Dodaj do ulubionych

Szklanych Domów - Grupa Inwest - opinie

27.01.17, 15:29
Hejka! Szukamy przyszłych sąsiadów. Kupiliśmy mieszkanie w tej inwestycji. Na stronie dewelopera zobaczyliśmy, że dużo mieszkań już sprzedanych…Kto kupił niech się zgłasza – możemy wymienić doświadczenia i podzielić się spostrzeżeniami…Asia i Darek.
Obserwuj wątek
  • t.medeusz Re: Szklanych Domów - Grupa Inwest - opinie 31.01.17, 10:48
   A o czym tu rozmawiać. Kupiłaś mieszkanie, to siedź cicho, płać ratami i czekaj na odbiór…
   • mieczyslaw_poddebski Re: Szklanych Domów - Grupa Inwest - opinie 06.02.17, 12:58
    Oj nieładnie kolega napisał… Właśnie jest o czym rozmawiać… Grochów to naprawdę niedoceniona dzielnica…Spodobało mi się to, że Grupa Inwest tak pozytywnie buduje wizerunek miejsc w których prowadzą inwestycje… Na stronie cały czas dają aktualności z info o wydarzeniach w dzielnicy, nawiązują do spacerów, historycznych wydarzeń, etc. Jak widać, nie każdy deweloper myśli tylko o kasie…Co nie zmienia faktu, że prześwietliłem ich bardzo dokładnie przez zakupem mieszkania. Sprawdziłem ich sprawozdania finansowe, dotychczas zrealizowane inwestycje + info o wykonawcy… Instalbud z Rzeszowa – podobno bardzo sumienni. Zresztą budowa mocno do przodu.
    • prazanin81 Re: Szklanych Domów - Grupa Inwest - opinie 08.03.17, 15:27
     @mieczysław_poddebski a znasz ten portal „butem po wawie” - www.butempowawie.pl ??? Byłem na kilku spacerach z nimi po Grochowie – było super, mają bardzo dużą ilość wiedzy. Najbliższy spacer po Kamionku - 18 marca :)
     • goclaw_love Re: Szklanych Domów - Grupa Inwest - opinie 10.03.17, 16:03
      tak, w ogóle dużo dzieje się fajnego na Pradze, ja lubię także portal www.twoja-praga.pl Dużo tam różnych ciekawostek i bieżących informacji.
      • mateoo_wawa Re: Szklanych Domów - Grupa Inwest - opinie 14.03.17, 13:03
       ja byłem w szoku jak się dowiedziałem, że oni prowadza program stypendialny w kilku szkołach na pradze-południe. Rany, komu by się chciało. Fajnie, że dbają o dzielnice w której budują.
       • basia_mruk Re: Szklanych Domów - Grupa Inwest - opinie 21.03.17, 10:09
        ja kupiłam mieszkanie w tej inwestycji, no ale cóż…na razie trudno cokolwiek powiedzieć, chciałam wejść na budowę ale dowiedziałam się, że najwcześniej póżną wiosną ze względu na BHP i prowadzone prace tynkarskie w tym czasie. Poziom obsługi, przynajmniej tu mogę się wypowiedzieć – było bardzo dobry. Poprosiłam znajomego z branży, żeby mi coś o nich sprawdził – powiedział, że są bardzo ok.
        • Gość: intenssimo Re: Szklanych Domów - Grupa Inwest - opinie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.03.17, 10:18
         To świetna wiadomość, że można będzie swoje mieszkanko już w niedalekim czasie obejrzeć. Będę czekać na dzień otwarty :-)))) Pozdrawiam przyszłych właścicieli SD
         • Gość: mk Re: Szklanych Domów - Grupa Inwest - opinie IP: *.dynamic.chello.pl 15.04.17, 15:04
          Witam,

          również zastanawiam się nad mieszkaniem w tej inwestycji. Czy ktoś zdecydował się na mieszkanie w klatce pierwszej, w części gdzie drzwi wejściowe do mieszkań są od strony otwartej tj. żeby dostać się do mieszkania trzeba wyjść na "wspólny balkon", z którego są wejścia do mieszkań?
       • Gość: czarny czarli Re: Szklanych Domów - Grupa Inwest - opinie IP: *.dynamic-ww-07.vectranet.pl 24.04.17, 23:46
        Dbają tak bardzo, że Instalbud rozjechał ulicę Szklanych Domów. Ulica przed ich budową idalna nie była ale teraz cała jest w rozsypce. To samo jest z drogą osiedlową przy SZKL.D. nr 5 Ta była nowa, a po budowie zostaną koleiny.
        Sytuacja w Spółdzielni Saszerów też jest na ostrzu noża. Nie cieszcie się też z otaczającej zieleni, SM Saszerów już piłuje (leczy) oznaczone wysokie drzewa. Ul. Romea i Juli ma stać się dwupasmówka z miejscami parkingowymi tak że żegnaj zielone. jak to pani prezes Wanda powiedziała: chcesz mieszkać wsród drzew to sie przenieś do lasu. Tu jest osiedle, tu sie buduje. Wszystkie nieruchomości dookoła w posiadaniu SM która ma aspiracje do bycia spółdzielnią budowlaną.
        Jak myslicie dlaczego przeniesiono punkt sprzedaży i znikną kiosk? Bo w planach stoi na rogu SZKD i SASZERÓW nowy blok. Ten piękny plac zabaw tez już był dwa razy likwidowany ponieważ na tamtą działkę też inwestor się zasadza.
        Proponuję się trochę rozeznać w sytuacji okolicy zanim się zachłyśniecie.
        • xasad87 Re: Szklanych Domów - Grupa Inwest - opinie 16.05.17, 13:05
         2 min od inwestycji jest Park im. Józefa Polińskiego, jego nie ruszą, a jest to teren nie tak dawno odnowiony z wybiegiem dla psów i boiskiem piłkarskim plus bieżnią. Nawet jak wywalą tą mini siłownię/plac zabaw oraz trochę pasów zieleni to dalej będzie to okolica zaciszna, gdzie ludzie odpoczywają, a nie jeżdzą samochody i non stop trąbią. To że budują non stop bloki w okolicy to niestety taka rzeczywistość. Grunty są w cenie.
  • szukajacy31 Re: Szklanych Domów - Grupa Inwest - opinie 02.03.17, 10:55
   Jest utworzona grupa na FB

   www.facebook.com/groups/1315115925222544
  • Gość: iwona-i-darek Re: Szklanych Domów - Grupa Inwest - opinie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.03.17, 12:01
   Hej my kupujemy tam mieszkanie :-) Bardzo chętnie się podyskutujemy o doświadczeniach z tym deweloperem :-)
   • Gość: iwona-i-darek Re: Szklanych Domów - Grupa Inwest - opinie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.03.17, 12:02
    "się" do skreślenia ;)
    • xasad87 Re: Szklanych Domów - Grupa Inwest - opinie 16.05.17, 13:07
     Jesteśmy w fazie podpisywania umowy rezerwacyjnej. Okolica bardzo zaciszna i spokojna, ale widać wszędzie deweloperów- także dzieje się i buduje. Bliskość do szkół, parków, komunikacji oraz spokój nas przekonały do tego miejsca. Stopień zaawansowania i szybkość prac - do tej inwestycji.
     • gniezdziewicz Re: Szklanych Domów - Grupa Inwest - opinie 24.07.17, 14:53
      Też obserwuję na bieżąco postępy prac na budowie i jestem bardzo miło zaskoczony - idą jak burza mimo, że w sumie to duży blok. Okolica tez mnie urzekła - mam psa i jest tu mnóstwo miejsc do spacerów.
      • tatianarewis Re: Szklanych Domów - Grupa Inwest - opinie 25.08.17, 13:37
       Zawsze podobała mi się ta okolica i w końcu udało mi się upolować mieszkanie na szklanych domów, w sumie już jedno z ostatnich i jeszcze było w promocji :) Byłam na targach i przez przypadek trafiłam na ich propozycję. Urzekła mnie właśnie lokalizacja i w miarę niskie ceny jak na ten region. Poczytałam opinie o deweloperze w necie i utwierdziłam się w przekonaniu że warto im zaufać.
       • devi17 Re: Szklanych Domów - Grupa Inwest - opinie 04.09.17, 18:41
        witam przyszłych sąsiadów :) A propos okolicy, myśmy niedawno wybrali się na super wycieczkę rowerową z miejsca naszego przyszłego mieszkania do Rembertowa. Zapewne wiecie, że jest ścieżka rowerowa od grochowskiej wzdłuż marsa do samego Rembertowa, ale można też jechać przez las - Rezerwat Olszynki Grochowskiej i to Wam polecam :) Jedyny minus to to, że w jednym miejscu trzeba przeprowadzić rowery przez tory (nie ma tam przejazdu).
        • tatianarewis Re: Szklanych Domów - Grupa Inwest - opinie 11.09.17, 17:33
         w ogóle na Grochowie jest teraz dużo ścieżek rowerowych, ja bardzo lubię tę wzdłuż Szaserów. A co do Rembertowa to też tam z dziećmi jeździliśmy do Parku Maszyn Wojskowych na terenie Akademii Obrony Narodowej, ale ostatnio jak byliśmy okazało się, że Macierewicz zlikwidował te zabytkowe pojazdy... szkoda... ciekawe dlaczego?
         • devi17 Re: Szklanych Domów - Grupa Inwest - opinie 18.09.17, 13:04
          pewnie dlatego, że te czołgi i samoloty brały udział w inwazji wojsk układu warszawskiego na Czechosłowację :P
          • devi17 Re: Szklanych Domów - Grupa Inwest - opinie 12.10.17, 14:49
           ja już byłem na budynku Szklanych Domów - Kierownik budowy powiedział, że w październiku kończą :) - czy był ktoś jeszcze na budowie? jak dla mnie na razie wrażenia są bardzo pozytywne.
           • jagoda.krylska Re: Szklanych Domów - Grupa Inwest - opinie 06.11.17, 16:03
            Witam wszystkich przyszłych sąsiadów, niedawno kupiłam tutaj mieszkanie i chciałam się przywitać :) Kilka dni temu udało mi się wejść z mężem na budowę, ale chyba już ostatni raz przed odbiorem, bo podobno ze względu na prace wykończeniowe na budynku Kierownik Budowy już nie wyraża zgody, bo chcą lada dzień zakończyć budowę. Ale udało mi się poprosić ostatni raz o wejście i sprowadziliśmy tam naszego zaprzyjaźnionego inspektora, kolegę męża, aby zobaczył swoim fachowym okiem przede wszystkim części wspólne. Co się dało to posprawdzał i powiedział, że jest całkiem przyzwoicie, co mnie wprawiło w dobry humor, bo jestem po przejściach z innym deweloperem. Mieszkania mają być oddawane w grudniu, więc przed Świętami pewnie będziemy już na swoim :)
            • kaleta_luk Re: Szklanych Domów - Grupa Inwest - opinie 29.11.17, 15:38
             Witam. Już nawet usunięto z Księgi Wieczystej dewelopera, czyli kredyt na budowę w całości spłacony :)
             • tatianarewis Re: Szklanych Domów - Grupa Inwest - opinie 09.12.17, 14:45
              Super, dobrze wiedzieć, że chociaż już po części jesteśmy właścicielami budynku. Czy ktoś ma już jakieś info o terminach odbiorów?
              • devi17 Re: Szklanych Domów - Grupa Inwest - opinie 09.12.17, 20:49
               Mam zapewnienie od dewelopera, że przed świętami wejdę do mieszkania :)
               • santorskijan Re: Szklanych Domów - Grupa Inwest - opinie 18.12.17, 15:45
                Mieli wydawać w listopadzie, ale chyba odbiór do użytkowania im się trochę przedłużył, ale jak wydadzą w grudniu to i tak będzie grubo przed terminem :)
                • Gość: apa Re: Szklanych Domów - Grupa Inwest - opinie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.12.17, 16:05
                 Raczej wydawać mieszkania będą już w styczniu ...
                 • Gość: Tatia Re: Szklanych Domów - Grupa Inwest - opinie IP: 95.160.154.* 05.01.18, 10:02
                  Styczeń to i tak będzie przed oficjalnym terminem. Ja tam się cieszę, bo przynajmniej jest więcej czasu na uzbieranie kasy na wykończenie :)
                  • mataszek.anna Re: Szklanych Domów - Grupa Inwest - opinie 16.01.18, 12:16
                   Mieszkanie odebrane 8 stycznia :) Kilka małych poprawek, ale wszystko OK. Nie zawiedliśmy się.
                   • tatianarewis Re: Szklanych Domów - Grupa Inwest - opinie 06.02.18, 09:04
                    My odebraliśmy w sobotę - też bez problemów.
  • anetkamini Re: Szklanych Domów - Grupa Inwest - opinie 10.03.17, 12:56
   Hejka :) my też kupiliśmy mieszkanko na Szklanych Domów:) - na parterze :)
   • Gość: iwona_i_darek Re: Szklanych Domów - Grupa Inwest - opinie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.03.17, 13:27
    My na drugim piętrze :-) witamy i pozdrawiamy I+D
  • Gość: marcin i magda Re: Szklanych Domów - Grupa Inwest - opinie IP: *.dynamic.chello.pl 20.04.17, 19:41
   Cześć! Kupiliśmy również mieszkanie na Szklanych Domów na III p. :) pozdrawiam sąsiadów :)
   • Gość: mk Re: Szklanych Domów - Grupa Inwest - opinie IP: *.dynamic.chello.pl 23.04.17, 00:25
    Cześć, a w której klatce jeśli można wiedzieć? Szukam kogoś z pierwszej klatki, kto będzie miał mieszkanie z wejściem z tzw. "galerii".
    • Gość: marcin i magda Re: Szklanych Domów - Grupa Inwest - opinie IP: *.centertel.pl 24.04.17, 13:09
     Mamy wejście z drugiej klatki :-)
     • santorskijan Re: Szklanych Domów - Grupa Inwest - opinie 09.05.17, 11:32
      A wiecie, że podobno we wrześniu maja zakończyć budowę? Pracują teraz nad elewacją. Znajomi kupili od nich mieszkanie na jednej z wcześniejszych inwestycji i też wprowadzili się 4 miesiące przed czasem… Mam nadzieję, że moje mieszkanie też dostane szybciej;-) A odnośnie wpisu "czarny czarli" - to nie jest inwestycja Spółdzielni Mieszkaniowej, tylko Grupy Inwest! A to że ulica jest podniszczona - ciężarówki muszą jakoś dowozić towar na budowę, a po jej zakończeniu podobno ma być wszystko wyremontowane wraz z ul. Romea i Julii, więc nie będzie tak źle jak piszesz.
    • Gość: Justyna Re: Szklanych Domów - Grupa Inwest - opinie IP: 194.213.3.* 21.02.18, 14:09
     Bry,

     Ja mam wejście z pierwszej klatki przez "galerię" ;) Miło mi
  • matteo.6 Re: Szklanych Domów - Grupa Inwest - opinie 21.03.18, 21:06
   Potwierdzam dobre opinie o tej inwestycji. Mamy też fajnego zarządcę. Brawo Grupa Inwest!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka