużo Polaków. I co do z tego?
   Niestety, zakleszczenie się pissmańskich szczęk na korycie może prowadzić do bezwzględnego zablokowania dostępu do rządzenia krajem dla innych. Aż do zdecydowanego fałszerstwa wyborczego, a nawet do siłowego przejęcia władzy. W końcu, przy tak autorytarnym zarządzaniu Polską do tych mechanizmów jest już bardzo blisko. Można nawet domniemywać, po pewnych domysłach, że te ostatnie wybory, mogły być po cichu wspomagane przez moskalskie służby prowadząc do niezbyt "czystej" elekcji.
   • dociek Re: PiS uzależniony od władzy, jak alkoholik 22.05.22, 23:53
    Ludzie jak ma być w Polsce normalnie, no choćby troszeczkę dobrze. Gdy prezydent wręcz zabłysnął w Kijowie występując przed Radną Najwyższą Ukrainy, to premier, niczym zachłanny bolszewik totalnie się kompromituje domagając się ni stąd ni zowąd "janosikowych" wypłat z zysków Norwegii za jej handel gazem w kryzysie. Od tej Norwegii, od której mamy otrzymywać gaz przez rurociąg bałtycki, od Norwegii naszego sojusznika w NATO, od Norwegii sponsora Norweskiego Mechanizmu Finansowego mającego za cel zmniejszanie nierówności społeczno-ekonomicznych w Europejskim Obszarze Gospodarczym oraz w umacnianie stosunków dwustronnych z 15 państwami członkowskimi UE z Europy Środkowej i Wschodniej.

    Gdy jeden zabłyszczy, to drugi natychmiast ściemnia.
    Polska nie może mieć dobrej opinii, tak nakazał дядя володя.
    Zagrywka Pinokia cuchnie kontynuacją podchodów kremlowskiej V kolumny. Jaryca mu tak kazała?!
    • adria231 Re: PiS uzależniony od władzy, jak alkoholik 06.06.22, 16:57
     Czyli, jak napisał dociek , pisi trzymają się władzy ,jak pijani płotu......
     • alfredka1 Re: PiS uzależniony od władzy, jak alkoholik 07.06.22, 11:55
      wyborcza.pl/magazyn/7,124059,28551401,dominika-wielowieyska-pis-chce-sklocic-ukraine-z-unia-europejska.html#S.DT-K.C-B.1-L.1.duzy
      • dociek Re: PiS uzależniony od władzy, jak alkoholik 08.06.22, 11:04
       Bardzo poważnie się obawiam, że tzw. klasa..., sorry żłobek, bardziej żłób, polityczny w kontekście pseudopolityków z pseudoprawicowej, kato-nazi-bolszewickiej, pissmańskiej mafii wzajemnej adoracji, obłudy i złodziejstwa podejmie każdą kremlowską inicjatywę GRU, FSB, itd., twierdząc, że jest to działanie dla "zachowania suwerenności" Rzeczypospolitej. Ale nie dodając, że pod "namiotem Władymira cara Wszechrosji i Wszechjewropy Putina.
       • iryska2604 Re: PiS uzależniony od władzy, jak alkoholik 09.06.22, 10:15
        Kaczyński chce rozliczać Niemcy z II wojny światowej. Znowu. "Trzeba rąbnąć pięścią w stół"

        Jest w polityce coś takiego jak timing, ten moment, kiedy trzeba z pewnymi postulatami wystąpić i ten moment się zbliża, kiedy trzeba rąbnąć pięścią w stół - tak Jarosław Kaczyński wraca do tematu reparacji wojennych od Niemiec. Na spotkaniu z wyborcami w Sochaczewie prezes PiS-u podkreślił, że Berlin nie rozliczył się z Warszawą z II wojny światowej.

        wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,28561079,kaczynski-chce-rozliczac-niemcy-z-ii-wojny-swiatowej-znowu.html#do_w=46&do_v=306&do_st=RS&do_sid=719&do_a=719&s=BoxNewsImg6

        Trzeba za wszelką cenę szukać pieniedzy albo chociaz wmowić niezbyt kumatemu elektoratowi ze jest szansa i ze coś wskóramy.Przeciez wybory się zbliżają ,rozdać nie ma co, pomysłów też brakuje a sytuacja jaka jest każdy widzi.
        • alfredka1 Re: PiS uzależniony od władzy, jak alkoholik 09.06.22, 11:31
         .. a może coś okrutnie wesołego ???
         tvn24.pl/polska/jaroslaw-kaczynski-w-sochaczewie-test-okrzykow-przed-wystapieniem-prezesa-pis-5744050
         • dociek Re: PiS uzależniony od władzy, jak alkoholik 09.06.22, 20:37
          Skąd to znam? Zupełnie jak szkolenie grupy uczniów pobliskiej szkoły zgromadzonych przy trybunie pochodu na 1 Maja, tzw. "krzykaczy".
         • dociek Re: PiS uzależniony od władzy, jak alkoholik 12.06.22, 12:54
          Czyżby jeszcze nie przekroczono granicy desperacji narodowej???
          • iryska2604 Re: PiS uzależniony od władzy, jak alkoholik 12.06.22, 18:08
           Pisi elektorat sobie chwali. Ale co wymagać od ludzi którzy nie mają pojęcia o waloryzacji emerytur? Słowa mojej sasiadki nigdy mi tak emerytura nie rosła. Co to jest inflacja - też nie wie. I tak można w nieskończono
           • alfredka1 Re: PiS uzależniony od władzy, jak alkoholik 12.06.22, 19:42
            www.auto-swiat.pl/porady/tankuj-chrust-jak-przerobic-auto-zeby-jezdzilo-na-holzgas/pg9mcej
        • viking2 Re: PiS uzależniony od władzy, jak alkoholik 14.06.22, 00:54
         No właśnie na tym rzecz polega, że Kaczynski nie jest w sumie taki głupi. Doskonale wie, że ma poparcie tylko wśród patologii żyjącej na koszt innych z 500+ i wśród ciemnoty z Podlasia, ślepo ciągnącej sznurem za czarnymi pedofilami.
         Tymczasem ja jestem usposobiony wrogo do zinstytucjonalizowanej religii, bo uważam ich za szkodliwych pasożytów. Jestem przy tym konserwatystą według naprawdę starego wzorca: rób co chcesz, ale nie wolno ci krzywdzić innych, nie obchodzą mnie twoje wybory życiowe, ale musisz wziąć za nie odpowiedzialność.
         Jestem wrogiem rozporządzania kobietami wbrew ich woli - chcesz, rób skrobankę za skrobanką, ale pamiętaj - za 10 czy 15 lat nie przychodź do mnie, żebym finansował leczenie bezpłodności. Chcesz ćpać? Wal krechę za krechą, ale nie domagaj się, żebym płacił za utrzymywanie cię przy życiu na OIOM-ie przez następne 10 lat.
         Ale jeśli chodzi o odszkodowania wojenne, to uważam, że naprawdę Berlin nigdy nie rozliczył się z Warszawą. Te wszystkie umowy i układy podpisane przez sługusów Moskwy w czasach PRL-u nie są dla mnie warte nawet papieru, na którym są spisane.
         I wiem, że szanse są nikłe - ale to, co robi Kaczynski, to właśnie gest w stronę mnie podobnych. Bo wie, że inaczej, to gardzimy jego świtą i całym tym pierdolnikiem.
         • alfredka1 Re: PiS uzależniony od władzy, jak alkoholik 16.06.22, 11:04

          Jest wyrok Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w sprawie sędziego Żurka
          Według ETCzP, Polska naruszyła prawo dostępu do sądu oraz wolność ekspresji sędziego Waldemara Żurka. Trybunał zasądził na jego rzecz łącznie 25 tys. euro tytułem zadośćuczynienia. Trybunał uznał, że działania CBA, Ministerstwa Sprawiedliwości oraz Prezes SO w Krakowie miały na celu zastraszenie lub nawet uciszenie skarżącego, który próbował bronić praworządności oraz niezależności sędziowskiej.
          • dociek Re: PiS uzależniony od władzy, jak alkoholik 16.06.22, 14:02
           A co z takim wyrokiem zrobi Minister tzw. Sprawiedliwości, czyli mniej niż zero oraz pozostali decydenci w tej sprawie?

           Według pissmańskiego standardu wbiją na gwóźdź w wychodku, powiększając dotychczasowy zapas złamanych i naruszonych aktów prawnych, których nie zamierzają inaczej użyć niż właśnie do podtarcia. I co im ktoś teraz zrobi, skoro tyle znaczą, co przewaga głosów w Sejmie?
           • alfredka1 Re: PiS uzależniony od władzy, jak alkoholik 18.06.22, 14:50
            www.fakt.pl/pieniadze/sejm-senat-prezydent-kosztuja-nas-coraz-wiecej-to-ufundowalismy-wladzy/1qxkzdt
            • alfredka1 Re: PiS uzależniony od władzy, jak alkoholik 18.06.22, 15:25
             konkret24.tvn24.pl/polska,108/w-toruniu-zawieszono-zlocony-konar-i-tablice-dla-upamietnienia-wizyty-kaczynskiego-wyjasniamy,1108887.html

             Kaczyński nie przyjechał ale i tak go ozłocili !!!
             • iryska2604 Re: PiS uzależniony od władzy, jak alkoholik 19.06.22, 16:18
              No i mądry ten naród???
              • alfredka1 Re: PiS uzależniony od władzy, jak alkoholik 20.06.22, 16:08
               Tutaj też uzależnienie od okrucieństwa wobec słabszych i chorych sad(

               wyborcza.pl/duzyformat/7,127290,28582881,leczenie-uzaleznien-w-osrodku-katolickim-dwa-miesiace-bez-slonca.html#S.MT-K.C-B.1-L.1.duzy
               • alfredka1 Re: PiS uzależniony od władzy, jak alkoholik 23.06.22, 17:29
                a tutaj ....
                tvn24.pl/premium/jaroslaw-kaczynski-ochrona-jak-policja-pilnuje-domu-prezesa-prawa-i-sprawiedliwosci-5089051
                jak to nazwać ? !!!
                • dociek Re: PiS uzależniony od władzy, jak alkoholik 23.06.22, 21:49
                 Po wyborczej zmianie, oczywiście wówczas, gdy do takiej dojdzie, bo wiadomo, że świniom przy krycie trzeba będzie wyłamywać zęby, żeby je oderwać, następcy będą mieli ogrom roboty na każdym poziomie.

                 Przykładowo, należałoby wyliczyć jakie koszty ponieśliśmy, tj. został ograbiony budżet naszego państwa w związku z taką, wymuszoną, wzmocnioną ochroną dla partyjnego prezia, słońca Narodu, Karpat, Sudetów i Bałtyku. I tymi kosztami należy obciążyć bezwzględnie i na spółkę samego słońca narodu, jego pomagierów i całą tę mafię krętaczy i złodziei.

                 A jak nie będą mieli... to zapuszkować dożywotnio, bez żadnych odpuszczeń warunkowych, za wszystkie długi, z obowiązkiem świadczenia fizycznej pracy na cele społecznie użyteczne, z uwzględnieniem osobistego przepychania kanałów w stolicy i opróżniania podwarszawskich szamb.
                 • iryska2604 Re: PiS uzależniony od władzy, jak alkoholik 28.06.22, 20:28
                  Oj widać gołym okiem to uzależnienie. Ego rozrośnięte do granic możliwosci i jakaś maniacka wiara w misje czy co? A najpewniej już choroba umysłowa. Jak może zwykły poseł jeździć po kraju na spotkania a grupami potakiwaczy z ochroną i obstawą policji i całą resztę mieć w pompie???? A ludzi zamurowało? I teraz dyskusja na wszystkich stacjach = czy policja miała prawo? Litosci....

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka