Dodaj do ulubionych

Gdzie szkółka piłkarska?

IP: 62.29.157.* 08.08.08, 08:17
Chciałbym zapisać 10 letniego syna do jakiejś szkółki piłkarskiej w
Wawrze lub okolicy. Proszę o polecenie mi jakiegoś namiaru.
Obserwuj wątek
    • Gość: Krzych Re: Gdzie szkółka piłkarska? IP: *.dynamic.chello.pl 26.09.13, 09:09
     Witam
     Nie wiem niestety gdzie iść ale wiem gdzie z pewnością NIE IŚĆ
     Odradzam RFT
     Akademia byłaby fajnym miejscem ale ... Dla osób nie mających własnego zdania i dla których dobro ich dziecka nie jest istotne. Na stronie i od właściciela usłyszymy i przeczytamy wiele banałów o tym jak ważne dla akademii są dzieci itd. itp. Otóż nic bardziej mylnego. Właściciel akademii pan Radosław W. jest osobą niezwykle egocentryczną i obłudną co wielokrotnie już udowodnił. Jest całkowicie zamknięty na czyjejkolwiek odmienne zdanie, niekulturalny i mieszkający z błotem każdego kto działa nie po jego myśli. Byłych pracowników rft oraz byłych jej uczestników publicznie stawia w okropnym świetle opowiadając niestworzone historie na ich temat. W sytuacji kiedy cokolwiek mu sie nie spodoba, natychmiast wyrzuca dziecko z akademii nie przejmując sie nim całkowicie (a podobno dobro dziecka jest w rft na pierwszym miejscu) na pierwszym miejscu w akademii jest przede wszystkim pan Radek i jego niepotwierdzone działaniem wizje a potem długo, długo nic. Radzę sie długo zastanowić zanim oddacie dziecko pod opiekę kogoś takiego a jeżeli już to uczynienie nie radzę mieć odmiennego zdania od jaśnie wielmożnego pana Radosława ;-) Pozdrawiam
      • workworkwork Re: Gdzie szkółka piłkarska? 01.04.16, 09:45
       Mój syn bardzo lubi zajęcia w RFT, trenerzy są ok. Dzieci nie mają problemu ze szkołą, bo to rodzice muszą znosić arogancję pana Radosława. Jest niemiły, nieuprzejmy, przemądrzały i nie liczy się ze zdaniem innych. Nawet wysyłając maila z prostym pytaniem otrzymujemy arogancką odpowiedź. Prawdopodobnie może sobie pozwolić na to tylko dlatego, że trenerzy, których zatrudnia są dobrzy. Jest to więc szkoła dla dzieci, które mają rodziców o mocnych nerwach.
       • Gość: Radosław Wólkiewic Re: Gdzie szkółka piłkarska? IP: *.dynamic-ww-5.vectranet.pl 26.04.16, 17:31
        Jako osoba zarządzająca potwierdzam że każda osoba, która nie przestrzega ustalonych norm egzystencji i publicznie podważa autorytet trenerów i działań Akademii jest najpierw ostrzegania a jak nie pomaga czasami nawet kilkukrotna rozmowa to wtedy usuwana. To jest prywatna szkoła i nigdy nie będzie dopuszczalne nieodpowiednie zachowanie, kłótnie z trenerami, innymi rodzicami czy Zarządem Akademii.
        W każdym zakątku kraju jest pewno grono ludzi, którym nawet najlepsze pieczywo nie smakuje a najlepszy Mercedes potrafi mieć nawet nieodpowiedni kolor...
        Arogancja ? Tak, najlepiej to żeby na perfidne i roszczeniowe zaczepki nawet mailowe cała kadra i Zarząd Akademii kłaniali się w pas i jeszcze przepraszali w myśl hasła,, bo ja płacę to wymagam''.
        Akademia jest dla dzieci to fakt i wystarczy nie kłócić się ani z trenerami ani z osobami z Zarządu, wtedy wszyscy są zadowoleni i świetnie współpracują.
        Ostatnio jeden chłopiec podczas wyjazdu na CAMP pobił kolegę i na wniosek pozostałych rodziców został usunięty. Stąd pewnie ten komentarz.

        Pozdrawiam
        Radosław Wólkiewicz :)
       • Gość: Gość Re: Gdzie szkółka piłkarska? IP: 195.8.101.* 19.09.17, 14:05
        Popieram przedmówców! Pan Radosław jest osobą, która w ogóle nie powinna mieć kontaktu z ludźmi a już na pewno nie z dziećmi. Wszystkich traktuje przedmiotowa, niegrzecznie i po chamsku. Bardzo źle wspominamy kontakty z tym Panem i żałujemy że nasze drogi kiedykolwiek się zeszły. Wszędzie warto zapisać dziecko ale nie do RFT. Żal tylko kadry szkoleniowej, która naprawdę jest niezła. Na szczęście trenerzy idą po rozum do głowy i zmieniają pracodawcę :)
     • smartfon Re: Gdzie szkółka piłkarska? 14.10.18, 15:35
      Dokładnie tak zgadzam się w 100% !!! Jak najdalej od takich pseudo akademii. Zakładają ją ludzie którzy nie mają wiedzy, podejścia, mamią, czarują dookoła pewnością swojego stylu a to jest zwykłe manipulatorstwo. Zwiążecie się umową, deklaracją a gdy później zreflektujecie i będzie chcieli zmiany, to będzie straszeni sądami i dodatkowymi kosztami.
  • gosia-sk Re: Gdzie szkółka piłkarska? 30.07.15, 18:31
   W Warszawie jest wiele świetnych miejsc, gdzie uczą młodych grać na wysokim poziomie. Wystarczy poszukać opinii w internecie, rodzice bardzo sobie chwalą takie zajęcia, dzieciaki z resztą też. Mój syn uwielbia zajęcia w Balkan Team, złapał świetny kontakt z trenerem a jest raczej dość nieśmiały i zamknięty w sobie. Na szczęście zaufał kadrze i udział w zajęciach sprawia mu przyjemność. Trochę trudniej mu nawiązać kontakt z rówieśnikami, ale i na to przyjdzie czas - powoli do przodu :)
   • Gość: xxx Re: Gdzie szkółka piłkarska? IP: *.play-internet.pl 16.06.18, 23:59
    A ja mam odmienne zdanie....to że wymaga punktualności odpowiedzialności i odpowiedniego zachowania nie jest czymś złym....wielu uważa że ich dzieci to gwiazdy ...niestety Pan Radoslaw to weryfikuje....trenerzy z UEFA A jeśli ktoś wie co to znaczy....treningi boisko na wysokim poziomie....dzieci mają trenować ćwiczyć uczyć sie zachowania współpracy w grupie a nie gwiazdorzyć....szkoda że rodzice tego noie rozumieją i czesto to rodzice to zmora klubu trenerów i prezesów....piszę to jako trener....
  • marze05 Re: Gdzie szkółka piłkarska? 16.09.18, 11:02
   Z pewnością nie polecam Academy Real FT ( RFT ) .
   Szkółka droga w stosunku do jakości . Pan Radosław dyrektor szkółki to bardzo arogancki , niemiły człowiek . Nie ma żadnych uprawnień do pracy z dziećmi , nie jest szkoleniowcem , trenerem i nie powinien zbliżać się do dzieci . W szkółce jest duża rotacja trenerów co tez poświadcza ze nawet trenerzy nie chcą tam pracować . Dużo marketingu , marzeń pana Radosława i na tym koniec . Opowiadania o klubach i szkoleniach w Niemczech i Szwajcarii to bajki . Pan Radosław próbuje manipulować dziećmi , pozwala sobie na przekraczanie granicy prawa dzieci do prywatnościi. My zrezygnowaliśmy z tego klubu. Syn ma teraz więcej treningów za niższa cenę, lepszą jakość i atmosferę . A my rodzice spokoj i pewność , ze nikt nie będzie próbował skrzywdzić naszego dziecka
   • marze05 Re: Gdzie szkółka piłkarska? 16.09.18, 11:04
    Gość napisał(a):

    > Z pewnością nie polecam Academy Real FT ( RFT ) .
    > Szkółka droga w stosunku do jakości . Pan Radosław dyrektor szkółki to bardzo a
    > rogancki , niemiły człowiek . Nie ma żadnych uprawnień do pracy z dziećmi , nie
    > jest szkoleniowcem , trenerem i nie powinien zbliżać się do dzieci . W szkółce
    > jest duża rotacja trenerów co tez poświadcza ze nawet trenerzy nie chcą tam pr
    > acować . Dużo marketingu , marzeń pana Radosława i na tym koniec . Opowiadania
    > o klubach i szkoleniach w Niemczech i Szwajcarii to bajki . Pan Radosław próbuj
    > e manipulować dziećmi , pozwala sobie na przekraczanie granicy prawa dzieci do
    > prywatnościi. My zrezygnowaliśmy z tego klubu. Syn ma teraz więcej treningów z
    > a niższa cenę, lepszą jakość i atmosferę . A my rodzice spokoj i pewność , ze n
    > ikt nie będzie próbował skrzywdzić naszego dziecka
   • marze05 Re: Gdzie szkółka piłkarska? 23.09.18, 23:31
    Gosc napisał(a):

    > Z pewnością nie polecam Academy Real FT ( RFT ) .
    > Szkółka droga w stosunku do jakości . Pan Radosław dyrektor szkółki to bardzo a
    > rogancki , niemiły człowiek . Nie ma żadnych uprawnień do pracy z dziećmi , nie
    > jest szkoleniowcem , trenerem i nie powinien zbliżać się do dzieci . W szkółce
    > jest duża rotacja trenerów co tez poświadcza ze nawet trenerzy nie chcą tam pr
    > acować . Dużo marketingu , marzeń pana Radosława i na tym koniec . Opowiadania
    > o klubach i szkoleniach w Niemczech i Szwajcarii to bajki . Pan Radosław próbuj
    > e manipulować dziećmi , pozwala sobie na przekraczanie granicy prawa dzieci do
    > prywatnościi. My zrezygnowaliśmy z tego klubu. Syn ma teraz więcej treningów z
    > a niższa cenę, lepszą jakość i atmosferę . A my rodzice spokoj i pewność , ze n
    > ikt nie będzie próbował skrzywdzić naszego dziecka
   • marze05 Re: Gdzie szkółka piłkarska? 23.09.18, 23:48
    Real FT z pewnością nie zadba o prawidłowy rozwój dziecka . Odradzam szkółkę piłkarską pod nazwa Akademia RFT . Choć właściciel potrafi na początku być bardzo miły , to zmienia die to w momencie jak rodzice mówią STOP nadmiernej ingerencji pana dyrektora Radosława w życie prywatne i rodzinne dziecka .
    To jest klub nastawiony tylko na zysk i bezwzględne posłuszeństwo . Rodzice maja za wszystko płacić i siedzieć cicho . A jak już mamy dosyć chamstwa i rezygnujemy z klubu zgodnie z jego regulaminem to pan Rafoslaw domaga się dodatkowych pieniędzy i nie chce podpisać oświadczenia , ze my zrezygnowaliśmy z jego usług za które sporo płaciliśmy . Bierze dodatkowe pieniądze za tzw. wyszkolenie , chociaż twierdzi , ze to patologia :).
  • smartfon Re: Gdzie szkółka piłkarska? 14.10.18, 15:06
   Dołączam się do opinii przedmówców dotyczących RffT. Kolejna szkółka czy pseudo akademia która wyzyskuje rodziców, Państwo oraz dotację zewnętrze. Działania korporacyjne i manipulatorskie jeżeli chodzi o rodziców, dzieci i pracowników. Założyciel uważa się za wirtuoza futbolu, ma wielkie oczekiwania a sam bez skrupułów nastawiony jest tylko na zysk.
   Brak jakiejkolwiek wiedzy z jego strony. Właściciel nie stabilny ciągle zmienia zdanie dotyczących swoich urojonych wizji, obiecujący gruszki na wierzbie, zostawia wszystko na głowie młodych trenerów. Jednym słowem fałszywy człowiek. Trenerzy pracują 1-3 miesiące i uciekają z tego cyrku. A co najgorsze tu ładnie rozmawia patrzy niby z przejęciem do dziecka czy rodzica a za plecami w aroganckii sposób śmieje się z wychowania dzieciaka i podejścia rodziców. Dziwie się rodzicom, że na tyle dobrych, ciekawych klubów, szkółek płacą takie pieniądze za tak sztuczny twór który chce się nazywać akademią. Z jednej strony ok rozumiem, że dziecko powinno być aktywne fizycznie, lubi pokopać piłkę ma blisko na boisko. Ale jest tyle innych rozwiązań w dodatku nie trzeba płacić.
   • marcelinho64 Re: Gdzie szkółka piłkarska? 10.03.19, 23:42
    marcelinho64 napisał(a):

    > Nie polecam academy real.. wszystko to co piszą o panu ktory jest tam dyrektorem i udaje trenera w 100% sie zgadza.. czlowiek ktory jednego dnia chwali dziecko a 2 giego mowi ze ma nadwagę.. nie jest w stanie i nie ma najwyrazniej odwagi powiedzieć rodzicom roznych rzeczy tylko mowi dziecku.o tym ze nie maja dla niego czasu bo nie zdazyli dowieźć dziecka na wymyślony 2 dni wczesniej sparing. Zapomniał chyba ze w mailu nie podał adresu. Boisko na zadupiu 25km od Wwy. Jak nie kupicie od razu stroju to bedzie w rozny sposob sie mscil na dziecku nie pozwalajac mu zalozyc wlasnej bluzy przy niskiej temperaturze..bo to jest real i tylko mozna chodzic w ich bluzach. A jak masz inna to nie szanujesz klubu. czlowiek chyba ma jakies niespelnione ambicje co do siebie.. nie radze zapisywac tam dzieci chyba ze tak jak pisali przedmowcy dacie sobie wejsc na glowe .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka