Dodaj do ulubionych

Czy muzyka umila Wam dzień powszedni i niedzielę?

02.10.05, 17:07
czego teraz słuchacie?
Ja "Bring me to life"Evanescence.
Macie jakiś ulubiny styl muzyki,wykonawcę?
czy Wasze upodobania zmieniaja się z czasem,modą,nastrojem...?
Obserwuj wątek
    • blue_a bardzo lubię 03.10.05, 00:53
      Evanescence.

Tak w ogóle to dzień dobry.
      Nie wyrzucajcie mnie, mam znacznie mniej niż 60 i lubię ludziw różnymm wieku...
      OK? smile
      • natla Re: bardzo lubię 03.10.05, 09:20
        Niebieściutka wink, stąd nie wyrzucają, to przesympatyczne grono normalnych
        ludzi smile
        Ja słucham w zależnosci od nastroju.....preferuje muzykę klasyczna, tą
        nieoklepaną, ale z przyjemnością słucham każdej innej, poza techno i ludową.
        A klasyczny jazz.....cudo.
        Muzyka towarzyszy mi na ogół wszędzie.....w domu klasyczna, ze względu na
        domowników, a w samochodzie przebojowa wink) Nie cierpię natomiast głośno
        puszczanej muzyki w restauracjach czy sklepach.
        • moherowy-komandos Re: bardzo lubię 03.10.05, 18:30
          Wagner i inne mocne meskie rzeczy. Muzyko lubny nie jestem.
          • natla Re: bardzo lubię 03.10.05, 22:52
            Wagner w Tatrach zachmurzonych.......
      • yoanna Re: bardzo lubię 04.10.05, 08:41
        Witaj blue wink
        Posłuchamy razem?
    • malwina52 Re: jasne, ze umila :))) 04.10.05, 09:05
      8 godzin w pracy niezbyt glosno,
      czasami sobie podspiewuje nawet,
      lubie muzyke kazdego rodzaju zaleznie
      od nastroju,
      a nastroilam sie na operetke
      jade w sobote do Poznania na "Wesolą wdówke",
      juz ja ogaladalam kilka razy ale lubie smile)))))
      • maria73 Re: jasne, ze umila :))) 04.10.05, 12:43
        no to wesolego oglądania "Wesołej wdówki" i zapomnij o szarości codziennego
        dnia wink)
    • malwina52 Re: Czy muzyka umila Wam dzień powszedni i niedzi 31.07.06, 08:11
      W czwartek rusza Międzynarodowy Festiwal Muzyczny Serenada nad Wartą.
      Wejściówki na wszystkie koncerty są darmowe.

Repertuar jest na tyle zróżnicowany, że znajdą coś dla siebie nawet osoby,
      które nie miały styczności z muzyką klasyczną. Festiwal jest organizowany w
      Gorzowie po raz drugi. Rozpocznie się w czwartek koncertem w katedrze. Zaraz po
      nim organizatorzy zapraszają na muzykę i humor żydowski na dziedzińcu parafii
      katedralnej. W piątek kwintet dęty zagra na dziedzińcu muzeum przy ul.
      Warszawskiej. W sobotę wszystkich koncertów będzie można wysłuchać w Teatrze
      Osterwy. Na zakończenie festiwalu w niedzielę organizatorzy zapraszają widzów
      do parku Róż na najpiękniejsze duety miłosne opery, operetki i filmu, a potem
      będzie można posłuchać jeszcze jazzu. Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny.
      Na sobotnie koncerty w teatrze można odbierać bezpłatne wejściówki już od
      poniedziałku na portierni w teatrze. Organizatorami festiwalu jest Dom Kultury
      Małyszyn i Fundacja Lubuska Camerata. Dokładny program przedstawimy wkrótce.

• malwina52 Re: Czy muzyka umila Wam dzień powszedni i niedzi 31.07.06, 08:13
        szkoda, ze bede akurat na urlopie,
        ubiegloroczna "serenada" byla tez wspaniala.
        Lubicie muzyke powazna?
        • anka125 Re: Czy muzyka umila Wam dzień powszedni i niedzi 31.07.06, 13:33
          Nie lubię muzyki poważnej.Wolę lekką i przyjemną z lat 80-90 i współczesne
          wesołe przeboje.Slucham Radia Zet.
    • framberg Re: Czy muzyka umila Wam dzień powszedni i niedzi 31.07.06, 16:19
      Lubię klasykę ale nie mam preferencji. Wagner ?
      A ulubione: Led Zeppelin, Jimi Hendrix, Pink Floyd.

Resztę słucham chętnie, bez egzaltacji.
      Może jeszcze Katie Bush
      • 52ania Re: Czy muzyka umila Wam dzień powszedni i niedzi 31.07.06, 17:39
        Jak jest mi smutno właczam płytę Vanessy-Maey. Uspakaja i dodaje otuchy.
        • framberg Re: Czy muzyka umila Wam dzień powszedni i niedzi 01.08.06, 14:48
          Na nią to ja lubię patrzeć wink
          • 52ania Re: Czy muzyka umila Wam dzień powszedni i niedzi 01.08.06, 17:29
            Przyznaję, urodziwa kobietka.
            • charyzmatek Re:walic 02.08.06, 23:11
              w bebny panstwo
    • framberg Re: Czy muzyka umila Wam dzień powszedni i niedzi 03.08.06, 02:43
      Teraz na dobranoc Wish you were here a z tej płyty: Shine On You Crazy Diamond

Lubię Pink Floyd na

dobranoc wink
      • del.wa.57 Re: Czy muzyka umila Wam dzień powszedni i niedzi 04.08.06, 16:34
        Jasne,że umila lubię spokojną,cichą muzykę,chętnie tez słucham naszych''Budki
        Suflera'' a przy prasowaniu zawsze słycham mego ulubionego Jacka
        Kaczmarskiego,niestety przedwcześnie zmarłego.
        • dama-kanaliowa Re: to byla nasza mala polska rewolucja 04.10.06, 20:58

w muzyce. Karina to byl temperament.smile)www.twoja-gazeta.de/vipy/014.htm
          A teraz tak wyglada - fajnie.
          • ira.mak Re: to byla nasza mala polska rewolucja 05.10.06, 00:22
            A wiesz-Oglądałam ją na żywo na wrocławskim rynku parę lat temu.To był taki
            koncert poświęcony muzyce lat 60-tych,oprócz Karin śpiewał jeszcze
            Wożniak,Szczepanik....Ale Karin była niesamowicie żywiołowa.Cielęce lata mi sie
            od razu przypomniały
            • margo.pf Re: to byla nasza mala polska rewolucja 05.10.06, 00:35
              Jazz, blues, klasyczna, Jacques Brel, Eric Clapton, Alain Souchon, Freddy
              Mercury, Adriano Celentano, Paolo Conte i tak mozna bez konca.
              A do dzis znam na pamiec slowa "Gdy mi ciebie zabraknie" i "Siedzielismy jak w
              kinie", bo na koloniach i obozach za gwiazde robilam dopoki sobie glosu nie
              przepalilam (
    • chole Re: Czy muzyka umila Wam dzień powszedni i niedzi 05.10.06, 17:43
      Witajcie pięknie
      Oj umila, umila....nie mogę nie słuchać mużyki....jestem uzależniona od niej.
      Idę właśnie na "Pierściń Nibelunga" , nie mogę się doczekac na czwartą jego
      część - Zmierzch Bogów [15 X 2006] - to dopiero gratka dla melomanów, ostatnio
      byłam na premierze barokowej opery Hendla, lubię też muzykę oratoryjno-kantatową
      i symfoniczną. Z lżejszej muzy to słucham; Demarczyk, Niemena, Toma Jonesa i
      paru innych.
      -
      • grenka1 chole 05.10.06, 18:53
        nareszcie jesteś ...
        • ira.mak Re: muzyka,muzyka....... 05.10.06, 19:32
          kocham muzykę-slucham wielu gatunków[nie trawię tylko techno,rapu i hip-hopu]ale
          tak naprawdę musiałam w poprzednim wcieleniu pracować na polach bawełny lub
          ganiać po nowoorleańskim bruku-kocham bluesa i gospel.Ja tego nie słucham,ja to
          chłonę.I gdy słucham bluesa-robi mi sie od razu razniej na duszy,zapominam o
          kłopotach,nie ma mnie....
          • margo.pf ira.mak 05.10.06, 20:29
            oj, to chyba na sasiednim polu pracowalas smile)
            Mam kilka prawdziwych perelek, jesli ciebie interesuja moge podeslac ( w iie
            tej wspolnej ciezkiej pracy)
            • ira.mak Re: ira.mak-margo 06.10.06, 23:32
              Pewnie-a co masz?Napisz może na pocztę?Mam troche bluesa na płytach,pare
              koncertów,no i ściągam sobie.Tak malo ludzi tego słucha,a wiesz u nas to jakby
              rodzinne-mam siostrę która tez ma bzika na tym punkcie,a ja swoim synom niejako
              to przekazałam,śmiejemy sie ze wyssali z mlekiem.A gdy dorastali to w sytuacjach
              podbramkowych "załatwiali" mnie nowymi nagraniami,przynosili jakies
              kasety-wiedzieli że znów im sie cos upiecze.
        • chole Re: chole 06.10.06, 22:18

Jestem, ale jakby mnie nie było..... kolejne 2 dziewczyny [z tych, które ze mna
          chorowały ].....już nie żyją...każda z nich nie miała nawet 50 lat! Nie mogę sie
          pozbierać............. sorrki........... łzy same płyną.........
          • margo.pf Re: chole 07.10.06, 12:30
            Niestety, tak to sie zaczyna. Jest to najbolesniejszy sposob na zdanie sobie
            sprawy z tego, ze czas uplywa, bo nasze nasze roczniki zaczynaja odchodzic.
            • del.wa.57 Re: chole 08.10.06, 19:46
              Głowa do góry Chole,wiem,ze to bardzo smutne i boli,ale życie toczy się dalej
              kochana,Ty musisz byc,zostać i tak będzie masz wspaniałą,zdolną córkę,ona
              Ciebie potrzebuje,wiesz o tym.Wszystko będzie dobrze,tylko musisz myśleć
              pozytywnie.
              Powodzenia i trzymaj się Chole.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka