Dodaj do ulubionych

Car był, jest i będzie!

12.07.22, 22:06
Najwięksi naukowcy moskalscy wykazali, że istnieje zapomniana gałąź drzewa genealogicznego rodu Romanowów. Okazało się, że wielka księżna Rosji, najmłodsza córka cara Mikołaja II Anastazja Nikołajewa Romanow nie dość, że przeżyła bolszewicką egzekucję, ale w sposób tajny, dzięki pomocy o dziwo Lenina została wywieziona do Szwajcarii, gdzie poddała się operacji zmiany płci, dając początek nowej gałęzi rodu carów - Romanow. Co jeszcze jest ważniejszym odkryciem, najwięksi naukowcy moskalscy wykazali, że z tej właśnie tajnej gałęzi wywodzi się w prostej linii Płaton Priwałow, którego Wiera Nikołajewna Putin poznała, kiedy uczęszczała do Techniku Mechanizacji Rolnictwa w miasteczku Oczer na Uralu. Związek nie przetrwał, bo Wiera odkryła, że Płaton utrzymywał przed nią w tajemnicy fakt, że ma żonę. We wrześniu 1950 roku przyszedł na świat owoc tego niespełnionego związku – mały Wowa. To odkrycie, wykazujące związek Władymira Putina z rodem Romanowów pozwala odtajnić skrywane dotychczas i rozpowszechniane sfałszowane, dzieciństwo Władimira Putina.„Początek życia prezydenta wyglądał zupełnie inaczej niż w oficjalnej biografii: nie ten ojciec, nie ta matka, nie to miejsce urodzenia, nie ta data” – czytamy. Bo oficjalnie Władimir Putin przyszedł na świat w Leningradzie, czyli dzisiejszym Petersburgu, 7 października 1952 roku, jako drugie dziecko Marii i Władimira Putinów. Tymczasem to nie w Leningradzie, a w małej wiosce w Gruzji należy szukać prawdziwej matki rosyjskiego prezydenta Matki, której się wyparł i okrutnego ojczyma. Teraz, po wykazaniu carskiego dziedzictwa, rosyjscy propagandziści przebierają już nogami, a tytuł Cara Wszechrosji czeka tylko na odkurzenie. wink

Jak powszechnie wiadomo, najwięksi naukowcy moskalscy są w stanie wykazać i udowodnić wszystko. I nie ma takiej sprawy na niebie i ziemi, której by nie wykazali nie udowodnili. To są prawdziwi profesjonaliści.


Prezydent nie wystarczy. Rosjanie proponują Putinowi nowy tytuł.

Kuriozalna propozycja rosyjskiej partii opozycyjnej. Posłowie LDPR proponują zmianę nazwy funkcji prezydenta Federacji Rosyjskiej na głowę państwa lub władcę. Twierdzą, że prezydent jest obcym słowem, który nie zakorzenił się jeszcze w języku rosyjskim.

Prezydent nie wystarcza. Władimir Putin zostanie władcą Rosji? Taką propozycję złożyli w Dumie członkowie Partii Liberalno-Demokratycznej. Nazwa ugrupowania jest myląca, ponieważ w rzeczywistości jest to partia nieliberalna gospodarczo, a także skrajnie nacjonalistyczna i populistyczna.
Prezydent nie wystarczy. Rosjanie proponują Putinowi nowy tytuł

Liberalni Demokraci zaproponowali zastąpienie terminu prezydent swojskim władca, dopóki obce słowo całkowicie nie zakorzeni się w języku rosyjskim, o czym poinformowało państwową agencję prasową RIA Novosti biuro prasowe partii.

Nazwa stanowiska głowy państwa zawsze wprawiała nas w zakłopotanie. Terminu prezydent w znaczeniu szefa władzy wykonawczej po raz pierwszy użyto dopiero pod koniec XVIII wieku w USA , a znacznie później tytuł rozprzestrzenił się na całym świecie. W naszym kraju, według standardów historycznych, jest to ogólnie rzecz biorąc nowe słowo i dopóki całkowicie się nie zakorzeni, można je bezpiecznie zastąpić, na przykład wyrażeniem głowa państwa lub słowem władca. Oba są bardziej zrozumiałe dla rosyjskiego ucha – uważa Partia Liberalno-Demokratyczna.

Politycy przypomnieli też, że propozycja nazywania prezydenta najwyższym władcą znalazła się wśród poprawek Partii Liberalno-Demokratycznej podczas nowelizacji konstytucji w 2020 roku, ale nie została uwzględniona przez rządzącą partię Jedna Rosja, z której wywodzi się Władimir Putin.

Prezydent z 1991 r. i obecny prezydent to dwie osoby o różnym statusie. Jelcyn został wybrany w 1991 r. zgodnie z konstytucją Rosyjskiej Federacyjnej Socjalistycznej Republiki Radzieckiej, a teraz głowa państwa jest wybierana zgodnie z konstytucją Rosji, przyjętą w 1993 r. – podkreślają politycy.
Obserwuj wątek
  • iryska2604 Re: Car był, jest i będzie! 13.07.22, 19:43
   Ludzie kochani - i naród w to uwierzy bo tak trzeba...
   • alfredka1 Re: Car był, jest i będzie! 14.07.22, 22:05
    ... pięęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęękne .....

    właaaaaaaaaaaadca .... świetnie brzmi !!!

    władielec, jewo wieliczestwo,
    car boh i wsiej rosiji naczalnik ..

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka