Dodaj do ulubionych

Co się roi w chorej głowie?

12.06.22, 20:00
Putin obmyślił "plan głodowy" - ostrzega amerykański historyk
Obecnie jednak rosyjska blokada morska uniemożliwia eksport zboża z Ukrainy. "Jeśli rosyjska blokada będzie kontynuowana, dziesiątki milionów ton żywności zgniją w silosach, a dziesiątki milionów ludzi w Afryce i Azji będą głodować. Ten plan Putina jest tak przerażający, że trudno nam to pojąć. Zapominamy też, jak ważne dla polityki jest jedzenie. Pomocne mogą być przykłady historyczne" - podkreślił Timothy Snyder.


wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,28573276,amerykanski-historyk-rosja-ma-plan-zaglodzenia-swiata-chcieli.html#s=BoxOpMT
Ze to się taki sk............syn urodzi, dojdzie do władzy i ....
Obserwuj wątek
    • iryska2604 Re: Co się roi w chorej głowie? 14.06.22, 21:51
     Kto mi powie o co jemu chodzi?

     Jarosław Kaczyński o funkcjonowaniu agentów w polskim parlamencie: To jest zjawisko, które działa w różnych miejscach
     Pytany, czy w polskim parlamencie funkcjonują agenci, odparł: - Można powiedzieć, że tak, ale to jest znacznie szersze. To jest zjawisko, które działa w różnych miejscach i być może parlament tutaj jest z tego punktu widzenia miejscem niepierwszorzędnym - mówił Kaczyński. Szef PiS zastrzegł jednak, że nie może udzielić odpowiedzi, którą uznałby za wiążącą "na poziomie procesowym".

     wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,28583159,jaroslaw-kaczynski-o-rosyjskich-agentach-trzeba-zaczac-powaznie.html#s=BoxOpImg4
      • iryska2604 Re: Co się roi w chorej głowie? 15.06.22, 20:25
       A teraz wymyślił
       Rządowy program "karetka w każdej gminie". Unikalny w skali świata, bo na taki absurd nikt na świecie nie wpadł

       A nasz prezes wpadł

       wyborcza.pl/7,75398,28586727,karetka-w-kazdej-gminie-czyli-kaczynski-i-kaminski-nie-wiedza.html#S.TD-K.C-B.4-L.2.maly
         • dociek Re: Co się roi w chorej głowie? 16.06.22, 10:33
          Co do moskiewskiego szantażu głodowego wobec wielu społeczeństw świata, wydaje mi się, że po pierwsze, im bardziej biedny kraj, tym bardziej uzbrojony "po zęby". Ma broń, ma flotę wojenną. Choćby taki Egipt.

          Po drugie, kraje głodujące, z których popłynie fala zagłodzonej migracji do południowej Europy, winny właśnie w europejskich krajach zagrożonych tą falą znaleźć sojuszników, a nawet przywództwo i połączyć się razem w sojusz zbrojny, który wpłynie na Morze Czarne i pogoni w diabły moskalską flotę otwierając dostęp do ukraińskich portów i do zboża. A następnie konwojować te dostawy do właściwych portów w Afryce, czy Azji.

          Aż tak boją się moskali, że tego nie robią?

          Czy są na tyle durni (pisowscy), żeby się nie potrafić dogadać?

          Otóż nie! Niestety, właśnie te same kraje Europy, które są zagrożone potopem migracji głodowej, z drugiej strony liczą na przegraną Ukrainy i wznowieniem biznesów z Rosją, dlatego będą nadal akceptować tę tragedię i "puszczać oko" do Kremla zwodząc Ukrainę, Polskę, Wielką Brytanię, Stany Zjednoczone i w sumie całe NATO.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka