Dodaj do ulubionych

Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się

06.07.02, 23:01
Całe pierwsze jej siedem latek

Pozdrawiam,
Obserwuj wątek
    • grzchur Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się 19.07.02, 19:21
      ja jestem absolwentem tej szkoly, ale jakos nie czuje do niej szczegolnej
      sympatii
      • Gość: mikado3 Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.acn.waw.pl 20.04.03, 15:05
        Co powiecie gnojki na lata 1985 niech się ktoś odezwie
    • le_mansa Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się 21.07.02, 16:41
      Skończyłam ją jakiś czas temu - jakiś - wiadomo - szczęśliwi czasu ni liczą. Do
      tej pory mam gdzieś odznakę wzorowego ucznia, ale jakiegoś niesamowitego
      sentymentu nie czuję ...
      • Gość: kubu Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 22.07.02, 13:22
        a ja czuje
        i to strasznie wielki :-)))

moze to kwestia mojej klasy
        i wychowawczyni
        ale tak fajnie jak w 163 to ja sie potem rzadko bawilem :-/
        • grzchur Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się 27.07.02, 01:00
          a w którym roku kończyliście? ja w 1994 (chyba? :) )
          • Gość: kubu Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 29.07.02, 16:26
            1992
            :-)
          • Gość: Chichotka@hotmail. Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.biz.mindspring.com 13.09.02, 18:11
            gdzie dokladnie jest osiecka?
            • Gość: calkisia@wp.pl Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.chello.pl 20.04.03, 00:16
              Gość portalu: Chichotka@hotmail. napisał(a):

> gdzie dokladnie jest osiecka?
              Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się
              Absolwenci wiedzą - a Chichotce polecam mapę Warszawy gbyby była bez spisu ulic
              dla ułatwienia szukaj na Pradze Południe
          • Gość: asia Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: 87.207.174.* 03.02.06, 14:54
            ja w 1996!!8 c Elzbieta Knazek wychowawczyni!!
            Koszmar.. Pani od zpt na wychowawce!!Pamietam jak sprzatalismy jej w domu...
        • Gość: calkisia@wp.pl Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.chello.pl 12.02.03, 01:43
          Pozdrowienia dla wszystkich a szczególne dla rocznika 1975 oraz 32WDHiZ.
          KINGA
          • Gość: calkisia@wp.pl Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.chello.pl 20.04.03, 00:44
            Gość portalu: calkisia@wp.pl napisał(a):
            Szkoła Podstawowa nr 163 to również i moja szkoła.
            Pozdrowienia dla wszystkich znajomych a szczególne dla klasy VIIIa z rocznika
            1989/90 - oraz harcerki i harcerzy z 32WDHiZ do którego należałam.
            > Ja z biegiem lat coraz milej ją wspominam - tu poznałam wielu fajnych ludzi z
            3 osobami przyjażnię się do dziś, a z wieloma utrzymuję jakiś kontakt
            nauczyciele jak wszędzie - jedni luz ale i uczyły mnie też "..." których wolę
            nie wspominać.

> KINGA
            • Gość: asia Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: 87.207.174.* 03.02.06, 14:56
              Pozdrowienia dla Kingi od Łysej:)))
              hmm - ja nigdy nie bylam Łysa... co za niesprawiedliwa ksywka..
          • Gość: bruks Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.tpi.pl 13.05.05, 13:51
            Kinga, daj znać na priv - aktualnie prowadzę 32WDHiZ :) bruks@wp.pl
            • Gość: S Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.05, 21:55
              Bruks? Brukselka? Krzysztof P.? hehe

Kurcze jak to dawno.
            • calkisia Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się 29.12.05, 15:53
              Odezwałam się i cisza
              • Gość: asia Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: 87.207.174.* 03.02.06, 14:57
                Bo Ty nie bylas Kinga C!!
                Pozdrowienia i dla Bruksa! Masz zapal:)
              • Gość: miecio Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.06, 15:49
                bujaj się
            • agamamaani Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się 18.01.06, 18:19
              KURNA!! ja rocznik 76 jestem ( z Urodzenia) - klasa E i jak najbardziej 32 WDH
              i Z ) też zmieniłam nazwisko i sie wyprowadziłamm
              ale maila gazetowego odbieram :)
              KINGA a ciebie i Suchożebrską wraz z jej siostrą Słoikiem doskonale pamiętam :)
              a Perełkę też niedawno widziałam ( no ze dwa lata temu )
              schudła :)
              • calkisia Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się 24.01.06, 15:27
                Podaj więcej szczegółów ale jak 32WDHiZ to napewno się znamy.
                Ostatnio odwiedziłam stronę szczepu to już zupełnie inni ludzie niż za naszych
                czasówi ale na stronie hufca ta sama nasza Danka L.
                • calkisia Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się 24.01.06, 15:33
                  Pozdrawiam moje klasowe koleżanki z klasy A rocznik 1975, które czytają nasz
                  wątek ale nic nie naskrobały, tj. Agnieszkę G. "Gizię" i Dorotkę w podstawówce
                  od nazwiska zwaną "Kwiatkosią" którą spotkałam niedawno w Ikei.
                  • Gość: Kwiatkosia Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.skrivanek.pl / *.skrivanek.pl 25.01.06, 10:41
                    witam Cie Kiniu:)serdecznie, juz pisze:) kope lat minęło, juz obie mamy
                    dzieciaczki, jak ten czas leci
                  • Gość: Kwiatkosia Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.skrivanek.pl / *.skrivanek.pl 25.01.06, 10:42
                    acha i Kasie z klasy B tez pozdrawiam
                    • Gość: Ania Gonia /Gonta/ Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.atm.com.pl 25.01.06, 10:57
                      czesc 163!!! ucałowania dla wszystkich!!! ale wtedy było fajnie, do dzis
                      wspominam te czasy!!!
                      • Gość: Ania Gonia /Gonta/ Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.atm.com.pl 25.01.06, 11:44
                        Klasa B, rocznik'75, skonczylismy szkole w 89, nasza wychowawczynia byla Zofia
                        Sowińska - odezwijcie sie ludzie koniecznie:) Do dzis mam kontakt z Renata
                        Marcjanek, czyli moja Renasią!!! No i z Dorota Kwiatkosia moja siostra /klasaA/!
                        Spotykam raz na dlugi czas Dorote "Sucha", widywalam kilka razy Dorote
                        Wilkanowicz, Kaske Maszczyk, a z klasyA Kinge Stefaniak, czasem Agnieszke
                        Girstun tez z A. I kiedys spotkalam Marka Cicheckiego z zona u fryzjera! O,
                        jeszcz Błazeja Lisa i czasem Poete;) !!! Do liceum chodizlam z Marcinem Zięba,
                        Maryśka Marczyk /oni z naszejB/ a do klasy z Asia Bogdańska z klady D - Asia
                        teraz mieszka w USA na stałe! hmm czy kogos pominelam? caluje wszystkich, Ania.
                        • Gość: Renasia Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: 212.160.172.* 25.01.06, 13:53
                          Heja!!!!!!! normalnie powrót do przeszłości....super, ale mam frajdę, część z
                          Was kojarzę tylko już pamięć do nazwisk (i faktów) nie ta. Prawie wszystkich
                          nauczycieli pamiętam, moja mama długo jeszcze po moim odejściu pracowała w
                          bibliotece (zawsze krzyczała na dzieciaki czyli na nas...).Parę faktów:
                          Sowińska klasy 1-3, potem Szawiejko-wychowawczyni(miała syna Arka-chodził do A
                          rocznik 75), matma Nowakowska (zawsze ciągała za włosy), polski Malitka, biola
                          Jaszkowska ("wytrzeszcz"), róski Duszczyk, Morysiński wf i taki ogromny gość
                          (chyba ze 2m, pamiętacie go?),no koniec o nauczycielach. Teraz o uczniach; moja
                          klasa: wieczni wzorowi Matylda Matuszewska, Justyna Zimna, Magda Sitnik, Jurek
                          Chełchowski (już potem mniej), chyba ja też parę razy nim byłam (pamiętam te
                          żenujące zdjęcia z TARCZĄ), Ania Przybysz, Jola Dąbrowska. Pamiętam prawie
                          wszystkich bo miałam w miarę dobre kontakty w każdym. Kaśka O. - to Ty??? A
                          masz kontakt z Agnieszką (z Twojej klatki blokowej)? Moniką Zielińską? Kaśką
                          Ziembkicką? Pamiętam Jacka Zgorzałka, Błażeja Lisa, Piotrka Poetę (ci dwaj
                          kiedyś ze złości pomalowali farbą olejna drzwi mieszkania Nowakowskiej -dostali
                          naganę)Marcina Ziębę, Marka Cichockiego, Dorotę Wilkanowicz, Kaśkę Maszczyk,
                          Sylwek Olejnik (wieczny nygus)Dużo by mówić. Słuchajcie może po nitce do
                          kłębka, może się wszyscy gdzieś umówimy w miarę możliwości oczywiście....
                          Tymczasem wracam do roboty (jestem w pracy)
                          OGROMNA BUŹKA dla wszystkich
                          Renasia (Marcjanek)
                          • Gość: Kwiatkosia Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.skrivanek.pl / *.skrivanek.pl 26.01.06, 09:37
                            widze, że klasa B sie obudziła:) zapraszam wszystkich z klasy A, rocznik 75, co
                            do p. Jaszkowiskiej to teraz jest chyba dyrektorka:) Kokoszkiewicz od matmy
                            jest juz na emeryturze a Danka Stajuda od polskiego tez chyba juz dawno nie
                            pracuje. Nasi wiecznio wzorowi: Hubert Guzik-mieszka w Pradze, Dorote Piekarska-
                            czasem widuje( ma dwojke dzieci:), Goska Danowksa również-jest wziętą panią
                            doktor, czaem widywałam Radka Manickiego, Aga Girstun ma sie dobrze, Kinia
                            Stefaniak jak wiemy tez:) zastanawiam sie co z Olą Piętką, Piotrkiem
                            Józefowiczem., Monia Dytry mieszka w Stanach, acha i jakicz czas temu widzialam
                            Matylde-nic sie nie zmieniła:)
                            Spotkanie chyba naprawde musi sie koniecznie odbyć:)
                            • calkisia Rocznik 1975 klasa A 05.03.06, 07:38
                              Witam Dziewczyny,
                              Fajnie poczytać co tam u ludzi z naszej klasy.
                              Panią Kokoszkiewicz spotykam na zakupach i wiem że jest babcią bo w maju moja
                              córcia miała chrzest razem z Jej wnuczkiem a nasza "Koko" biegała z kamerą po
                              kościele.
                              Mam dobry kontakt z Arturem Kłucińskim - dałam mu namiar na to forum, pewnie
                              się odezwie to sam coś o sobie naskrobie i z Majką Olszewską - mieszka w
                              Legionowie z mężem i dziećmi: Czarek lat 3 i 2 letnia Weronika.
                              Piekcię z mężem, córcią i z wielkim brzusiem na kilka dni przed porodem
                              drugiego dzidziusia widziałam w Promenadzie. Widuję dość często Radka
                              Manickiego bo mieszka blok obok jest żonaty i ma psa, Czasami spotykam
                              Agnieszkę Bochowicz, Sebastiana Dudka. Na osiedlu pomieszkuje jeszcze Sławek
                              Śliwa - też ma bobasa, z nim i z Krzyśkiem Wypychem spotkałam się w w 2001r w
                              Kościele na naukach przedmałżeńskich . Piotrka Józefowicza widziałam też w
                              Kościele na Wielkanoc był z żoną i chyba z córką.
                              Rafał Wencel już tu nie mieszka ale widuję go gdy odwiedza rodziców - ma żonę i
                              dzidzię. Arka Szawiejko z synkiem spotkałam 3 lata temu na Targach
                              Motoryzacyjnych. Z Bartkiem Kowalewiczem spotykałam sie na studiach ale krótko
                              bo zmienił uczelnię i kontakt nam się urwał.
                              Rafał Klein z żoną mieszka blisko mojej pracy w Wesołej, ma potomka chyba
                              córcię a widzimy się przynajmniej raz w roku jak robi przegląd samochodu i
                              odwiedza mnie w firmie tj. sklep motoryzacyjny, moim klientem jest czasem
                              Marcin Łagoda bo w tej okolicy ma warsztat samochodowy
                              • Gość: kwiatkosia Re: Rocznik 1975 klasa A IP: *.skrivanek.pl 09.03.06, 13:36
                                Kiniu, jestes chodzącą kopalni newsów:) Jak to miło, ze masz kontakt z tyloma
                                ludzmi. Artur Kłuciński, Agnieszka Bochowicz, Rafcio Klej:), Radek
                                Manicki,Pecia Józefowicz,jaki to szmat czasu. Cholercia wszyscy w zwiazkach,
                                dzieciaci-czas leci nie da sie ukryc. Arka Szawiejko chyba widziałąm ostatni na
                                bazarze, z dzieckiem był. A pana Artura zapraszamy na pogaduchy:) Musimy sie
                                jakos spotkac, ciekawe czy sie poznamy che che:)Kiedys chyba widzialam Dorote
                                Sławka Śliwę w parku z dzieckiem, ale pewna nie jestem, jakoś tak powazniej
                                wygladal...
                                • Gość: korlowska Re: Rocznik 1975 klasa A IP: 81.210.22.* 09.03.06, 14:00
                                  a moze spkiniemy 2 klasy Ai B ?
                                  Znajac zycie malo osob sie zbierze w jednej klasie
                                  • Gość: mzielińska Re: Rocznik 1975 klasa A IP: *.chello.pl 09.03.06, 17:54
                                    Byłoby strasznie fajnie spotkać się po tylu latach.
                                  • Gość: mzielińska Re: Rocznik 1975 klasa B IP: *.chello.pl 09.03.06, 17:56
                                    Byłoby strasznie fajnie spotkać się po tylu latach.
                                    • Gość: Ania Gonia /Gonta/ Re: Rocznik 1975 klasa B IP: *.atm.com.pl 19.05.06, 16:50
                                      Monika, daj jakis namiar! my dzis sie spotykamy i nie mamy jak sie z Toba
                                      skontaktowac. Myslalysmy ze masz kontakt z Orłosiem.... aaaa szkoda:( napisz do
                                      mnie a.gonta@wp.pl i daj koniecznie jakies namiary. Niedlugo powtorka w wiekszym
                                      gronie. buzka!
                          • Gość: korlowska Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: 81.210.22.* 06.02.06, 12:26
                            O Rany !! CZesc Renatka 1!!
                            Tak tak to ja !!!! Pewnie ze mam kontakt i z monika i z agnieszka. Z kasia Z,
                            niestety nie mam. Widzialam ja w promenadzie ale albo mnienie poznala albo ..
                            Co tam u Was ??
                            • Gość: Renasia Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: 212.160.172.* 21.02.06, 14:55
                              Cześć Kasiu, jak miło, że postęp cywilizacji idzie do przodu,. bo
                              w "normalnych" warunkach niemożliwym byłoby takie "spotkanie" po latach...
                              Przykro mi Kasiu, że życie Cię doswiadczyło, ale ja to zawsze powtarzam - nikt
                              nie powiedział że będzie łatwo. Dlatego ja decyzję o małżeństwie tak głęboko
                              rozważam, że do dziś dnia jej nie podjęłam. I nie powiem by było mi z tym źle...
                              Daj znać jaki masz priv e-mail to będziemy w kontakcie. Może jak mówi Ania
                              niegdyś Gonta, uda nam się jakoś spiknąć. Bardzo bym chciała Was zobaczyć, może
                              udałoby sie zebrać większe grono....
                              Póki co ściskam mocno i serdecznie
                              • Gość: korlowska Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: 81.210.22.* 23.02.06, 13:52
                                Czesc Renatka !!
                                Mowie Ci nie wychodz za mąz :))) Nie wiem po co my sobie bierzemy na glowy taki
                                klopot :))
                                Ja juz trzeci raz tego bledu nie popelnie :)
                                Jestem za spotkaniem jak najbardziej. Agnieszka tez.
                                Podam Ci sluzbowego maila bo jak juz pisalam Ani nie mam do innch zbyt czestego
                                dostepu. I pisz kochana pisz :)
                                k.dzialkowska@cplus.com.pl
                                PS. Czy Blazej jest w wiezieniu bo takie plotki chodza po osiedlu ? :)
                                • Gość: mzielińska Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.chello.pl 25.02.06, 20:14
                                  hej dziewczyny sprawdzam wiadomości prawie codziennie.Długo nik się nie
                                  odzywał. Renatko małżeństwo to cudowna sprawa tylko trzeba znaleść tą właściwą
                                  osobę, a czasami nawet zmienić na inną, zacząć wszystko od początku.Tak się
                                  czasami składa. Ja optymistycznie podchodze do życia, czasami tylko łapie doła
                                  ale po co są dzieci przy nich wszystko staje się łatwiejsze.Pozdrawiam
                                  serdecznie, przesyłam całuski. Odzywajcie się częściej wiem że każdy ma nawał
                                  obowiązków, ale.....
                                  • Gość: Renasia Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: 212.160.172.* 19.05.06, 10:38
                                    Moniczko, odezwij się jak możesz!!!!!!!!!!!!!
                                    mój mail: rene.mm@gazeta.pl lub komórka: 502 730 528
                                    Błagam, bo mamy spotkanie, a nie bardzo jest z Tobą kontakt.......
                                    Zadzwoń, proszę
                                    Całuski
                                    Renasia
                                    • Gość: mzielińska Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.chello.pl 01.06.06, 13:53
                                      Cześć kochanie dopiero dziś(1.06.2006) weszłam na stronę. Długo nikt nic nie
                                      pisał a ja też jestem zapracowana może uda mi się jakoś skontaktować z Wami
                                      następnym razem. BUZIAKI
                                      • Gość: Ania Gonia /Gonta/ Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.atm.com.pl 27.06.06, 16:58
                                        Monika podaj do siebie jakis kontakt, najlepiej nr telefonu i maila. Ania
                                        • Gość: zielińska Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.chello.pl 29.06.06, 21:19
                                          cześć Aniu. telefon domowy 022 612 06 42, kom 0 609 699 124, przesyłam całuski
                                          Monika
                                          • Gość: redkaz Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.chello.pl 14.07.06, 19:39
                                            kurde a zmojej klasy rocznik 1975 czyli D jakoś nikogo nie ma. a ty zielińska tak piszesz kogo spotkasz a mnie to jakbyś zupełnie nie widziała, hehehe. ciebei Kinga C (dawna Stefaniak) też kiedyś spotkałem.
                                            Karol
                                            • Gość: Ania Gonia /Gonta/ Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.atm.com.pl 28.07.06, 17:16
                                              Dla kolegi z klasy D informacja: mam kontakt z Asia Bogdanska, wlasnie
                                              przyleciala ze Stanow na 2 tygodnie urlopu po 6 latach! nic sie nie zmienila, ma
                                              tylko ciemniejszy kolor wlosow. Fajnie bylo sie z nia spotkac, w liceum bylysmy
                                              w 1 klasie i ciesze sie ze mamy kontakt do dzis. pozdrawiam, Ania z klasy B.
                                              • calkisia Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się 03.08.06, 22:40
                                                Gość portalu: Ania Gonia /Gonta/ napisał(a):

> Dla kolegi z klasy D informacja: mam kontakt z Asia Bogdanska, wlasnie
                                                > przyleciala ze Stanow na 2 tygodnie urlopu po 6 latach!
                                                Aniu pozdrów i uściskaj odemnie Asię jak się z nią będziesz widziała i daj jej
                                                namiar na nasze forum, może coś naskrobie.
                                          • Gość: Ania Gonia /Gonta/ Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.atm.com.pl 28.07.06, 17:14
                                            Czesc Monika, teraz ja nawalilam, bo dlugo tu nie zagladalam. Ale za namiary
                                            bardzo dziekuje! bede niebawem sie odzywac w sprawie spotkania. buziaki!
                          • Gość: monika zielińska B Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.chello.pl 15.02.06, 19:21
                            Witam wszystkich !Bardzo miło was po tylu latach ,,usłyszeć''.Pozdrawiam
                            gorąco. Mam córcię 12 lat i synka 5,5 okropne potwor(Dorota sucha coś otym wie
                            uczyła moją pierworodną).Dostałam namiar na tę stronę od Słioka i postanowiłam
                            dołączyć do was.Najlepszy kontakt mam z Anią Wojdą z D, CHODZIMY SOBIE CZASAMI
                            NA PIWO ŻEBY SIĘ WYRWĆ Z DOMU.Widuję Kasie Ziembickączasami a na placyku
                            siedzimy z młodszym dejną (bratem Michała Bakulińskiego), latem widziałam
                            Macioszka ,Lisa, Gwiazdę. Czasami widuje przelote.Orłowską i Kazimierską ale
                            bardzo rzadko.Musze kończyć bo Kamil ma ospe i strasznie marudzi NARASKA
                            • koman7 Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się 16.02.06, 01:47
                              Ty Zieilińska chyba sama masz ospe,hehehe ;)
                            • Gość: Ania Gonia /Gonta/ Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.atm.com.pl 21.02.06, 17:55
                              Czesc Monika, tu Ania. Gdybys spotkala tych naszych panow z klasy to zaczep ich
                              zeby telefony do siebie podali, no chyba ze nie chca sie z nami spotkac.
                              buziak, Ania
                            • Gość: Ania Gonia /Gonta/ Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.atm.com.pl 21.02.06, 17:56
                              Oczywiscie Kaske ZIembicka tez zapros! Ania
                        • suchozebrska Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się 30.01.06, 22:45
                          Cześć Ania!
                          Dziwne uczucie gadać z kimś po tylu latach!Obecnie jestem mamą 3letniej
                          Oli.Mojego Igora powinnaś pamiętać ze ślubu(a tak wogóle miło,że byłaś).Przez 2
                          lata miałam w naszej szkole zajęcia w ramach kursów dla dzieciaków. Uczyłam córę
                          Moniki Zielińskiej niezły numer!Odezwij się!
                          • Gość: Ania Gonia /Gonta/ Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.atm.com.pl 01.02.06, 13:34
                            czesc Dototko! jestem:) moze zorganizujmy spotkanie, masz jakies kontakty
                            jeszcze do Moniki ZIelinskiej, Ksiki Orłosia i Agnieszki? /ojej zapomnialam jej
                            nazwiska, pamietasz?:( / Kurcze, spotkajmy sie!!! aaa ale fajnie. podaj mi tel i
                            maila. Ania
                            • suchozebrska Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się 01.02.06, 23:21
                              Agnieszka Kazimierska o ile pamiętam! Pomysł spotkania super. tel dom.6523608
                              tel kom. 608616318 dorigor@poczta. onet.pl Muszę kończyć Ola się obudziła pa pa
                            • Gość: korlowska Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: 81.210.22.* 06.02.06, 12:27
                              Agnieszka Kazimierska Sklerozy :)))
                              a obecnie FOLTYN :))
                          • Gość: K.Orlowska Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: 81.210.22.* 06.02.06, 12:23
                            Czesc DOrotka !!!
                        • calkisia Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się 06.03.06, 19:17
                          Gość portalu: Ania Gonia /Gonta/ napisał(a):
                          > !!! Do liceum chodizlam z Marcinem Zięba,
                          > Maryśka Marczyk /oni z naszejB/ a do klasy z Asia Bogdańska z klady D - Asia
                          > teraz mieszka w USA na stałe! hmm czy kogos pominelam?

Na początku witam i pozdrawiam całą tu obecną Śmietankę z klasy B.
                          Aniu pominęłaś i to kilka osób ze mną na czele a z Twojej klasy B a w LO z
                          mojej C Anię Przybysz, Karola Zdrojewskiego, Izę Kosińską i Majkę Olszewską.
                          Pisałyście że macie mały kontakt z kolegami z klasy to ja wam pomogę bo dwóch
                          kolegów z klasy B widuję czasem w windzie: 1)Jacek "Gąsior" - ma bardzo miłą
                          żonę i 2 dzieci; syn "na oko 8 lat" a córcia ok 5 letnia.
                          2)to "Serek" Sergiusz Jastrzębski już tu nie mieszka ale odwiedza czasem mamę i
                          brata a najważniejsze info to że ożenił się z cioteczną siostrą naszego Artura
                          Kłucińskiego.
                          Pozdrawiam
                          Kinga C. a kiedyś Stefaniak

P.S. Aniu pozdrów koniecznie odemnie swoją Mamę
                      • Gość: korlowska Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: 81.210.22.* 06.02.06, 12:24
                        CZesc Ania !!! /co u ciebie ?
                        • Gość: Ania Gonia /Gonta/ Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.atm.com.pl 21.02.06, 17:50
                          Czesc KASIU Orłosiu!!! No tak KAZIA, a tak to mnie meczylo, zeby sobie
                          przypomniec. nie odzywalam sie, troszke chora bylam i urwanie glowy mam teraz w
                          robocie i nie mam na nic czasu, ale odrabiam zaleglosci! ojej, u mnie tyle sie
                          zmienilo, ale uwaga: podobno z wygladu nic! kurna czasem wygladam jak dziecko...
                          tam mowia i w sklepach nikt mnie nie traktuje jak dorosla aaaaa /bo po pracy
                          ubieram sie dosc na luzie/ :) Teraz to konieczne jest spotkanie. Kasia, podaj
                          maila do siebie, a potem powiadomisz Zielonke i Kazie ;) Dolacze oczywiscie tu
                          wszystkich zebranych, Renasie i Sucha ;) buzaik, koncze, bede sie odzywac
                          obiecuje!!! umowilam sie z mama moja ukochana. PAMIETACIE ja??
                          • Gość: korlowska Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: 81.210.22.* 23.02.06, 13:49
                            :)))
                            CZesc Ania :))) Ja pamietam i Twoja mamę i Twoj rozbrajajacy smiech i czarne
                            krecone wlosy :)))
                            Podam CI maila sluzbowego bo do tego mam najszybszy dostep. Innch nie mam czasu
                            czytac. k.dzialkowska@cplus.com.pl
                            i ja jestem BAARDZO ZA SPOTKANIEM i KAZIA TEZ :))))))
                            • Gość: Ania Gonia /Gonta/ Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.atm.com.pl 10.03.06, 11:08
                              Kasiu, Kaziu, Zielonka, Sucha:)
                              wyjezdzam jeszcze na tydzien, stad moje nieregularne odpowiedzi, ale obiecuje ze
                              wezme sie za zorganizowanie spotkania! Renasie tez poinformuje, wysle Wam
                              zbiorczego maila i wspolnie ustalimy termin.
                              Bardzo gajowo, ze sie "odnalazlysmy", oczywiscie klase A tez zaprosimy, co?! ;)
                              Sciskam, caluje i pozdrawiam.
                              ps
                              wlasnie, dzis snil mi sie Poeta, ze z nimi tancowalam przez cala noc na
                              imprezie! dziwne, moze sen kazal mi sie odezwac do Was? buziaki! Ania
                      • Gość: Arek Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.centertel.pl 28.11.22, 20:13
                        Czesc Aniu. Arek się kłania. Z młodszej klasy. Pamiętasz? Odezwij się. 780 032 775
                    • Gość: korlowska Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: 81.210.22.* 06.02.06, 12:30
                      Witaj Kwiatkosiu :))))
                      • Gość: Kwiatkosia Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.skrivanek.pl / *.skrivanek.pl 10.02.06, 09:22
                        kope lat Kasiu:) Witaj:) Jak miło sobie powspominać prawda?:) Co u Ciebie
                        slychac?
                        • Gość: korlowska Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: 81.210.22.* 10.02.06, 10:17
                          Czesc :)))
                          PRacuję, mam 5 letnia córkę i drugie malzenstwo na karku :))
                          Generalnie zycie mnie doswiadczylo :)
                          A co u Ciebie opowiadaj !!
                  • Gość: Agnieszka G. Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.adsl.inetia.pl 26.01.06, 13:46
                    Poczułam się wywołana do tablicy;) To prawda, że regularnie śledzę ten wątek i
                    tak mi się wydawało Kinga, że Ty to Ty:) Tak, jak Dorota napisała w innym
                    miejscu, mam się dobrze:) (chociaż może akurat nie w tej chwili, bo odchorowuję
                    ostatnie mrozy i siedzę z bolącym gardłem w domu). To już chyba 16 lat niedługo
                    minie od opuszczenia przez nas 163. Nadal mam w miarę regularny kontakt właśnie
                    z Dorotą "Kwiatkosią" i Moniką, nieco rzadszy z Gośką K. Jakiś czas temu
                    spotkałam Gośke D. i Huberta a nieco dawniej (przy okazji ślubu Kwiatkosi)
                    Dorotę P. Może ktoś jeszcze się tutaj odezwie. Danuta Stajuda juz od dawna nie
                    pracuje, odeszła na emeryturę chyba niedługo po tym, jak my skończyliśmy
                    szkołę. Wspominam ją najlepiej ze wszystkich nauczycieli, przez dobrych kilka
                    lat po skończeniu szkoły odwiedzałyśmy ją razem z Moniką w miarę regularnie,
                    ale potem Monika wyjechała z Polski i moje wizyty u Stajudy tez się urwały.
                    Może zagląda tu ktoś, kto wie jak ona miewa się dziś? Z nauczycieli, oprócz
                    wymienionych wyżej, pamiętam Fijałkowską (geografia, pasaty i antypasaty to
                    była moja zmora), Kosińską (przez rok biologia, przez rok chemia, bez
                    komentarza), Gmaj (wf, na początku podstawówki, a potem ponowne spotkanie w
                    liceum nr XIX ), Gabrielską (fizyka), historyka, o którym krążyły różne legendy
                    (jak on się nazywał????), Trzaska (zpt, barwna postać, pamiętam produkcję
                    metalowych rysików nie wiadomo do czego i po co oraz obsługę imadła i wiertarki
                    ręcznej, a z drugiej strony hafty i szydełkowanie) i jeszcze Bistułę (nasza
                    wychowawczyni w klasach I - III) A Jaszkowska mnie się kojarzy przede wszystkim
                    z kólkiem biologicznym. Może to dzięki niej zajmuję się dziś zawodowo
                    biologią:) Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich znajomych, którzy tu
                    zaglądają. Miły powrót do czasów dawno minionych:)
                    • Gość: Ania Gonia /Gonta/ Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.atm.com.pl 26.01.06, 15:16
                      czesc Aga:) co do historyka, pamietam w tej chwili, ze przezywalismy go "pudel"
                      i Poeta rozpowiadał, ze handlowal na skrze pornosami ;)
                      buzka!
                      • Gość: Agnieszka G. Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.adsl.inetia.pl 26.01.06, 16:00
                        Hej:)No właśnie o tej legendzie myslałam ;) Pamiętam, że lekcje prowadził w ten
                        sposób, że wędrował między rzędami ławek z podręcznikiem w ręku i wszystko, co
                        mówił, to własciwie czytał z tej książki.
                        • Gość: Kwiatkosia Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.skrivanek.pl / *.skrivanek.pl 27.01.06, 14:12
                          i czesto mial czerwony turecki sweterk -krzyk mody wtedy:) nazwisko mial chyba
                          jakies na w...
                          • Gość: zibi_72 Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.06, 17:08
                            He he... Na W to bylo imię. Witold Adamiuk...
                            • koman7 Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się 16.02.06, 01:43
                              Kto żyje z naszej paki rocznik 1972 klasa "najlepsza"D :))jest 01:42 - liczą
                              się sekundy ;)
                              • Gość: zibi_72 Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.aster.pl 16.02.06, 15:44
                                Koman(dos?), najlepsza to była "B". W gałę regularne baty od nas!!!!
                                • Gość: monika zielińska Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.chello.pl 16.02.06, 22:06
                                  chyba ty komcio masz ospe!!!! lepiej nie wychylaj się przez okno
                                  bo ...spadniesz.
                    • Gość: zibi_72 Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.06, 17:07
                      Fizyka to Garbolińska. Maria zresztą...
                    • calkisia Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się 05.03.06, 06:53
                      Gość portalu: Agnieszka G. napisał(a):

> Poczułam się wywołana do tablicy;) To prawda, że regularnie śledzę ten wątek
                      i tak mi się wydawało Kinga, że Ty to Ty:)
                      Witam Giziu
                      Cieszę się że się nareszcie odezwałyście.

> Z nauczycieli, Gabrielską (fizyka),
                      Mam mały mentlik, Giziu czy się nie pomyliłaś co do nazwiska fizyczki?
                      Napisałaś Gabrielska a mi się wydaje, że uczyła nas Maria Garbolińska.

Kinga C. - WAWA
                      • Gość: Agnieszka G. Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.adsl.inetia.pl 05.03.06, 18:32
                        Oczywiście masz rację. Nasza fizyczka miała na nazwisko Garbolińska nie
                        Gabrielska. Masz lepszą pamięć niz ja :)
                  • agamamaani Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się 01.02.06, 17:38
                    no kaczka to ja :) młodsza od ciebie i Suchożebrskiej o rok :> psa FUńkę miałam
                    • calkisia Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się 01.02.06, 21:13
                      agamamaani napisła :)
                      > młodsza od ciebie i Suchożebrskiej o rok
                      Dorota też już tu jest.
                      Patrz: Autor: suchozebrska Data: 30.01.06, 22:45

> no kaczka to ja
                      :> psa FUńkę miałam

KACZKA HURA!!! cieszę się że to Ty, pamiętam doskonale Fuńkę, Ciebie i Twoją
                      siostrę Asię - wyrosło z "Łysej" ładne dziewczątko, spotkałam ją 2-3lata temu i
                      ledwo poznałam.
                      Co u Ciebie, czy wiesz co się dzieje z innymi ludzmi z 32 WDHiZ, np. co z
                      Różyczkami? Od ex-Łysej wiem że też masz dzidzię.
                      Mój e-mail: calkisia@wp.pl
                      • calkisia Re:Szczep 32 WDHiZ z Osieckiej -stara wiara 02.02.06, 01:50
                        32 WDHiZ do 95r.
                        Witam na forum dh.Musztardę - Dorota Suchożebrska i Kaczkę [agamamaani].
                        Ciekawe czy ktos się jeszcze odnajdzie?
                        • agamamaani Re:Szczep 32 WDHiZ z Osieckiej -stara wiara 03.02.06, 13:46
                          oczywiście że Wszystko wiem.. w padzierniku tańczyłam na Weselu Aski różyczki ,
                          bogna jeszcze panienką..
                          Aska rodzi lada moment..
                          Mała niebieska wyszła za mąż za .. pana Kowalskiego :)
                          Aniołkowa w Anglii..
                          o reszcie nic nie wiem..
                        • agamamaani Re:Szczep 32 WDHiZ z Osieckiej -stara wiara 03.02.06, 13:59
                          ej ja miałam kiedys Darczewska na nazwisko a na imię jak większośc z naszego
                          MATECZNIKA ( hehe bo nie wiem czy pamiętacie ale tak się nasza drużyna nazywała)
                          AGNIESZKA :)
                        • calkisia Re:Szczep 32 WDHiZ z Osieckiej -stara wiara 02.03.06, 21:27
                          Kinga C. - WAWA
                          Ja w tamtych czasach nazywałam się Kinga Stefaniak to C. to przez męża.
                      • Gość: asia Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: 87.207.174.* 03.02.06, 15:04
                        Hłe hłe - doszłam i tu!
                        Łysa została na starych śmieciach!!
                        Nigdzie się na wyprowadziłam, a teraz bede miała dzidziusia!!
                        Dzis powiedzieli mi że to chłopiec!!
                        A Mam nowe nazwisko..
                        Ktos pamieta Getka z drużyny z Rembertowa??
                        Jaki to byl numer nie pamietam:)
                • Gość: asia Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: 87.207.174.* 03.02.06, 14:59
                  To ja ją zdradzę - agamamamani to Kaczka:)
                  A ja wiem to najlepiej..
                  • agamamaani Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się 03.02.06, 15:09
                    ee dawno się juz sama zdradziłam :)
          • Gość: kayka Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: 81.210.22.* 30.11.05, 16:15
            to ja , to ja , to ja......chodzilam do B
          • kajkai Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się 03.01.06, 09:44
            Kinga, ja Cię chyba pamiętam... mialas duzeeego czarnego pieska ? :)))
            • calkisia Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się 05.01.06, 23:27
              Chyba tak.
              Miałam Owczarka niemieckiego i kumplowałam się z Suchożebrską z twojej klasy.
              Teraz tylko nazwiska mamy inne.
              Witam Kasiu O.
              • Gość: kajkai Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: 81.210.22.* 09.01.06, 10:05
                No to faktycznie Ty....ale ja nawet Twojego starego nazwiska nie pamiętam :)))
                Ty moje za to TAK :)) masz pamięć dziewczyno !!
                CO u Ciebie ? CO u Doroty ? Masz z nią kontakt ?
                • calkisia Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się 09.01.06, 16:10
                  Mieszkam w bloku z jej rodzicami i siostrą, Dorota mieszka chyba na Ursynowie,
                  wyszła za mąż ma 2,5 letnią córcię. Ja też mam męża i córcię tyle że 11
                  miesięczną.
                  • Gość: kaykai Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: 81.210.22.* 10.01.06, 10:33
                    Super .. !!! Ja jestem juz po 1 rozwodzie a teraz mam corcie ale 5 letnią :))
                    A Magda Sitnik ?

• calkisia Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się 27.01.06, 23:28
                      Z moją pamięcią też nie najlepiej i nie wiem czy Ty to Ta Kasia o której myślę.
                      Masz działkę w okolicach Różana?
                      • Gość: kaykai Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: 81.210.22.* 31.01.06, 16:52
                        MAm !! I mowisz ze masz kiepska pamiec ????
    • dojast Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się 16.08.02, 19:28
      Dziewięć lat (w tym zerówka) jakoś mi szybko zleciały. Już chyba wszystko
      zapomniałem.
      Skończyłem szkołę w 1998 r.
    • Gość: Krolik Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.acn.waw.pl 10.02.03, 23:16
      Ta szkola byla zajebista. Stamtad mam najlepszych kumpli i kolezanki. Wogole
      Grochow i Kawcza to bylo to! Cale lato przesiaduje wieczorami na osiedlu na
      Lukowskiej 6 a Pakernia u pana Marka i pani Hani na Belzeckiej to symbol mojej
      mlodosci podstawowkowo-licealnej! Co do szkoly to pozdrowienia dla wszystkich
      stamtad. Absolwent '96
      • Gość: Yogi Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 16.08.03, 01:46
        Gość portalu: Krolik napisał(a):

> Ta szkola byla zajebista. Stamtad mam najlepszych kumpli i kolezanki. Wogole
        > Grochow i Kawcza to bylo to! Cale lato przesiaduje wieczorami na osiedlu na
        > Lukowskiej 6 a Pakernia u pana Marka i pani Hani na Belzeckiej to symbol
        mojej
        > mlodosci podstawowkowo-licealnej! Co do szkoly to pozdrowienia dla wszystkich
        > stamtad. Absolwent '96
        NIGDY NIE WIERCZCIE TEMU KROLIKOWI TO POOZER!!!!!!!
    • Gość: aga Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.biol.uw.edu.pl 11.02.03, 17:13
      Ja jestem rocznik 1990 (chyba). Albo to już nieco inne pokolenie, albo ja mam
      luki w edukacji. Co to jest Pakernia??
      • Gość: asia Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: 87.207.174.* 03.02.06, 15:08
        siłownia!
        A ja wszystko pomyslilam!!W 1997 skonczylam liceum.. wiec szkole w 1992...
    • paulix Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się 17.06.03, 21:52
      a ja w 163 spędziłam 5 lat (1986-1991) a mieszkałam na Ostrobramskiej 75.
    • Gość: kinia Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.chello.pl 30.07.03, 15:49
      uczyla was Jarma? :P
      • lolo22 Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się 30.07.03, 20:45
        Gość portalu: kinia napisał(a):

> uczyla was Jarma? :P

Była moją wychowawczynią i nauczycielką matmy (klasa "a")
        • Gość: Kisia S. Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.chello.pl 28.08.03, 06:55
          lolo22 napisał:

> Gość portalu: kinia napisał(a):
          >
          > > uczyla was Jarma? :P
          >
          > Była moją wychowawczynią i nauczycielką matmy (klasa "a")
          W czasach mojego uczęszczania Wychowawczynią klasy "a" była Kokoszka -
          Kokoszkiewicz ale i tak najgorszą rurą była Nowakowska - lała linijką i ciągała
          za uszy które chwytała razem z kilkoma włosami żeby przypadkiem za mało nie
          bolało .
          jaka najgorsz rura uczyła w waszym czasie ja dodaje jeszcze Trzaskę od ZPT
          • Gość: mania Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.chello.pl 30.08.03, 15:18
            moja wychowawczynia byla Nowakowska - faktycznie rura byla, ale dzieki niej
            matme do dzis umiem ;)
            A propos ZPT to p.Knazek do dzis wspominam z niechecia ( i p.Piskorska od
            biologii )
            • Gość: asia Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: 87.207.174.* 03.02.06, 15:09
              o Knazek to ja wiem najlepiej.. Byla moją wychowawczynią!!
              Koszmar.. Pamiętacie ten jej siwo-tłusty kok???
          • Gość: Adam Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: 80.51.223.* 15.03.05, 10:56
            Hehehe, Nowakowska była zła ?? Uważam, że matmy uczyła jak mało kto, Trzaska
            fakt - szalona kobieta, ale najlepszy był Dyro (nie pamiętam nazwiska),
            potrafił rzucić pękiem kluczy przez całą klasę w zbyt rozmownych uczniów.
            Skończyłem 163 w 86
            • Gość: laetatus Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.05, 12:23
              Dyro nazywał się Henryk Przeniosło...
              Też skończyłem w 86 - bodajże klasę a
              • Gość: asia Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: 87.207.174.* 03.02.06, 15:10
                pan od Histori..
                pseudo Plujek:)rzucał w nas kluczami!
          • Gość: bruks Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.tpi.pl 13.05.05, 13:53
            nowakowska nie była taka zła - dzieki niej udało mi sie zdać egz do ogólniaka.
            ale jarma - rrrrrrany......... traumatyczne wspomnienia :)
          • Gość: kajkai Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: 81.210.22.* 23.08.05, 16:50
            Ja konczylam chyba w 98 albo 90 - nie pamietam...
            ale urodzilam sie w 1975 i wszystkich tych ludzi o ktorych mowisz pamietam !!!!
            O RANY !!
    • kasiad3 Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się 28.08.03, 21:50
      Ludzie co sądzicie o Urszuli Mistewicz będzie miała teraz 1 klasę do której
      będzie chodziła moja córa jaka ona jest?
      • hormoon Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się 23.01.05, 20:13
        Podbijam watek moze ktos sobie przypomni ze uczeszczal do tej wspanialej
        szkoly???
        • juliaxix Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się 14.03.05, 00:10
          hi hi hi
          ale to było dawno temu. skończyłam w 1995.
          klasa VIIIB była najfajniejsza of korsss :)))
          tyle wspomnień, ech ...
          pani Malinowska od polskiego, pani Grącka od chemii, pani Szczerbakiewicz od
          geografii, Pani Jaszkowska od biologii (zresztą nasza wcyhowawczyni), i
          matematyczka - Nowakowska, jak ja się jej bałam! ze strachu nic się nie
          nauczyłam z matmy aż do dziś :)
          pozdrowionka dla wszystkich, ciekawa jestem, co tam słychać u reszty :)
          • Gość: wlodi Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.05, 23:36
            Pisze tu moze ktos kto byl w piatek 13 marca na spotkaniu klasowym po he he10
            latach?Kto z was byl?
            • Gość: Rocco Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.05, 00:50
              ja bylem. grubo bylo.
              wydaje mi sie, ale moze sie myle, bo zdaje sie, ze to byl 11 marca
              • Gość: zeebeque Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: 213.120.245.* 15.03.05, 16:36
                Taaaaa.... A propos Jarm(ów)... Z dwoma chodzilem 12 lat do klasy... (SP + LO)
                Chodzi oczywiscie o dzieci matematyczki. A dyrek - ten od kluczy - to pewnie
                Henio Przenioslo. Rzut mial niezly, bo uczyl poza historia przysposobienia
                obronnego - granaty, te sprawy:)) Wspomnien sporo, ale to taka prahistoria, ze
                wiele z glowy ulecialo. A z kolei jak sie patrzy na roczniki, które sie tu
                wpisuja... Blizej mojego 6 lat mlodszego brajdala, choc i on poczulby sie tu
                jak emeryt przy niektórych.
                • aggala Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się 15.03.05, 19:42
                  Hitem i tak były maski przeciwgazowe:):):)
                  • Gość: ja Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.05, 20:42
                    No penwie ze 11 marca o 17 a kto ma tak ladna ksywa jek Rocco?Przyznaj sie !!!
                    • Gość: Rocco Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.05, 00:49
                      Wstydze sie. I to bylo dawno i nieprawda.
                      • Gość: Ja Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.05, 23:56
                        A czego sie tak wstydzisz i co bylo dawno i nieprawda?Cos tajemniczy jestes?
                  • Gość: calkisia Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.chello.pl 03.12.05, 10:45
                    Maski gazowe to każdy kto miał z Heniem PO zapamiętał,
                    bo każdy się modlił żeby nie zakładać egzemplaża po nim - miał tendencję do
                    faflunienia (plucia) - obrzydlistwo
                • Gość: Adam Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: 80.51.223.* 16.03.05, 11:23
                  Masz Rację chodziło mi o Henia :))
                  Ja też już "emeryt" jestem
                  w 86 kończyłem tą szacowną szkołę :)))
                • Gość: 1989 Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.crowley.pl 07.04.05, 16:31
                  Przeniosło uczył również polskiego. Jest z wykształcenia polonistą.
                • Gość: laetatus Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.05, 12:29
                  Hmm... Czyli po 163 poszedłeś do Mickiewicza... To w latach 80-tych popularna
                  droga kariery nakukowej była...
                  A Heniek był wbrew pozorom bardzo łagody, nie to co jego zastępczyni, niejaka
                  pani Derkacz...
                  • Gość: 1989 Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.crowley.pl 25.04.05, 12:17
                    poszłam owszem. Blisko było, a i poziom wówczas całkiem ok.
            • Gość: TC Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.05, 00:10
              Byłem byłem
    • Gość: wlodpe Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.alcatel.pl 18.03.05, 15:22
      A ja pamiętam jak tą szkołę budowali! Wokoło były pola i dzikie krzaki.
      Chodziłem do niej w latach 62-69. Fajnie było. Szkoła była jedną z najlepszych
      w Warszawie
    • Gość: irmina Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.05, 15:00
      ja skończyłam w 1984 ..w sumie miło wspominam
      i szkołę i 32 WDH .Wychowawca Nowakowska ,tą akurat wspominam najmniej
      miło.Ktoś pisał ,że dobrze uczyła matematyki , nie będę się spierać bo akurat
      większych problemów z samą matematyką nie miałam...Pani ta działała na system
      nerwowy negatywnie ...ale co się dziwić sama miała nerwy zszargane ..Trzaska
      też mnie uczyła ..z tą to wesoło było..Dyrektora Henia oczywiście
      pamiętam ...miły gość :-) Pozdrawiam Wszystkich asolwentów 1984 !!
      • Gość: Adam Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.adsl.inetia.pl 24.03.05, 21:27
        32WDH i Nowakowska I Henio I Trzaska, DAnka Stajuda itd itp ...to se ne wrati
      • Gość: laetatus Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.05, 12:34
        A nie masz przypadkiem brata, który skończył 163 w 86? Pytam, bo imię
        charakterystyczne i rocznik by się zgadzał...
        • Gość: adam Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.adsl.inetia.pl 25.04.05, 21:52
          a to pytanie do kogo było ???
          bo w 86 to ja kończyłem :)
          • Gość: laetatus Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.05, 21:40
            Pytanie było do Irminy, która skończyła 163 dwa lata wczesniej niż my...
            • Gość: irmina Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.05, 11:49
              mam brata :-) Michała...pozdrawiam
              • Gość: laetatus Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.05, 15:04
                Odpozdrawiam Ciebie i Michała. Miło powspominać stare mury po dwudziestu
                latach... Hasło - ABAKUS
                laetatus(at)gmail(kropka)com
    • Gość: ats77 Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.05, 09:50
      Ja ją skończyłam w 1992 i też jej miło nie wspominam. Moją wychowawczynią byla
      Malitka, która nie zachęciła mnie do nauki polskiego. Za to dzięki Nowakosi,
      która owszem potrafiła nieźle zestresować, nauczyłam się matmy i nie miałam z
      nią żadnych kłopotów w liceum. Miło wspominam też panią od biologii, nie
      pamiętam jej nazwiska, bardzo ciekawie prowadziła zajęcia. A fajna była też
      Grącka od chemii, dzięki niej też polubiłam ten przedmiot. Reszta nauczycieli,
      którzy mnie uczyli to nic nadzwyczajnego. Za moich czasów dyrektorką najpierw
      była Derkacz, a potem Czarnecka. Ta pierwsza uczyła nas przez jakiś czas matmy
      i potrafiła nieźle wytarmosić za uszy czy też dać linijką po głowie. A rzucanie
      kluczami czy też kredą to pamiętam, że taki jeden młody pajac od muzyki coś
      takiego praktykował.
      • moniuszko1 Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się 29.03.05, 18:45
        Hej, ja jestem rocznik '89.
        Wychowawca -p.Majkowska (polonistka-sic!), słynne cytaty: "przede
        Święty", "ustań porządnie".
        Matma-Jarmużewska-piłowała, ale dzięki niej do dziś mam podstawy matmy w małym
        palcu. Nic już potem tak głęboko w pamięć mi się nie wryło:)
        Moje dalsze faworytki to p. Knażek od ZPT, czytała na każdej lekcji nekrologi z
        gazet i opowiadała dowcipy. Chłopcy mieli z Trzaską. Oni robili kanapki, a mu
        wisiorki z drutu i foremki do ciasta z puszki po konserwach(do dziś pamiętam
        pokrwawione ręce).
    • rocco.siffredi Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się 30.03.05, 00:46
      I szkolo, jak J. Tuwim powiadal:

prozno bys replik sie spodziewal,
      bo nie dostaniesz nawet klapsa,
      nie powiem ci nawet pies cie j...
      bo bylby to mezalians to dla psa

dla szkoly, nie dla kolezanek i kolegow.
      pzdr.
      • Gość: zeebeque A takie nazwiska? IP: 213.120.245.* 31.03.05, 15:01
        Pamieta ktos moze? Garbolinska - fizyka, Szczesniewicz - WF, Paciorkowska -
        matma. To poczatek 80-tych, kiedy ja chodzilem. Ciekawe, czy ktosik tez ich
        znal, a moze ucza do tej pory? :)
        • moniuszko1 Re: A takie nazwiska? 01.04.05, 09:55
          Garbolińską pamiętam, Paciorkowska za moich czasów długo nie popracowała,
          odeszła na emeryturę. Pamiętam, że jednego kolegę z naszej klasy nieźle
          wytaragała za uszy.
          Szcześniewicz to taki wysoki brunet? Też kojarzę. Potem zdaje się uczył w
          Mickiewiczu.
        • aborzek Re: A takie nazwiska? 21.04.05, 22:11
          Stajuda - Polski
          Szcześniewicz mnie uczył na sks w kosza do niego chodziłem :)
          Zawsze jak graliśmy sparingi na pytanie ile jest mówił: po fefnascie - gracie
          panowie na przewagi :)

Morysiński - też wf, Kokoszkiewicz nie pamiętam czego uczyła - chyba historii
          • Gość: calkisia Re: A takie nazwiska? IP: *.chello.pl 03.12.05, 10:48
            Kokoszkiewicz "kokoszka" to matematyka i moja wychowawczyni
        • Gość: laetatus Re: A takie nazwiska? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.05, 12:39
          Szczęśniewicza widziałem ostatnio w 1992 - wtedy jeszcze uczył. Teraz miałby
          niezłe warunki do pracy, bo boisko wyłożyli tartanem (?) i zamontowali
          profesjonalne kosze...
        • rrruda1 Re: A takie nazwiska? 24.01.06, 14:24
          Garbolinska była moja wychowawczynią. Bardzo fajne kobieta. Ja jestem rocznik
          1974 (tzn urodziłam się 1974)
          • Gość: zibi_72 Re: A takie nazwiska? IP: *.aster.pl 21.02.06, 20:21
            A to ciekawe... Jak mogła być Twoją wychowawczynią, skoro moją (1972 rocznik)
            też była????
      • Gość: laetatus Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.05, 22:11
        Swoją drogą ciekawe, czy 163 wypuściła jakichś słynnych absolwentów? Np. z
        mojego rocznika (86) i przy okazji klasy można oglądać czasem w TV doktora
        politologii wicedyrektora Departamentu Analiz Ekonomicznych i Społecznych Urzędu
        Komitetu Integracji Europejskiej, zresztą syna nauczycielki, niejakiej pani
        Duszczyk. Niestety nie pamiętam, czego dana uczyła...
        • moniuszko1 Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się 28.04.05, 22:39
          Pani Duszczyk - oczywiście, że rosyjskiego!
          Nawet nie wiedziałam, ze ma takiego znanego syna. Proszę , proszę...
          • Gość: laetatus Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.05, 15:18
            W ogóle połowa lat 80-tych to chyba szczyt częstości występowania dutetów
            nauczyciel - dziecko nauczyciela w 163. I to w obrębie tylko dwóch roczników.
            Albowiem:
            p. Duszczyk (ros.) - syn
            p. Dąbrowska (ros.) - syn (niezły model...)
            p. Nowakowska (mat.) - syn
            p. Jarmużewska (mat.) - syn, córka
            ... i pewnie ktoś jeszcze

Przypomniało mi się jeszcze duo od nauk ścisłych - Kosińska & Garbolińska
            działające w zakątku na drugim piętrze ze schodów na lewo...
            I jeszcze pani Wilkanowicz - kompetentna i nieprzynudzająca historyczka...
            • Gość: agnieszka Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.aster.pl 21.05.05, 00:53
              Na IV roku studiow mialam przedmioty "metodyka wyrównywania braków
              język polski/ matematyka" Mniej wiecej na poziomie obecnego gimnazjum,
              czyli koniec mojej podstawowki. Wymiatałam na tych przedmiotach i dwie 5
              oczywiście. Po 10 latach przerwy zadania z geometrii i rozbior gramatyczny
              zdania.
              Wszystko dzieki Pani Jarmużewskiej i ukochanej polonistce Pani Miszczak - super
              kobieta.
              Szkole skonczylam w 1996.
              Pozdrawiam
              • Gość: Student Re: Absolwenci 163 z Osieckiej -łączcie się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.05, 12:25
                Mnie też uczyły obie panie. Panią Miszczak wspominam dobrze, Pani Jarmużewska
                niestety zaszczepiła mi niechęć do matematyki, ale fakt, że z matmą potem już
                nigdy nie miałem jakiś bardzo dużych problemów. Pani Knażek to było coś.
                Pamiętam, jak na technice robiliśmy kanapki. Jeśli chodzi o Panią Piskorską, to
                miałem z nią biologię tylko przez rok. Za to 3 pierwsze klasy z Panią
                Błażejczyk wspominam bardzo dobrze. To był początek lat 90-tych. Swoją drogą
                panie M i B tak mnie nauczyły pisać wypracowania, że potem już nigdy nie miałem
                z tym problemów.
                Dobrze wspominam tą szkołę.
                A swoją drogą, pamiętacia pana z szatni, zawsze w szaroburej marynarce z miotła
                owiniętą szmatą?
                Pozdrawiam wszystkich.