Dodaj do ulubionych

PiS uzależniony od władzy, jak alkoholik

20.05.22, 19:16
przepije wszystko i zniszczy życie. Nie swoje, ale naszePieniądze z Planu Odbudowy zamiast interesowi kraju będą służyły interesowi PiS. A te dwa już dawno się rozjechały

Marcin Matczak: PiS ciągnie Polskę na dno kieliszka
Otóż PiS jest poważnie uzależniony od władzy. Jest ona dla niego absolutnie najważniejsza i odurzająca, jak wódka dla alkoholika. Nie jest środkiem (do czynienia dobra), ale celem samym w sobie, tak jak napicie się nie jest dla uzależnionego środkiem do zrelaksowania się, tylko sensem jego życia. Widać to po skutkach „reform" w sądach, które nie dały nic (oprócz zwiększenia władzy Ziobry), a zniszczyły prawie wszystko.

wyborcza.pl/magazyn/7,124059,28473822,pis-uzalezniony-od-wladzy-jak-alkoholik-przepije-wszystko-i.html#S.W-K.C-B.5-L.1.maly
Prof. Matczak wie co mówi. Przeczytajcie całosć.
Obserwuj wątek
  • dociek Re: PiS uzależniony od władzy, jak alkoholik 21.05.22, 18:04
   Wie doskonale. I wie o tym dużo Polaków. I co do z tego?
   Niestety, zakleszczenie się pissmańskich szczęk na korycie może prowadzić do bezwzględnego zablokowania dostępu do rządzenia krajem dla innych. Aż do zdecydowanego fałszerstwa wyborczego, a nawet do siłowego przejęcia władzy. W końcu, przy tak autorytarnym zarządzaniu Polską do tych mechanizmów jest już bardzo blisko. Można nawet domniemywać, po pewnych domysłach, że te ostatnie wybory, mogły być po cichu wspomagane przez moskalskie służby prowadząc do niezbyt "czystej" elekcji.
   • dociek Re: PiS uzależniony od władzy, jak alkoholik 22.05.22, 23:53
    Ludzie jak ma być w Polsce normalnie, no choćby troszeczkę dobrze. Gdy prezydent wręcz zabłysnął w Kijowie występując przed Radną Najwyższą Ukrainy, to premier, niczym zachłanny bolszewik totalnie się kompromituje domagając się ni stąd ni zowąd "janosikowych" wypłat z zysków Norwegii za jej handel gazem w kryzysie. Od tej Norwegii, od której mamy otrzymywać gaz przez rurociąg bałtycki, od Norwegii naszego sojusznika w NATO, od Norwegii sponsora Norweskiego Mechanizmu Finansowego mającego za cel zmniejszanie nierówności społeczno-ekonomicznych w Europejskim Obszarze Gospodarczym oraz w umacnianie stosunków dwustronnych z 15 państwami członkowskimi UE z Europy Środkowej i Wschodniej.

    Gdy jeden zabłyszczy, to drugi natychmiast ściemnia.
    Polska nie może mieć dobrej opinii, tak nakazał дядя володя.
    Zagrywka Pinokia cuchnie kontynuacją podchodów kremlowskiej V kolumny. Jaryca mu tak kazała?!
      • dociek Re: PiS uzależniony od władzy, jak alkoholik 08.06.22, 11:04
       Bardzo poważnie się obawiam, że tzw. klasa..., sorry żłobek, bardziej żłób, polityczny w kontekście pseudopolityków z pseudoprawicowej, kato-nazi-bolszewickiej, pissmańskiej mafii wzajemnej adoracji, obłudy i złodziejstwa podejmie każdą kremlowską inicjatywę GRU, FSB, itd., twierdząc, że jest to działanie dla "zachowania suwerenności" Rzeczypospolitej. Ale nie dodając, że pod "namiotem Władymira cara Wszechrosji i Wszechjewropy Putina.
       • iryska2604 Re: PiS uzależniony od władzy, jak alkoholik 09.06.22, 10:15
        Kaczyński chce rozliczać Niemcy z II wojny światowej. Znowu. "Trzeba rąbnąć pięścią w stół"

        Jest w polityce coś takiego jak timing, ten moment, kiedy trzeba z pewnymi postulatami wystąpić i ten moment się zbliża, kiedy trzeba rąbnąć pięścią w stół - tak Jarosław Kaczyński wraca do tematu reparacji wojennych od Niemiec. Na spotkaniu z wyborcami w Sochaczewie prezes PiS-u podkreślił, że Berlin nie rozliczył się z Warszawą z II wojny światowej.

        wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,28561079,kaczynski-chce-rozliczac-niemcy-z-ii-wojny-swiatowej-znowu.html#do_w=46&do_v=306&do_st=RS&do_sid=719&do_a=719&s=BoxNewsImg6

        Trzeba za wszelką cenę szukać pieniedzy albo chociaz wmowić niezbyt kumatemu elektoratowi ze jest szansa i ze coś wskóramy.Przeciez wybory się zbliżają ,rozdać nie ma co, pomysłów też brakuje a sytuacja jaka jest każdy widzi.
        • viking2 Re: PiS uzależniony od władzy, jak alkoholik 14.06.22, 00:54
         No właśnie na tym rzecz polega, że Kaczynski nie jest w sumie taki głupi. Doskonale wie, że ma poparcie tylko wśród patologii żyjącej na koszt innych z 500+ i wśród ciemnoty z Podlasia, ślepo ciągnącej sznurem za czarnymi pedofilami.
         Tymczasem ja jestem usposobiony wrogo do zinstytucjonalizowanej religii, bo uważam ich za szkodliwych pasożytów. Jestem przy tym konserwatystą według naprawdę starego wzorca: rób co chcesz, ale nie wolno ci krzywdzić innych, nie obchodzą mnie twoje wybory życiowe, ale musisz wziąć za nie odpowiedzialność.
         Jestem wrogiem rozporządzania kobietami wbrew ich woli - chcesz, rób skrobankę za skrobanką, ale pamiętaj - za 10 czy 15 lat nie przychodź do mnie, żebym finansował leczenie bezpłodności. Chcesz ćpać? Wal krechę za krechą, ale nie domagaj się, żebym płacił za utrzymywanie cię przy życiu na OIOM-ie przez następne 10 lat.
         Ale jeśli chodzi o odszkodowania wojenne, to uważam, że naprawdę Berlin nigdy nie rozliczył się z Warszawą. Te wszystkie umowy i układy podpisane przez sługusów Moskwy w czasach PRL-u nie są dla mnie warte nawet papieru, na którym są spisane.
         I wiem, że szanse są nikłe - ale to, co robi Kaczynski, to właśnie gest w stronę mnie podobnych. Bo wie, że inaczej, to gardzimy jego świtą i całym tym pierdolnikiem.
         • alfredka1 Re: PiS uzależniony od władzy, jak alkoholik 16.06.22, 11:04

          Jest wyrok Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w sprawie sędziego Żurka
          Według ETCzP, Polska naruszyła prawo dostępu do sądu oraz wolność ekspresji sędziego Waldemara Żurka. Trybunał zasądził na jego rzecz łącznie 25 tys. euro tytułem zadośćuczynienia. Trybunał uznał, że działania CBA, Ministerstwa Sprawiedliwości oraz Prezes SO w Krakowie miały na celu zastraszenie lub nawet uciszenie skarżącego, który próbował bronić praworządności oraz niezależności sędziowskiej.
          • dociek Re: PiS uzależniony od władzy, jak alkoholik 16.06.22, 14:02
           A co z takim wyrokiem zrobi Minister tzw. Sprawiedliwości, czyli mniej niż zero oraz pozostali decydenci w tej sprawie?

           Według pissmańskiego standardu wbiją na gwóźdź w wychodku, powiększając dotychczasowy zapas złamanych i naruszonych aktów prawnych, których nie zamierzają inaczej użyć niż właśnie do podtarcia. I co im ktoś teraz zrobi, skoro tyle znaczą, co przewaga głosów w Sejmie?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka