Dodaj do ulubionych

Centrum Mycia Aut Fieldorfa 39 - odradzam!

07.04.17, 19:52
Myjnia naciąga klientów na dopłaty za różne rzekome niestandardowe czynności. Zamówiłam usługę "komplet", która jak sama nazwa wskazuje obejmuje kompletne umycie i wysprzątanie auta. Pan przyjął ode mnie pieniądze i pracownicy przystąpili do pracy. Mniej więcej w połowie wykonywania usługi podszedł do mnie pan z informacją, że u mnie będzie dopłata, bo na tylnej kanapie znajduje się sierść psa, a za to należy się ekstra 20 zł. Na moje protesty, że o niczym takim nie zostałam uprzedzona, a w cenniku żadna informacja o dopłatach nie figuruje, właściciel myjni zaczął się na mnie wydzierać, co już uznaję za totalne dno. Pan raczy zapominać, że zgodnie z prawem ma obowiązek podać mi wszystkie warunki wykonania usługi PRZED rozpoczęciem jej świadczenia. Skoro stosowane są niestandardowe dopłaty, to taka usługa powinna być wyceniana indywidualnie i cena podana klientowi do akceptacji z góry. Wymuszanie dopłat w trakcie mycia auta oceniam jako zwykłe naciągactwo. Jak się okazuje jest to praktyka nagminnie stosowana w tej myjni, świadczą o tym opinie w internecie, od sąsiadki dowiedziałam się, że jej też kazano dopłacić 10 zł za wyczyszczenie z karoserii trzech zastygłych kropelek żywicy. Moja noga więcej w tym miejscu na pewno nie postanie, innym też szczerze odradzam!
Obserwuj wątek
    • Gość: olo Re: Centrum Mycia Aut Fieldorfa 39 - odradzam! IP: *.dynamic.chello.pl 08.04.17, 13:22
      Zgadza się ,to są zwykli naciągacze ,byłem tam raz i więcej moja noga tam nie postanie, normalne chamstwo.
    • Gość: nieska00 Re: Centrum Mycia Aut Fieldorfa 39 - odradzam! IP: *.static.ip.netia.com.pl 11.08.17, 13:59
      Odradzam! Nierzetelni pracownicy! Partacze! Właściciel nie chce ponosić odpowiedzialności za spartaczoną pracę swoich pracowników. Jego polityka to krzyk i olanie klienta mówiąc że i tak mi nic nie zrobisz! Omijajcie szerokim łukiem!
      • Gość: Zaz Re: Centrum Mycia Aut Fieldorfa 39 - odradzam! IP: *.147.0.242.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.09.21, 22:30
        Widzę, że w ciągu czterech lat nic nie zmienilo się na tej myjni… Porażka!!! Myjnia chyba jest dobrze wyposażona, tylko ma fatalną obsadę. Zapłaciliśmy za komplet. Bagażnik odkurzali dopiero jak im powiedzieliśmy (dobrze, że obejrzeliśmy samochód, zanim odjedziemy. Slady po kawie i kurz był „przeleciany” suchą ścierką, felgi opłukane a nie umyte. Trzech „fachowców” myło!!! Kilka razy chodziliśmy po nich, a nawet po samą ścierkę. Naprawiali swoje błędy z dużym niechceniem, a o felgach uslyszeliśmy, że to przebarwienie. Jak usuwa się to „przebarwienie” pokazałiśmy suchą serwetką i coś wspomnieliśmy o rabacie, dopiero wtedy przyleciał gość ze środkiem czyszczącym. A jak wspomnieliśmy o bagażniku, to gościu powiedział czy nie moglibyśmy podjechać samochodem do odkurzacza, który stał 4 metry od owego samochodu, odparliśmy czy mógłby sam z odkurzaczem (na kółkach) podejść do samochodu?!! Z wielkim bólem w oczach zrobił to. Jeżeli jakaś siła zmusi kogoś z Was do mycia samochodu na Feldorfa 39 w tzw Centrum Mycia Aut, to koniecznie zostańcie przy samochodzie i uważnie pilnujcie co robią. Dodam, że chamskie podejście do klienta jest normą w tej myjni
    • Gość: gocław Re: Centrum Mycia Aut Fieldorfa 39 - odradzam! IP: *.dynamic.chello.pl 11.08.17, 16:49
      Ta myjnia to dno.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka