Dodaj do ulubionych

stomatolog dziecinny - Grochów

26.04.11, 11:02
czy ktoś mógłby mi polecić sprawdzonego stomatologa dla dwulatka
Obserwuj wątek
    • Gość: foahoka Re: stomatolog dziecinny - Grochów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.11, 13:35
      litości!...dziecięcy!
      no chyba, że poszukujesz stomatologa na poziomie umysłowym wspomnianego dwulatka
      • Gość: ja Re: stomatolog dziecinny - Grochów IP: *.dynamic.chello.pl 26.04.11, 15:22
        foahoka- na poziom dwulatka to ty wyglądasz, widać że nie masz dzieci.....żałosny komentarz:(.
        Stomatolog dziecięcy przyjmuje na Abrahama, niestety nr nie pamiętam
        • Gość: foahoka Re: stomatolog dziecinny - Grochów IP: *.promax-ck.pl 01.05.11, 18:38
          ;)) Tak, wiem, umiejętność posługiwania się językiem ojczystym jest żałosnym objawem bezdzietności:P
          > foahoka- na poziom dwulatka to ty wyglądasz, widać że nie masz dzieci.....żało
          > sny komentarz:(.
        • Gość: grzegorz Re: stomatolog dziecinny - Grochów IP: *.cebit.com.pl 05.05.11, 20:51
          Jak ktoś potrzebuje dzieci, żeby się od nich uczyć j. polskiego... Ciekawe jak ktoś ,tak plujący jadem jak ,,ja'', ma dobrze dzieci wychować?! Że o proanalfabetycznym nastawieniu nie wspomnę.
          • Gość: ja Re: stomatolog dziecinny - Grochów IP: *.dynamic.chello.pl 06.05.11, 16:53
            pozdrawiam wszystkich polonistów:)
            miłego dnia
          • Gość: xxx Re: stomatolog dziecinny - Grochów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.11, 14:15
            ludzie ale macie problem:( jakie plucie jadem? wytykacie innym nieumiejętność pisania a sami co? i jak ma być dobrze w naszym kraju? Pozdrawiam podpuszczających i żałosnych podpuszczonych.
    • Gość: Oskar Re: stomatolog dziecinny - Grochów IP: *.play-internet.pl 29.04.11, 22:37
      Polecam
      stomatologiamm.pl/
      • Gość: arturkarol Re: stomatolog dziecinny - Grochów IP: *.play-internet.pl 30.04.11, 22:14
        polecam p. agnieszke na egipskiej. egipska 8 chyba. nie pamietam dokladnie bo na pamiec jezdze. faktem jest ze przekonala moja corke i zalozyla pierwsza plombe. przekonywanie trwalo od listopada 2010.
        pozdrawiam.
        • Gość: yasemin1 Re: stomatolog dziecinny - Grochów IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.05.11, 09:14

W CZD przyjmuje stomatolog na NFZ
    • calkisia Re: stomatolog dziecinny - Grochów 02.05.11, 15:33
      Aleksdent - Rodziewiczówny
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka