Dodaj do ulubionych

Polska ze sklejki – pomnik idealny

04.09.22, 15:34
Na dzieci z SMA i inne, ciężko chore, nie ma pieniędzy, a na takie coś wydają je bez mrugnięcia okiem... – oburzała się w czwartek przed południem pani Zofia, komentując ławeczkę na postumencie. – Ławka prezesa Kaczyńskiego. Inicjatywa rządowa. Mają tak dużo pieniędzy, że muszą coś wymyślić – wtórował jej dziadek, który przyjechał pospacerować nad Maltą z wnuczką w wózku.

– Polska ze sklejki – to jest idealny pomnik tej władzy! – śmiał się pan Łukasz. – Teraz przynajmniej wiadomo, po co oni te lasy cięli. Kto wie, może ktoś to weźmie sobie na opał zimą, jak zrobi się tragicznie? – ironizował.

– A to jest ławeczka na cześć Putina? Bo te kolory [biało-czerwono-niebieskie – red.] to takie jak z flagi Rosji – zauważyła jedna z emerytek.


poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,28861483,to-instalacja-na-czesc-putina-laweczka-patriotyczna-w-poznaniu.html#S.TD-K.C-B.2-L.2.maly
Brzydkie słowa sie same cisną na usta
Obserwuj wątek
  • dociek Re: Polska ze sklejki – pomnik idealny 07.09.22, 19:28
   Ja bym sugerował aby aktualnych "władców" Polski przykuć dożywotnio do takich ławeczek.
   Coś w rodzaju pręgierza PiS-RP.
   • iryska2604 Re: Polska ze sklejki – pomnik idealny 08.09.22, 11:25
    Swietny pomysł !
    • dociek Re: Polska ze sklejki – pomnik idealny 11.09.22, 12:12
     Po wielokroć była tu mowa, jak bardzo Zjednoczona Prawica, PiS i osobnicy współpracujący, choćby sekta Rydzyka oraz polski Epidiaskop stanowiły doskonały grunt na zasiew kremlowskiej V Kolumny. Popisy działalności antypolskiej ministra wojny, agenta rosyjskiej dywersji i szpiona Antona są tego publicznym dowodem. Wypowiedź znającego się na tajnych akcjach profesjonalisty jeszcze bardziej to potwierdza.

     Rosja już u nas jest. Generał nie ma wątpliwości i stwierdza: Mogą grać na PiS jak na harmonii.Generał Piotr Pytel uważa, że wszystkie opublikowane dotąd wiadomości z tzw. afery mailowej są prawdziwe. Bo gdyby chociaż część z nich była zmyślona, PiS by to wykorzystał do sfalsyfikowania całości. – Nasze służby pozostawiły polskie państwo w obliczu zagrożenia ze strony Rosji nagie i pozbawione ochrony – stwierdza wojskowy w rozmowie z Gazetą Wyborczą.

     Zachodzi tu wielka obawa, jak długo polscy i rosyjsci agenci FSB, czy GRU pozwolą jeszcze żyć i ujawniać tak niewygodne fakty Panu Generałowi?
     • aga-kosa Re: Polska ze sklejki – pomnik idealny 12.09.22, 13:18
      Mają stać tylko do listopada - potem na opał - aga
      • iryska2604 Re: Polska ze sklejki – pomnik idealny 12.09.22, 14:48
       Bardzo ciekawy artykuł przytoczyłes docieku. Czytałam to i oczy mi prawie z orbit wychodziły.
       • iryska2604 Re: Polska ze sklejki – pomnik idealny 12.09.22, 14:51
        wyborcza.pl/7,75398,28897908,nie-ma-dowodow-ze-poufna-rozmowa-jest-operacja-rosyjska.html#S.TD-K.C-B.6-L.2.duzy
        • dociek Re: Polska ze sklejki – pomnik idealny 12.09.22, 23:42
         Wg filmu "Miś" przerobiony cytat : "Wiesz co robi ta ławka? Ona odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest ławka na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tą ławką? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo i nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest ławka społeczna, w oparciu o sześć instytucji, która sobie zgnije, do jesieni na świeżym powietrzu ..."

         Wg faktów - Koszt jednej "jarosławeczki" ok. 100 tysięcy złotych, zaplanowano 16 jarosławek, a już po pierwszym deszczu zaczynają "rozmiękać", jak ten "miś społeczny" na jesieni.
  • dociek Re: Polska ze sklejki – pomnik idealny 17.09.22, 23:34
   Miałeś chamie dobra w bród... stał ci się jeno sznur.
   • izis52 Re: Polska ze sklejki – pomnik idealny 18.09.22, 11:14
    Genialne, choć widzę na tej ławeczce inna twarz big_grin.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka