Dodaj do ulubionych

Gdzie szukać online kobiet z Albanii

19.09.09, 11:22
Witam
Właśnie wróciłem z dwutygodniowej wycieczki dookoła Europy, podczas której zupełnie przypadkowo odwiedziłem Albanię. (Kolega który organizował wycieczkę pomylił daty w rezerwacji promu z Bari do Dubrownika przez co nasz prom odpływał dopiero za 30 godzin, dlatego zasugerowałem tranzyt przez Durres i Albanię do Dubrownika na który musieliśmy czekać tylko 3 godziny) Ale do rzeczy.
Kompletnie ześwirowałem na punkcie tego państwa. Mieliśmy zaliczyć tylko szybki tranzyt Durres - Hani Hotit, a zostaliśmy 2 dni.
Jestem obłędnie zaskoczony urodą tamtejszych kobiet. Niestety znalazłem tutaj masę informacji jak znaleźć albańskiego męża, wskazówki dla przyszłych żon albańczyków, ale kompletnie brak rad dla "drugiej strony". Byłbym bardzo wdzięczny za podanie namiarów na albańskie strony matrymonialne, czy nawet banalne portale randkowe w stylu polskiej sympatii, bądź fotki.pl
Obserwuj wątek
      • toosexyforyoubabe Re: Gdzie szukać online kobiet z Albanii 19.09.09, 18:48
        Szukanie w ten sposób nic nie da.
        Wszystkie te strony to sam shit.
        Są to ogólnoświatowe strony, na których Albanek jest jak na lekarstwo, do tego
        wszystkie które są siedzą albo w stanach, albo w UK.
        Szukając tym tropem wpisałem w googla, polish dating sites i wyskoczyły mi te
        same strony co przy albanian.
        Potrzebuje informacji, nie od osób które chciały być pomocne i wpisały sobie coś
        tam w googla, tylko od tych którzy znają dobrze takie strony i np. wcześniej z
        nich korzystały. Nie znam albańskiego, więc nie jestem w stanie znaleźć
        konkretnie albańskich stron, dlatego proszę o pomoc.
        • zeg-ata Re: Gdzie szukać online kobiet z Albanii 19.09.09, 22:51
          No to przepraszam,ze sie odzywalam!!!a nastepnym razem moze
          konkretnie precyzuj swoje pytania,ze nie potrzebujesz takiej pomocy.
          A co do stron to wlasnie ta strona co pisalam jest super,dzieki niej
          poznalam bardzo super chlopaka z Kosowa.I wiele osob dzieki tej
          stronie sie poznalo.Ale to zalezy czego tak naprawde chcesz i
          szukasz.
          I watpie,abys znalazl jakas stronke polska na ktorej sa albanki.Bo
          to beda albo angielskie strony albo albanskie,wiec w sumie nie wiem
          czego ty chceszwinkbo skoro nie znasz albanskiego,no to chyba musza to
          byc angielskie strony.Nie wiem,nie wazne, w kazdym razie powodzenia.

A mozna zapytac co konkretnie cie fascynuje w albankach??Ich
          charakterystyczna uroda?Fajnie by bylo poznac opinie,bo zawsze mowi
          sie o facetach tutajsmile
          • seboc Re: Gdzie szukać online kobiet z Albanii 23.09.09, 02:09
            > poznalam bardzo super chlopaka z Kosowa

Super. Proszę tylko, nie sprowadzaj go do Polski. Bo zaprowadzi tu taki syf jak
            Albańczycy w Kosowie. Odwiedziłem na początku miesiąca Mitrowicę, Pec, Prizren i
            Prisztinę. Chaos i dezorganizacja jaka tam panuje są powalające. Ten kraj tonie
            w brudzie i fekaliach.
            • annarexha Re: Gdzie szukać online kobiet z Albanii 23.09.09, 14:53
              ok a czy fakt,ze ten gosciu zgwalcil i zabil 7latke
              policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,6688529,Zgwalcil_i_zabil
              _7_letnia_Grazynke__Bez_watpliwosci.html ,ten zgwalcil brutalnie
              9letniego chlopca w bialy dzien
              polskalokalna.pl/wiadomosci/pomorskie/gdansk/news/zgwalcil-dziecko-w-bialy-dzien-w-centrum-miasta,1113620
              lub ten,ktory zabil i zgwalcil wlasne matke
              www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?
              AID=/20081202/BIALYSTOK/657588099 maja popchnac mnie do checi
              usuniecia wszystkich Polakow z Kosova,Albanii i innych krajow??A
              moze juz powinnam jechac z tablicami ostrzegajac przed polskimi
              mordercami,pedofilami i gwalcicielami?seboc pomysl zanim cos
              napiszesz i nie oceniaj wszystkich ludzi na podstawie paru
              rzeczy,ktore widziales bo Polacy do czystych nie naleza,jednym z
              wielu przykladem jest rzeka plynaca kolo mojego domu,splywa z gor
              jako czysty strumien a tam gdzie zaczynaja sie domy zamienila sie w
              smierdzielke,mocz,kupy,ubrania,wiaderka i gumiaki tam znajdziesz co
              w Anglii na przyklad nie mialoby nigdy miejsca!
            • zeg-ata Re: Gdzie szukać online kobiet z Albanii 23.09.09, 21:45
              seboc dzieki za ostrzezenie...kolejny przejaw rasizmu...a swoja
              droga skad wiesz,ze TEN z Kosowa chcialby akurat do Polski
              przyjechac???Bo i po co?

Moze i odwiedziles (albo i nie) kosowskie miejscowosci,i zawsze sie
              znajdzie taka osoba,ktora znajdzie cos na nie,cos co sie nie
              podoba.itp/ Ja tam bylam tyle razy i jakos TEGO,ze ten kraj tonie w
              brudzie nie widzialam,wrecz przeciwnie bylam zdumiona jak szybko sie
              odbudowywuje,a przeciez Polska tez kiedys zaczynala od zera i do tej
              pory czystoscia i wieloma innymi rzeczami nie grzeszy.
              Ale sa ludzie,ktorzy tylko pragna ponarzekac,a wiec seboc na zdrowie!
              • seboc Re: Gdzie szukać online kobiet z Albanii 24.09.09, 06:49
                Pojechałem do Kosowa z ciekawości. Byłem wielkim zwolennikiem niepodległości
                tego kraju. Właśnie - tego kraju. Widok mnie rozczarował. Nie istnieje nic
                takiego jak kraj Kosowo. Najlepsze wrażenie robią rejony od dawna
                albańsko-tureckie (Prizren). Choć tam w oczy kolą spalone serbskie domy i
                cerkwie. Nie powinnaś oskarżać mnie o rasizm. Skrajny nacjonalizm w Kosowie
                manifestowany jest wszędzie. Podobnie dzieje się w Serbii i Bośni.
                Najgorzej wygląda Prisztina - wygląda jak zdobyte miasto, zdobyte na chwilę, to
                co istniało tam od dawna jest zapuszczone, domy się walą, ścieki płyną po
                ulicach, stacja kolejowa zarasta trawą, wśród stert śmieci biegają szczury. Do
                tego co 20 samochód należy do różnych służb UE, KFOR, OBWE które za nasze
                pieniądze budują. Jakoś nie odniosłem wrażenia, że budują państwo. Cel chyba
                leży w samej budowie, by przy odpowiedniej jej skali wyrwie się muzułmańskie
                korzenie i wyda się mieszkańcom, że znaleźli się w Europie.
                  • seboc Re: Gdzie szukać online kobiet z Albanii 24.09.09, 15:01
                    > Jedz do innego panstwa i exploruj!Czemu katujesz sie zasmieconym
                    > Kosowem?Tego nie rozumiem

Przecież napisałem na wstępie - pojechałem z ciekawości.
                    Interesuje mnie historia Bałkanów. Interesuje mnie przyszłość Europy. Albańczycy
                    do Kosowa wprowadzili niestety cywilizacyjny regres. Podobnie jest w
                    zamieszkiwanych przez nich rejonach w Macedonii, Czarnogórze i Serbii.
                      • seboc Re: Gdzie szukać online kobiet z Albanii 24.09.09, 18:58
                        Jeśli sobie poczytasz o ostatniej historii Kosowa, to ów komunizm był dość jasną
                        epoką. Albańczycy zyskali w 1970r. znaczną autonomię, założono uniwersytet,
                        wprowadzono język albański jako urzędowy. Prawdopodobnie Tito chciał zrobić z
                        albańskich mieszkańców Kosowa Jugosłowian. Przywileje zlikwidował Milosevic w
                        1985 r.
                        Pamiętajmy również, że Jugosławia nie była krajem socjalistycznym w taki sposób
                        jak Polska czy Czechosłowacja. Polak jadący w 1987r. na wczasy musiał zdobyć
                        paszport do krajów kapitalistycznych. Obowiązywała tam gospodarka rynkowa.
                        Jugosłowiański obywatel miał paszport w szufladzie i mógł podróżować. Nie tak
                        jak Polak - na komisariacie Policji.
                        Smutne jest, że obecnie nie mogą tam współistnieć obok siebie różne narody.
                        Nienawiść Albańczyków do Serbów widać wszędzie, np. po drogowskazach, gdzie
                        serbska nazwa miejscowości jest zasprajowana.
                        Państwo Kosowo nie ma historii, nie ma gospodarki, zarządzane jest przez mafie.
                        Jestem bliski pewności, że w najbliższych latach stanie się centrum europejskiej
                        przestępczości i nielegalnych interesów. Do tego ma szanse zostać takim na długo.
                        • bionda83 Re: Gdzie szukać online kobiet z Albanii 24.09.09, 20:33
                          hmmm interesujesz sie balkanami to powinienes wiedziec ze tak kosowo wyglada,
                          losu nie odwrocisz, większość mieszkańcow to Albańczycy, ja bym ich nie
                          obwiniala o to co dzieje sie w panstwie, rzadzonym przez mafie, nie bylo wyboru
                          na rzad, tak jak mowiles nie maja historii jako narod, nie maja tradycji, tez
                          nie widze losu tego kraju w kolorze, ale wina jest po stronie rzadu i wszystkich
                          ktorzy akceptuja to co sie tam dzieje, niby czemu promowano thaciego na
                          premiera? nic nie dzieje sie bez przyczyny, sa tam przeciez organizacje
                          europejskie, rzad funkcjonuje na mandacie zaufania, czemu nikt tego nie
                          rozlicza? bo bush chcial dac pstryczka w nos rosjanom ;P a teraz nikt nie
                          interesuje sie kosowem, odpowiedzialnosc za syf jaki tam sie dzieje ponosza
                          wszystkie kraje ktore zaakceptowaly kosowo jako panstwo jak i Serbowie, ktorzy
                          na przestrzeni lat ograniczali prawa wiekszosci (albanczykow) na tym terenie...
                          • seboc Re: Gdzie szukać online kobiet z Albanii 25.09.09, 05:53
                            > interesuje sie kosowem, odpowiedzialnosc za syf jaki tam sie dzieje ponosza
                            > wszystkie kraje ktore zaakceptowaly kosowo jako panstwo jak i Serbowie, ktorzy
                            > na przestrzeni lat ograniczali prawa wiekszosci (albanczykow) na tym terenie...

Weź pod uwagę, że uznanie Kowowa jest jedynie deklaracją - postawieniem się po
                            jednej ze stron (USA lub Rosji). Nie zaś odpowiedzią na jakość tworu jaki tam
                            funkcjonuje.
                            Co do większości Albańczyków to z nią jest tak, że oni mnożą się znacznie
                            szybciej i są w stanie ustanowić większość wszędzie gdzie się pojawią. Stanowi
                            to ogromny problem w Czarnogórze i Macedonii. W tej ostatniej spotkałem
                            propagandowe nalepki z tekstem: "Sekoj treba da ima 3 deta".
                            • bionda83 Re: Gdzie szukać online kobiet z Albanii 25.09.09, 13:18
                              ok ale czy wsxzystkie panstwa to przemyslaly, np polska? tak jak bush byle tylko
                              pokazac rosji jacy jestesmy "wielcy"... czy np uwazasz ze hiszpania opowiedziala
                              sie po stronie rosji? nie oni znaja ten problem z autopsji i dlatego nie
                              zaakceptowali kosowa jako panstwa.
                              A ze sie mnoza... no chyba nie masz idei sterylizacji.... mam nadzieje ze na
                              przykladzie kosowa nikomu nie bedzie juz sie chcialo separatyzacji.... mam dwoch
                              znajomych z Kosova i nie sa albanczykami a turkami i wiem ze chca sie stamtad
                              wyrwac, kazdy by chcial i kazdy ma prawo do lepszego zycia. ja mam tylko
                              nadzieje na szybka zmiane rzadu, to najlagodniejsza opcja.
                              • seboc Re: Gdzie szukać online kobiet z Albanii 25.09.09, 19:36
                                > A ze sie mnoza... no chyba nie masz idei sterylizacji....

wedle własnych przekonań to nie,
                                ale jeśli potwierdziłby się przedstawiony mi algorytm zachowania wyżu
                                demograficznego - to naprawdę nie wiem smile
                                jeśli ktoś będzie żądał kiedyś uznania albańskiej Macedonii - będę uczestniczył
                                czynnie w sprzeciwie
                                S.
        • majmunt Re: Gdzie szukać online kobiet z Albanii 19.09.09, 19:03
          to na facebooka wejdz i wyszukaj sobie ludzi z Albanii, nie wiem co
          TY tam widzisz w tych albankach po za ich służalczością musisz
          wiedzieć że to raczej mało robotne dziewczyny, nie mówie tu o
          obowiązkach domowych, ale raczej ciężko je zagnać do pracy
          zawodowej, a jak która mówi po angielsku to już jest prawie cud nad
          Wisłą, one mają siedzieć w domu i trzymane są dla albańszyków. Te
          które są w UK to mężatki, inaczej raczej ich tu nie ma no chyba że
          sie tu urodziły. Prawde powiedziawszy obracam się w towarzystiw alb
          już 3 lata a w mieście w ktorym jestem jest ich pełno na każdym
          rogu, a widziałam może ze 4 albanki. I tak jak pisze a mój mąż mówi
          wprost albanka raczej żadko jest wypuszczana w samopas poza kraj.
          Dużo jest ich w Grecji ale to też przeważnie z rodzinami.Możesz też
          zadzwonić do Albańskiej ambasady w Warszawie jest tam przemiła
          albanka mówiaca w jezyku polski którą można wypytać o wszystko.
    • majmunt Re: Gdzie szukać online kobiet z Albanii 19.09.09, 19:29
      a tak wogóle jak można ześwirować na punkcie tego państwa (nie mówie
      tu o przyrodzie, ani urodzie kobiet)?sami albańczycy z tamtąd
      uciekają. mam przyjemność mieszkać niedaleko ambasady albańskiej w
      polsce dzieki czemu poznałam syna jednego z byłych ambasadorów tegoż
      kraju, i powiedział że jakby miał wybierać miedzy Polska a Albania
      wybrał by to pierwsze.fakt są różne gusta i guściki ale to nam
      jednak o czymś mówi
      • toosexyforyou Re: Gdzie szukać online kobiet z Albanii 19.09.09, 19:58
        Podobnie, jak można mieć hopla na punkcie Korei Północnej, a ja
        właśnie tak mam.
        Cóż, tak to już bywa, że jednym się podoba jedno a innym drugie.
        Możesz uznać że jestem chory psychicznie, ale podczas wycieczki o
        której wspomniałem zwiedziłem takie miasta jak np:
        Bregencja - Austria
        Chur - Szwajcaria
        Wenecja, Siena, Florencja, Neapol, Rzym - Włochy
        Tirana, Szkorda - Albania
        Podgorica, Kotor - Czarnogóra
        Dubrownik, Split - Chorwacja
        Sarajewo - Bośnia
        Budapeszt - Węgry

i zdecydowanie najbardziej podobał mi się Shkoder, a zaraz za nim
        Tirana. Czy to świadczy o tym że mam nawalone we łbie? Sądzę że po
        prostu mam inny gust. Podobnie z Albankami wink
        • majmunt Re: Gdzie szukać online kobiet z Albanii 19.09.09, 22:47
          jeśli szukasz ułożonej służącej co by CI nie jazgotała, i tylko
          ładnie wyglądała to wybrałeś dobry kierunek. jeśli szukasz przygody
          lepiej miej zasobny portfel one biedaków nie lubią... smile
          przynajmniej w tym są mądrzejsze niż większość kobiet.
          a tak wogóle poczytaj troche o ich kulturze, tutaj przewaznie o
          facetach ale wynika to z tego jak wczesniej wspomniałam że oni
          raczej swoje kobiety trzymaja w kraju no chyba że wyjeżdżają z
          rodziną, jak mawia mój szanowny małżonek córka/siostra ma siedzieć w
          domu.
          Tirana może i ładnie wygląda i ma swoj klimat ale jakbyś tam dłużej
          pobył to wcale tak fajnie nie jest. bo ile można przesiąkać tym
          klimatem? jak dla mnie nudy na pudy. a tak prądu nie ma, większość
          nie posiada neta w domu co tu duzo gadać o necie jak nie ma
          komputerów a jak są to badziew.w kawiarniach tylko faceci i prawie
          wszyscy pala, na ulicach syf. podobaja mi sie tylko ceny u
          dentysty...
          fakt są zalety blisko do morza.
          • hania.edhe.andi Re: Gdzie szukać online kobiet z Albanii 20.09.09, 22:06
            racja, Albanki biednych nie lubią, same nie pracują, ładne ? pól
            roku w albanii i nic nie widziałam ładnego a całą zjechałam, nie
            umią robic makijazu, podbieraja kosmetyki tongue_out nie kąpią się ale racja
            jak to się mówi "morda w kubeł" maja siedzieć cicho, nic nie
            gadać...osobiście nic do nich nie mam te co znam sa nadmiernie miłe,
            dają kapcie, nalewają picie, dają serwetki żebym się nie zabrudziła,
            całują, bardzo miłe ale...i tak wiem, że mąż ożeni się z Albanką jak
            się dorobi a ja mu zrobie papiery...
            • majmunt Re: Gdzie szukać online kobiet z Albanii 21.09.09, 18:14
              no i pamiętajmy że Albańczycy zachowują się jak króliki w rui, więc
              i Albanki przyzwyczajone do spełniania każdej zachcianki....ale ale
              Hania czemu tak pesymistycznie z tymi papierami i nową żoną Albanką,
              a jeśli to prawda i wiesz o tym to czemu nie kopniesz go w tyłek już
              teraz? po co marnujesz swój czas?
    • bionda83 Re: Gdzie szukać online kobiet z Albanii 22.09.09, 00:33
      UUU ZAZDROSNICE ;p Albanki to bardzo atrakcyjne dziewczyny, nie ma co
      zaprzeczac... jezeli cos Albanczykow przyciaga to odmiennosc, zwykle wyzsze,
      smuklejsze, jasnookie, jasnowlose, ale to mozna zaobserwowac w kazdym karaju, no
      bo niby czemu wiekszosc Polek lubi ciemnookich ciemnowlosych ;P haha tak samo
      maja nasi krajowi "zbyt seksowni" wink tez wola ciemnookie, ciemnowlose,
      pelniejsze w kstaltach a mimo to drobne smile nalezy sie z tym pogodzic ;P autorowi
      postu zycze powodzenia smile
      • annarexha Re: Gdzie szukać online kobiet z Albanii 22.09.09, 13:19
        Ja wam powiem,ze czasem to ja chcialabym bym taka jak kobieta z
        Albanii czyli robic cos dla meza z radoscia,tzn uslugiwac,miec w
        glowie ta mysl,ze on jest dla mnie tak wazny jak bog i zrobic kolo
        niego to powinnosc,zaszczyt i szczescie bo to mniemam mysla tamte
        kobiety,niestety nie mam takiego myslenia i w moim domu moj facet
        pozostawiony jest samemu sobie,sam sobie gotuje juz od m-cy bo ja
        mam lenia,troszczy sie o pranie,sprzata i pracuje 7dni jak
        ja..czasem to mi go juz szkodasadMoze zrobie mu tydzien albanskiej
        uczynnosciwinkJa widzialam pare albanskich kobiet,miejac w reku ost
        kawalek seru feta ujrzalam ciocie meza lecaca do kuchni szybciutko
        po ten oto ser,musiala mnie obserwowac,w domu bylo 3dzieci-nie
        pracowala,w innym domu babka nagotowala jak dla rosyjskiej
        armii,byla pod reku by przyniesc szklanke czy talerzyk,2 dzieci-nie
        pracowala,a inna to jadla z dziecmi oraz kobietami(niestety ja tez)w
        kuchni na podlodze:/Ma 5 dzieci(bo tlukla by miec synka)i rowniez
        opiekuje sie dziecmi.Nie wiem jak jest w Albanii i czy to rutyna ale
        dla mnie to faceci powinni byli sie wyeksportowac z salonu i
        pozwolic tam jesc kobietom,ale nie,to oni jedli tam,popijali alkohol
        i grali w karty czy przeklete domino.Samo mowi za siebie.Z drugiej
        strony to ja chciec byc Albanczykiem z dobra uczynna zona,pracowac
        dla niej a ona mi uslugiwac,gotowac i uszczesliwiac;P Musze zlozyc
        skarge do rodzicow o plec i narodowosc;D A tak w ogole to bardzo
        kocham swojego meza i na nic w swiecie bym go nie zamienilasmile
        Pozdrawiamsmile
        • 1julietta Re: Gdzie szukać online kobiet z Albanii 10.10.09, 00:16
          Mnie Albanki rowniez zachwycily uroda, bylam tam wiele razy, glownie w
          towarzystwie mezczyzn, i zawsze pelna ...naprawde podziwu dla ich urody, ale
          fakt moj mezczyzna i o dziwo jego koledzy zachwycali sie mna,i moimi kolezankami
          -polkami- jeden z nich przy swojej dziewczynie powiedzial ze polki sa ladniejsze
          niz albanki...A ja sie boje co bedzie jak moje cisateczko sprwoadze do Polski,
          bo nawet moja mama sie przy nim rumieni wink wiec kwestia gustow i zapewne wlasnie
          owej innosci...ktora przyciaga. Pozdrawiam milosmile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka