Dodaj do ulubionych

Będzie dobrze!

22.09.22, 18:47
Nie warto się dąsami liderów opozycji przejmować. Praktyczne różnice między nimi są mało istotne. Dajmy im jeszcze potańczyć ich godowe tańce, nim za rok przydusi ich kierat sprzątania po PiS-ie.
Odpękałem wspólną konferencję liderów opozycji. Spoko. Trochę się targują, droczą, stroszą piórka. Można się tym irytować, ale szkoda życia. Będą się tak targowali, droczyli, stroszyli jeszcze wiele miesięcy. Po prostu tak mają. Polityka przeważnie tak ma. I politycy też.

Ale Historia już podjęła decyzję i oni ją wykonają, bo innego wyjścia nie mają. Najpierw wygrają, a potem będą razem rządzili.

wyborcza.pl/7,75968,28938887,bedzie-dobrze-za-rok-opozycja-zacznie-porzadkowac-kraj-po-rzadach.html#S.opinion-K.P-B.1-L.4.glowka
Obserwuj wątek
  • dociek Re: Będzie dobrze! 23.09.22, 13:12
   Dziwaczne, surrealistycznie chore obyczaje. Żeby jednemu z głównych niszczycieli Polski, zwłaszcza rosyjskiemu poplecznikowi Kremla, który działając jak najbardziej wytrawny bolszewicki dywersant i agent wroga skutecznie zdemontował polską armię od kadry generalskiej i służb wywiadowczych po sprzęt bojowy, który tworząc świadomie na wymyślonych, zakłamanych przesłankach sektę smoleńską zniszczył jedność narodową, tym samym wykonał zlecenie Putina osłabienia Polski i jej pozycji w świecie, wręczać takie odznaczenie.
   To jest niemal symboliczne utopienie orła w szambie.

   Macierewicz z Orderem Orła Białego. Prezydent odznaczy szefa podkomisji smoleńskiej.
   Prezydent Andrzej Duda wręczy w piątek Ordery Orła Białego - najwyższe odznaczenie RP. Jak przekazała Kancelaria Prezydenta, otrzymają je założyciele i działacze Komitetu Obrony Robotników - Mirosław Chojecki, Piotr Naimski oraz obecny szef podkomisji smoleńskiej Antoni Macierewicz.

   W czasach PRL Antonii Macierewicz był jednym działaczy opozycji antykomunistycznej. Po transformacji ustrojowej został posłem. Zajmował też posady w rządzie. Jego ostatnim stanowiskiem ministerialnym był fotel szefa resortu obrony narodowej w gabinecie Zjednoczonej Prawicy. Pełnił tą funkcję w latach 2015-2018. Już wówczas Macierewicz był wielokrotnie krytykowany za swoją działalność w MON.

   Jednak najwięcej kontrowersji wzbudza jego aktywność wokół katastrofy smoleńskiej. Macierewicz od lat przewodniczy sejmowej podkomisji, która stwierdziła, że przyczyną tragedii z 10 kwietnia 2010 roku był wybuch na pokładzie samolotu. Tymczasem, jak ujawniło TVN24, Macierewicz miał ukrywać dokumenty i dowody, które nie pasowały do tezy o bombie i zamachu na pokładzie prezydenckiego Tu-154M.
   • aga-kosa Re: Będzie dobrze! 23.09.22, 14:17
    Jeśli jest prawdą, że AM ukrywał dokumenty, to jak jest z sugestią, że AM wiedział gdzie były ułożona bomby - w tym bomby z tłumikiem - sam je układał ? aga

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka