Dodaj do ulubionych

Nie wierzę własnym uszom...

25.11.22, 22:24
Własnie w Szkle Kontaktowym usłyszałam ,że Patrioty od Niemców są technologicznie "stare" w przeciwieństwie do polskich które to są nowszej generacji i tu jest pies pogrzebany.O to cała dyskusja. A powiedział to nie byle kto - min.Błaszczak. A ja już nic z tego nie rozumiem

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,29185313,kolejny-odcinek-historii-o-patriotach-duda-znow-zmienia-zdanie.html#s=BoxOpImg4
Obserwuj wątek
    • alux Re: Nie wierzę własnym uszom... 25.11.22, 23:02
      Znowu się migają.
      • ewa9718 Re: Nie wierzę własnym uszom... 14.12.22, 19:51
        Ten sam płaszczak najpierw się ucieszył i chciał brać z pocałowaniem w dudę, ale potem fleja żoliborska powiedziała wrażym niemieckim darom NIE i płaszczak zaczął się wić. Obaj fachowcy jak z koziej dudy waltornia...
    • rena-ta49 Re: Nie wierzę własnym uszom... 21.12.22, 19:48
      Zaś się bolszewikom narracja rozjeżdża,a ta co własnym uszom nie wierzy chyba własny język połknie?
      Ukraina Dostanie najlepsze uzbrojenie. Dzisiaj Amerykanie zapewnili, że Ukraina otrzyma system Patriot.
      Nie zdziwię się, jeżeli system dotrze do nich prędzej, aniżeli do Polski obiecany przez Niemców!!
      A przecież te "eksperty " bolszewickie twierdzili ,że
      https://pbs.twimg.com/media/Fkg886_XgAED_JG?format=jpg&name=900x900

Hehehe,takie to gienerały szkolone przez GRU są "ekspertami" w TVN ,a lemingi to łykają!!
      • iryska2604 Re: Nie wierzę własnym uszom... 21.12.22, 19:58
        To ja mam ten język połknąć? A niech cię...
      • dociek Re: Nie wierzę własnym uszom... 25.12.22, 11:38
        Dziwne, że ci twoi "bolszewicy", nie dość, że od obecnej władzy otrzymali najwyższe stopnie generalskie (cztery gwiazdki), to jeszcze sztab NATO pozwolił im na zajęcie w wojskach Sojuszu Atlantyckiego najwyższych, dowódczych stanowisk. Jeżeli chodzi o uśpionych szpiegów kremlowskich, najłatwiej ich namierzyć w obecnych władzach, tylko, że to sami swoi, to ich Ziobro nie ściga.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka